İkimizin Yerine 430. Bölüm Özeti ( Palaş Anandi’yi Kaçırıyor )

ADMİN ADMİN 11 Kas 2019 İkimizin Yerine  0

Dizide oldukça işler kötü gitmeye devam ediyor. Her gün yayınladığımız ikimizin yerine dizi özetleri oldukça heyecanlı bir şekilde devam etmekte. Hintlilerin önemli günü olan diwali günü artık gelip çatmıştır. Bu gün Hint dünyası için oldukça önemli bir gündür bayram günü olduğu da denilebilir. Palaş ise halen Anandi’den vazgeçmiyor ve de Anandi’yi kaçırma planları içerisinde idi. İşte İkimizin Yerine 430. Bölüm Özeti sizler için hazırladık…

Nirancan ise her ay aldığı maaşı almaya gelir ve bunun adına Diwali günü için harçlık dağıtıldığını öğrenir ve bunun üstüne almaya gider. Her çalışan verilen hediye için Sing ailesine dua etmektedir. Bunun üstüne Nirancan ise bu özel güne katılmaya karar verir. Nirancan’ın gelmesi ise kurtarıcısı olduğu için Nandu’yu oldukça sevindirir. Anandi ise bu tören günü olması sebebi ile ne kadar mutlu olsa dahi her zaman olduğundan daha çok tedirgindir. Bir sorun çıkacağı ve yaşanacak olaylar nedeni ile yaşayacağı zorlukları düşünür. Şiv ise hiç heyecan yapmaması gerektiğini ve her türlü iyi kötü durumda yanında olacağını belirtir.

Bu kadar önemli bir günde Palaş fikrini gerçekleştirmek için planlar içerisindedir. Tören esnasında ise havai fişek gösterisi yapılır ve tam da bu süre de Palaş ise ortaya çıkarak Anandi’yi kaçırmaya çalışır. Anandi ise gücü yetmez ve çaresiz bir şekilde elinden geldiğince direnmeye çalışır.

Palaş ise Anandi’yi zorla arabaya bindirmek isterken tam da bu sıra da Anandi bağırmaya çalışır. Şiv ise sesi duyar duymaz hemen peşine düşmeye başlar. Bu durum karşısında Şiv hemen peşine düşerek Anandi’yi kurtarmaya çalışır. Bunun üstüne Dadisa da aldıkları hediyeleri dağıtırken Nirancan ise almış olduğu Nandu iin saati ona vermeye karar verir ve de teslim eder. Nandu ise büyük mutluluk duymaktadır ve hemen Nirancan’a sevincinden sarılmaya başlar.

 

Palaş hızlır bir şekilde kaçmakta fakat peşinde olan Şiv den haberi yoktur. Palaş Anandiyi atölyesine getirerek atölye de tutar. Venüs ile karşı karşıya gelir ve Anandi’den ise imza atmasını ister. Anandi ise çok kızar ve önüne gelen herşeyi yıkmaya başlar. Resmi ise çizer. Bu esnada gizlice takip eden Şiv atölyeye gelerek Palaş’ı iyi bir şekilde benzetir ve de Anandi’yi kurtarır.

Anandi ise Palaş’a onu sevmediğini Şiv’i sevdiğini söyler. Artık yakasından düşmesini söyler. Bakan ve polisler olay yerine gelerek Şiv’i bu durumdan kurtarır ve de Palaş’ı tutuklarlar. Palaş ise darp etkisi ile baygınlık geçirir.

İkimizin yerine tüm bölümleri için parantez için de ki yazıyı tıklayabilirsiniz. ( ikimizin yerine )

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 430. Bölüm Özeti ( Palaş Anandi’yi Kaçırıyor )” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Siteyi dogru dyris yapana versene abi

  2. Merve dedi ki:

    Pinar hanim ozetler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.