İkimizin Yerine 436. Bölüm ve 437. Bölüm Özeti 17 Kasım 18 Kasım (Anandi Amol’ü okula bıraktığı sırada ufak bir kaza geçirir.)

Burak 17 Kas 2019 İkimizin Yerine  0

Ekranların ilgi ile izlenen Hint dizisi İkimizin Yerine 17 Kasım Pazar günü ekranlarda olmaya devam ediyor. İkimizin Yerine’de bugün Anandi Amol’ü okula bıraktığı sırada ufak bir kaza geçirir. Amol, annesini kurtarmak isterken o heyecanla ayağa kalkar ve yürür.

İkimizin Yerine 436. Bölüm Özeti 17 Kasım

Anandi ve Shivraj’ı mutlu eden sürpriz bir gelişme olur. Amol, yaşadığı korku ve heyecan sonrasında ayaklanır. Anandi’yi kurtarmak isterken yürümeye başlayan Amol, tüm ev halkını sevindirir. Anandi bu güzel haberi hemen Dadisa’ya verir. Anandi, Jedsar’da da güzel gelişmeler olduğunu duyar. Genha ve Niranjan için düğün organize eden Dadisa heyecanlıdır. Diğer yandan Sanchi ve Vivek arasındaki gerilim devam eder. Vivek’i yanlış davrandığı konusunda annesi uyarsa da ikna edici olmaz.

Haftanın her günü yayınlanarak izleyicilerine büyük bir heyecan yaşatan İkimizin Yerine 437. bölümü ile 16.10’da yine ekranlarda olacak.

Şiv, Anandi için aldığı hediyeyi nereye saklayacağını düşünürken Anandi gelir. Şiv onunla konuşurken Dadu gelir ve Anop’un yaptığı terbiyesizlikten dolayı özür diler.  Anandi ona kızmamasını ister. İş dünyasında rekabet olduğunu belirtir. Dadu da onu savunmamasını zira fazla iyilik maraz doğurur der. Şiv de Anandi için kötü hissettiğini ancak sözleşme evde yapıldığı için Anop adına memnun olduğunu söyler.

Onların konuşmalarına kulak misafiri olan Alok sinirle Anop’un yanına gider ve Anandi’nin müşterilerini ayartmaya utanmıyor musun diye bağırır. Anop senin 25 yıldır yapamadığını ilk işimde yaptığım için beni kıskanıyor musun der. Alok seninle konuşmak bir hataydı diye odadan ayrılır. Ertesi gün Alok hesap işleri için yardıma gelen babasına dosyayı verir ve rakamları söylemesini ister. Dadu rakamları söylerken Anop gelir ve toplantı olacağını söyler.

Alok biz çalışıyoruz görmüyor musun der ve sinirle ayağa kalkarak başka bir yere gider. Dadu da onun peşinden gider. Anop daha sonra iş adamı Mateva’yı telefonla arayarak toplantı için eve gelmesini ister. Dadu da Alok’u sakinleştirmeye çalışır. Alok her zaman Anop’u destekliyorsun deyince Dadu kabul eder. 25 yıl aradan sonra Anop’u bulduğunu ve onu yeniden kaybetmeye tahammülünün olmayacağını söyler.

Jagdiş Sona’yı mülakata götürür. Müdür ona bir kitap verir ve okumasını ister. Sona kitabı okuduktan sonra müdür ondan çok çalışmasını ister. Sona Jagdiş’e ilgisinden dolayı teşekkür eder. Onunla uzun zaman önce tanışmayı çok isterdim diye içinden geçiriyor. Kocasının yaptığı işkenceleri hatırlayarak Jagdiş’i över. Ancak Jagdiş’in evli olduğunu ve kendisine iyilik olsun diye yardım ettiğini düşünür.

Jagdiş Gehna’nın evliliği için düğün davetiyesi hazırlar. Nandu elindeki listeyi ona verir. Jagdiş listenin çok uzun olduğunu söyler. Nandu herkesin düğününü görmesini istediğini söyler. Dadisa Nandu’nun düğününde de çok kişiyi çağıracağız deyince Nandu ayağa kalkar ve ben evlenmeyeceğim diye bağırır. Daha sonra işim var diyerek dışarı çıkar.

İş adamları Anop’u överken Şiv gelir. Oğlunu tanıştırır.

Anop dernekteki kadından bazı bilgiler alır. Bu sırada arkasında Dadu vardır ancak Dadu hiç bir şey duymamıştır. Anandi derneğe gelir ve 2 gün boyunca gelemeyeceğini söyler. Dadisa ingilizce dersinden 50 üzerinden 10 almıştır. Öğretmen sonuçları velilerine imzalatmasını isterken Dadisa sonucu Jagdiş’e nasıl göstereceğini düşünür.

Jagdiş Sona’ya düğün davetiyesi götürür. Dadisa bir oyun bahanesiyle Jagdiş’e ingilizce sonucunu imzalatır. Onu kandırdığı için de oldukça üzgündür. Bir müddet sonra Jagdiş’in yanına iner ve hata yaptığını söyleyerek sonucu Jagdiş’e gösterir. Jagdiş hatanın neresinden dönersen kardır diyerek İngilizceye daha fazla çalışmasını ister.

Ekranların sevilen günlük Hint dizisi İkimizin Yerine 18 Kasım Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 437. bölümüyle ekranlarda.
İkimizin Yerine’de bugün Anup’a güvenip, iş konusunda destekleyen Anandi, pişman olacağı bir karar verir. Shivraj ise amcasının acele davrandığını ve yanlış kişilerle iş yaptığını düşünür.

 

İkimizin Yerine 436. Bölüm Fragmanı – 17 Kasım Pazar

Shivraj amcasının iş konusundaki tutumundan çok rahatsız olur. Anandi, Anup amcasına güvenerek hata ettiğinin farkında olmaz. Anup, Anandi’ye gösterilen güveni zedelemek için işlerine engel olmaya çalışır. Anandi’nin yanında çalışanlardan birine para verip gizlice şirket hakkında bilgi alan Anup, yakalanacak mı? Diğer yandan Jagdish, Genha ve Niranjan’ın düğününe çok fazla kişinin gelmesini ister. Jagdish’in asıl amacı dul bir kadının ikinci defa evlenebileceğini insanlara göstermektir. Zor günler geçiren Sona’ya da davetiye veren Jagdish, Ganga’nın hediyesi yüzünden yanlış anlaşılır. Sona, Ganga’nın kendisine gönderdiği elbiseyi, Jagdish’in hediyesi sanır ve umutlanır.

İkimizin Yerine 437. Bölüm 18 Kasım 2019

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 436. Bölüm ve 437. Bölüm Özeti 17 Kasım 18 Kasım (Anandi Amol’ü okula bıraktığı sırada ufak bir kaza geçirir.)” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Şu hala suganda diziden ne zaman defolup gidecek onun yüzünden diziden sogudum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir