İkimizin Yerine 429. Bölüm Özeti

ADMİN ADMİN 11 Kas 2019 İkimizin Yerine  0

İkimizin yerine dizisi son hızla devam ediyor. Sançi ve Vivek ise hep beraber işe çıkarlar. Vivek arabasının bozuk olması nedeni ile Sançi patronunun hediye almış olduğu arabayı kullanır. Vivek ise gelen telefon ile birlikte Sançi’nin arabasına binmek zorunda kalır. Basın ise olan olayların sebebinin eşinin sebep olduğunu söyler ve neden model olduğunu sorarak cevap ister. İkimizin Yerine 429. Bölüm Özeti aşağıda ki gibidir.

Şiv ise özel hayatlarına neden karıştıklarını ve özel hayatlarına kimsenin karışmamasını istediğini söyler. Anop ise sorulan sorular karşısında sinirlenir ve Rasika ile ilgili de yanlış düşündüklerini ve şuanda da Şiv’in haklı olduğunu belirtir. Diğer aile bireyleri de Şiv’i desteklemek kararı alır. Şiv de görev yaptığı sürece şehir de bulunan insanlara aynı yaklaştığını saygı ve sevgide kusur etmediğini savunur.

İkimizin Yerine 429. Bölüm Pazar Günü Özeti

Nandu ise okul hayatına devam ederken nehir çevresinde oyun oynar iken Basant’ın saatini gösterir ve arkadaşları saate bakmak isterken nehir kenarından nehre düşer. Nandu ise bu durumdan dolayı çok korkar ve annesine ne açıklama yapacağı konusunda iki arada bir derede kaldığı için hemen nehre atlar ve de çırpınmaya başlar. Korku dolu bir an yaşanmaktadır ve arkadaşları herkes yardım çığlığı atarak yardım ister. O anda ise Jetsar ile ayrılma kararı veren Nirancan çocukların bağırma seslerini duyar ve nehre koşar bunun üstüne Nandu’yu kurtararak ölümden döndürür ve acil bir şekilde hastaneye götürür.

Vivek arkadaşları ile hep beraber mahkemeden dışarı çıkarlar ve tüm arkadaşları yeni arabasını görür ve de hayırlı olsun dileklerini sunarlar. Vivek ise arabanın kendisinin değilde Sançi’nin olduğunu anlatır. Bunun üzerine arkadaşları da Sançi’nin daha fazla kazanç sağladığını ve onu adlarına tebrik etmelerini söylerler. Nandu’nun durumu ise oldukça iyi olduğu için herkes rahat bir nefes alır. Nandu’nun yanına ise Gehna geçer bunun üstüne Nirancan ise de Gehna yemek yapmasını ister Nirancan dan.

İkimizin yerine diğer bölümleri incelemek için ( ikimizin yerine ) bu linke tıklayabilirsiniz.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.