İkimizin Yerine 428. Bölüm Özeti( Resim Krizi )

ADMİN ADMİN 09 Kas 2019 Analizler  0

İkimizin Yerine dizisinde yaşanan son olaylardan sonra ise Palaş ile Şiv arasında ki durum iyice kötüye gitmiş ve Palaş, Şiv’i sinirlendirmişti. Bunun üstüne Anandi ve Şiv güzel bir restoranda beraber yemek yemek üzere giderler. Anandi Şiv için bir süpriz hazırlamıştır. Bu sürpriz ise oldukça mutlu mu edecek yoksa işleri daha mı karıştıracak bilemiyoruz. Evet ikimizin yerine 428. bölüm özeti inceleyelim.

İkimizin Yerine 428. Bölüm Özeti

Şiv, Anandi ye aldığı yüzük Anandi yi oldukça mutlu etmiştir. Gehnaya gelecek olursak Basant’ın fotoğrafının karşısına geçer ve onunla karşısında bir insan varmış gibi konuşmaya başlar. Herşeyinde onun olduğunu ve neden gittiğini sorup durmaktadır. Neden gittin, neden beni tek bıraktın, neden beni sensiz bıraktın gibi hüzün kaplamış sorular sormaktadır. Palaş ise Anandi ve Şiv’in beraber yemek yediğini öğrenir. Bunun üstüne Palaş sanki denk gelmiş gibi o restorana gider.

Yakın bir yerde ki masanın birine oturarak onları gözetlemeye başlar. Çalan dans müziği ile Şiv Anandi’yi dansa kaldırmak ister ve dans etmeye başlarlar. Bu dans sonrasında ortamda bulunan herkes etkileyici danslarından çok etkilenirler ve de alkışlamaya başlarlar. Palaş ise karmaşık bu durumdan dolayı evine geçer ve Venüs’in olduğu yere geçerek Şiv’in Anandiye olan sevgisini anlatarak sinir patlaması yaşar.

Palaş normalde Venüs ile arasında ki büyük dağın normalde Şiv olduğunu düşünmektedir. İkimizin yerine 428. bölüm de başlayan bu kargaşa ortalığı daha da karmaşık bir hale getirecektir. Bunun üstüne Şiv kalkma vakti geldiği için garsondan hesabı getirmesini ister ve garson da hesabın Palaş tarafından ödendiğini öğrenir. Bunun üzerine Şiv ise şoka uğramış bir şekilde kalır. Palaş Şiv’i oldukça iyi bir şekilde rezil etmiştir. Bunu düşünsem dahi zor akıl ederdim iyi bir oyun diyebiliriz.

 

Ganga Nirancan ile Gehna’nın arasında bir ilişki olduğunu ve bu konu da göz ardı edilmeyecek derece de şüphelerinin yer aldığını belirtir. Dadisa ise Nirancan’ın doğru zamanda gönderildiğini düşünmektedir. Şiv yaşadığı bu kriz sonrası Palaş’ın yanına gider fakat asistan Palaş’ın uyuduğunu söyler. Şiv ise bunun altında kalmamak için cebinden çıkardığı yemek parasını verir ve bu yaptığının hoş bir durum olmadığını belirtir şekilde parayı uzatır.

İkimizin Yerine 428.Bölüm Anlatımı

Palaş ise Anandi ile Şiv arasında ki bu durumdan hoşlanmadığı için iyi zaman geçirmemektedir. Anandi’yi arayarak tabloyu beğendiğini düşünüyorum diye konuşur ve Anandi ise bu konuşmadan sinirlenerek telefonun Palaş’ın yüzüne kapatarak bir tepki gösterir. Palaş ise bu duruma içten içe kızar ve Anandi’nin kendine ait olduğunu söyleyerek içten içe söylenir. Palaş ise Anandi’nin karşına geçer ve sevgisinden bahsetmeye rahatsız etmeye başlar. Bu arada odaya Anop gelir ve Palaş ile tartışmaya başlar. Tartışma hararetlenir. Daha sonra ise kavga büyür.

Palaş ise Anandi ye Venüs resmini göstermektedir. Bunun üstüne bu resmi uzun zaman önce yaptığını belirtir. Hayallerinde ki kadının kendisi olduğunu söyler. Bu arada Şiv ortama gelir ve Palaş ile tartışarak kötü bir hale getirir.

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 428. Bölüm Özeti( Resim Krizi )” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Pnh neden yok. O cok guzel

  2. Anonim dedi ki:

    Elleri saglyk kardasym tesekur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir