İkimizin Yerine 434. Bölüm Özeti 15 Kasım “Anop Mirası Aldı Sançi İstifa Etti”

ADMİN ADMİN 15 Kas 2019 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 434. bölüm de bir çok olay bizleri bekliyor. Bunları saymakla bitiremeyiz. Yaşanan her gün ki olaylar bir sonra ki gün ki yaşanacak olayları oldukça merak ettiriyor diyebiliriz. Bu nedenle şimdi hızlı bir şekilde İkimizin Yerine son bölüm özetini sizlere anlatalım ve analizini yapalım.

Suganda son bölümde yaşananlar sonrası Anop’un aklını karıştırmayı başarmıştı. Dadu’nın mirasını ise Anop’un istemesi konusunda uğraşmış ve bu konu da istediği olmuştu. Fakat buna rağmen Duda ile bir konuşma yapan Anop bir hak istemediğini dile getirdi. Duda ise bu durumdan dolayı kendini kötü hisseder ve hastalık geçirir. Bu nedenle ailesini çağırıp arada kalan mirasın iki oğla paylaştırılması konusunda karar verilir.

İkimizin Yerine Son Bölüm Özeti

Yayınlanan ikimizin yerine 15 kasım özeti ile Alok bu belirtilenleri kimin istediğini sorar. Duda ise ilerleyen zamanlarda büyük bir kavga veya anlaşmazlık çıkmaması için bu konu da karar kıldığını söyler. Bu durumdan rahatsız olan Anandi, bu isteği kimin istediği konusunda bilgi edinmemiz gerekiyor diye düşünür ve bunu öğrenmeye çalışır.

Gehna ise Basart’ın resmini gördüğünde göz yaşlarını tutamaz ve Nirancan ise Nandu için oldukça güzel bir arkadaş olduğu konusunda bahseder. Ama Nirancan dan nasıl ayrılacağı konusunda tedirgin olduğu için bu konu da uzun uzun düşünmekte idi.

Dadisa da her zaman ki gibi oğlunun resmi ile konuşmaya devam ediyordu. Bunu düşünmek gerekir fakat Nandu için en iyi tercihin Gehna olduğunu biz bilsek dahi Nirancan kalbinin derinliklerinde yaşayan Basart’ı unutamıyordu. Fakat sonrasında Gehna evlenmeyi kabul eder.

Saatlerin geç olduğu zamanlarda kapı çalar ve Jagdiş ve Gangi uykularından kapı çalması nedeni ile kalkarak kapıya yönelirler. Kapıda ise Dadisa’yı görmeleri biraz tedirginlik oluşturur fakat Gehna’nın Nirancan ile evlenmeyi kabul etmesi konusunda müjdeli haberi verir. JAgdiş ve Gangi ise bu mutlu haber karşısında oldukça mutlu olurlar.

İşler bu durumda iken Anandi ve Şiv ise miras konusunda sıkıntılı durum yaşayan Anop ile konuşmaya gider. Şiv ise babasının mirası paylaşma konusu açıldığında ve paylaşmak istediğinde mutsuz olduğunu belirtir. İkimizin yerine son bölüm özeti burada sona erdi.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir