İkimizin Yerine 435. Bölüm Özeti 16 Kasım

Burak 16 Kas 2019 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 16 Kasım Özeti

Sanchi evliliğinde yaşadığı sorunlardan sonra istifa etmeye karar verir. Ama bunu patronu kabul etmez. Patronunun davranışı Vivek’i iyice sinirlendirir ve Sanchi’den şüphelenmeye başlar. Vivek, yaşadığı kıskançlık duygusunun etkisi ile Sanchi’ye çok kötü sözler söyler. Sanchi bu çirkin ithamlara karşılık ne yapacak? Diğer tarafta Jagdish’in yardım ettiği gizemli kadın herkesten saklanır. Jagdish’in yanında Ganga’yı gören gizemli kadın tedirgin olur.

 İkimizin Yerine 435. bölümü ile 16.10’da yine ekranlarda olacak.

İkimizin Yerine dizisinde Nirancan  Gehna ile karşılaşarak ona kendi isteği ile evlenip evlenmediğini sorar. Gehna da evet diyerek Nirancan’ı mutlu eder. Dadisa düğünden bahsederken, Gehna sade bir düğün olmasını ister.

Dadisa Gehna ya sade bir düğün istiyorsun ama Nirancan’ın ilk düğünü olacak diyerek düğünün tam bir törenle olması gerektiğini söyler. Gehna da sen öyle istiyorsan öyle olsun diyerek kabul eder ve Dadisa’ya sarılır. Sançi işe gider ve patronu Mital’e istifa mektubunu verir.. Mital istifa sebebinin başka bir şirkette mi çalışacaksın diye sorarak neden istifa ettiğini sorar. Sançi de evi ile ilgilenmek için böyle bir karar aldığını söyler. Mital kararına saygı duyduğunu söyler.

Mittal Sançi’yi eve bırakırken arabasının lastiği patlar. Mital lastiği tamir ederken Sançi istifasını kabul etmesini ister. Mital bunu ofiste görüşelim derken Sançi’nin ayağı burkulur. Mital onu tutarken Vivek taksi ile oradan geçer. Karısı ile Mital’i sarmaş dolaş görünce şok olur.

Jagdiş ve Ganga arasında mutfakta romantik anlar yaşanırken Dadisa mutfağa girer. İkili utanır toparlanır.  Dadisa su için geldiğini söyler. Ganga benden isteseydin verirdim derken Dadisa uyuduğunu düşünmüştüm diye karşılık verir. Dadisa ayrılınca Jagdiş yeniden Ganga’ya sarılmak ister.  Ganga Dadisa’nın gelebileceğini söylerken Dadisa yine gelir.

 

Jagdiş, Jetsar’a giderken bir bayan arabanın önüne atlar.. Jagdiş son anda durur ve bayanın durumuna bakar. Bayan kendisini öldürmek isteyenlerin olduğunu söyleyerek, biran önce onu götürmesini ister. Jagdiş bayanı arabasına alır ve oradan uzaklaşır. Kadın kendisini Sona olarak tanıtır, kocasının tuttuğu adamlardan kaçtığını söyler.

Jagdiş Sona’yı personelin kaldığı misafirhaneye getirir ve burada kalabileceğini söyler. Sona burada güvende olup olmayacağını sorar. Jagdiş burada başına bir şey gelmeyeceğini garanti ederim derken Sona sen koca mı tanımıyorsun diyerek onun istediğini alacağını söyler. Jagdiş böyle adamlarla nasıl baş edeceğimi biliyorum diyerek Sona’yı rahatlatır. Jagdiş giderken bir şeye ihtiyacı olursa aramasını söyler.

Sona yaşadığı işkenceleri rüyasında görür ve bağırarak uyanır. Vivek eve sarhoş gelir. Vivek, iki aşk kuşu gördüğünü söyler. Adam araba lastiğini değiştiriyordu ve kız ona yardım ediyordu. O kız kocası olduğunu bile unuttu der. Sançi sinirlenir ve karısı olduğunu hatırlatır. Vivek aşkın gizlenemeyeceğini söyler ve ben de neden acı çekeyim ki diye düşündüm der. Ardından misafir odasına giderek uyuyacağını söyler. Sançi şok olmuştur.

Jagdiş Sona’yı ziyaret eder. Sona ona teşekkür eder.  Jagdiş Ganga ve Dadisa’nın verdiği elbiseleri ona verir. Ertesi gün Sona tapınağa gider. Orada dua ederken Ganga’yı görür. Ganga’yı gören Sona şok olurken saklanır. Daha sonra Jagdiş ve Ganga Sona için misafirhaneye gelirler. Sona Ganga’yı görünce yine şaşırır ve kendisini tapınakta gördüğü için geldiğini düşünür.

Sona Ganga’nın onu takip ettiğini düşünür. Görevli Sona’ya Jagdiş ile karısı  Ganga’nın geldiğini ve ona bazı ilaçlar vermek istediğini söyler. Sona karşılarına çıkmamayı düşünüyor. Dadisa panditi arar ve evlilik için gün vermesi için eve gelmesini ister. Pandit şok olur. Pandit köylülere evlilikten bahseder. Köylüler bu evliliği engelleyeceklerini söylerler.

Bay Mittal Sançi’nin evine gider ve Sançi’nin evde daha fazla zaman geçirmek için istifa mektubu verdiğini söyler. Vivek profesyonel yaşamına müdahale etmeyi bıraktığını söyler ve Mital’den Sançi’yi ikna etmesini ister. Sançi Mital’e 2 gün sonra onunla konuşacağını söyler.

İkimizin Yerine 435. Bölüm Fragmanı – 16 Kasım Cumartesi

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir