İkimizin Yerine 438. Bölüm Özeti 19 Kasım Fragmanı ( Anop İstediğini Alıyor )

ADMİN ADMİN 20 Kas 2019 İkimizin Yerine  0

Merhaba sevgili takipçilerimiz artık ikimizin yerine dizisi özetlerini ben ikbal gireceğim. Dizinin bu bölümü ile ilgili yorumlarınızı hepinizin iyi kötü bekliyorum. Acaba 439. bölüm de ne olacak? Anop elbiselerini toplayıp bir araya getiren hizmetçiyi kötü bir şekilde eleştirir. Dadu ise Anop dan adamı azarlamayı bırakmasını ve adamın çekilip gitmesini ister. Fakat Anop hiç umursamadan kalp kırmaya devam eder. Makhan Sona’ya elbiseleri verirken elbiseleri gönderenin Jagdiş’in olduğunu söyler. Sona elbiseleri incelerken çantanın içinde Jagdiş’in gönderdiği notu bulup okumaya başlar. Hayatın ona bir şans verdiğini yazmıştır.

 

İkimizin Yerine 438 Bölüm Özeti

Nirancan ve Gehna evlenme törenleri için hazırlıklara devam etmektedir. Gehna’nın ailesi de düğün için artık gelmiştir. Gehna odasında Basant’ın fotoğrafıyla konuşmaya başlar. Ve şunu söyler, “Aslında böyle olmasını istemezdim fakat Dadisa ve diğerlerinin öyle düşünmediği için evlenmeyi kabul ettim, eğer bu evlilikten rahatsızsan bana bir işaret gönder” cümlesini kurarak ağlamaya başlar. Annesi odaya gelir ve bu evliliği canı gönülden kabul etmesini söyler.Gehna’nın kınası için Anandi ve Şekar ailesi de düğünde olması gereken yerdedir. Gehna’nın yaşadığı korkuyu ailesi ile paylaşan Anandi ondan mutlu olmasını ister. Bunun yanı sıra Nirancan  ise oldukça mutludur. Yaptığı gösteriler düğüne oldukça güzel bir tat katmaktadır. Düğünden sonra kendisini takip eden adamı görür ve başını örterek uzak durmaya çalışır.

 

Sançi arkadaşı Payal ile konuşmaya başlar ve Vivek’in neden düşman gibi davrandığını, kendisini kale alıp dinlemediğini söyler. Akşam vakti gelince tekrar konuşmaya çalışacağını söyle. Telefonu kapattığında ise Suman arkasındadır elindeki çantayı Sançi’ye uzatır ve Vivek “senin yokluğunda kıymetini anlayacak” der ve evine dönmesini ister. Sançi ise bu durum sonrasında Vivek daha çok sinirlenirse yapacağız veya ne olacak diye sorar. Suman ise onu bir şekilde sakin bir duruma getireceklerini söyler. Sançi bu durumdan muzdarip bir şekilde aileme ne diyeceğim derken Suman ise bu durumda gerçeği anlatmasını ister. Sançi Suman’a sarılır ve bugün öncesinde beraber göz yaşı dökmeye başlarlar.

Sançi doğup büyüdüğü eve gelir. Herkes Vivek’i sormakta fakat Sançi büyük bir hüzün  içerisindedir. Yaşadığı bunalım sorulan soruları cevapsız bırakmasına sebep olmaktadır. Menakşi ise bu durum karşısında daha sonra konuşması konusunda uyarır. Kısa süre de kendine gelen Sançi Vivek ile arasında sevgi bağı kalmadığını ve bu ilişkinin bittiğini söyleyerek herkesi şaşırtır. Sançi, Vivek patronumla bir yasak ilişkim olduğunu düşünüyor diye belirtir. Suman ise bu konu da benim böyle bir şey yapmayacağımı biliyor ve Vivek’in kıymet bilmesini istedi diye söyler. Alok bu konu hakkında tartışacaklarını söyler Menakşi Sançi’den istirahat etmesini söyler.

 

Anop her zaman ki gibi sabah saatlerinde koşu yaparken bir kadın ona yaklaşarak bir ürün satmak istediğini söyler. Bu kadın ise bir Ajan’dır. Kadın dernek de bulunan kadınların Anop ile beraber çalışmaya hazır olduğunu ve bunun haberini vermek için geldiğini söyler. Anop bu durum karşısında mutlu olur ve kadına yüksek miktarda para verir.  İkimizin Yerine 19 Kasım Salı Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 438. Bölüm Fragmanı

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.