İkimizin Yerine 427. Bölüm Cuma Özeti 8 Kasım ( Büyük Sorunlar )

ADMİN ADMİN 07 Kas 2019 İkimizin Yerine  0

Severek izlenen dizilerin başında gelen ikimizin yerine dizisinde işler daha da karmaşık bir hale geliyor. Palaş Anandi ve Şiv’i beraber yemeğe davet eder. Bunun üzerine ikisi birlikte yemeğe gider. Palaş ise yolda giderken Anandi’ye çizdiği resimleri ve bunlara ait hikayelerini anlatır. Anandi bir süre sonra elbisesini tutarak anlattığı hikayeyinin hayalini kurarak zihninde canlandırır. Fakat Şiv ayak sesleri duymaya başlayınca elbiseyi bırakır ve yemek yeme zamanı geldiği için yemeğe giderler. Palaş her zaman ki gibi yeni çizeceği resimlerin arayışındadır ve Anandi’nin güzel yüzünü resmedeceğini söyler. Sizler için hazırladığımız İkimizin Yerine 427. Bölüm Cuma Özeti özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 8 Kasım Özeti

Palaş ise resim hakkında ki düşüncelerini belirtir. Kendisinin sattığı resimleri almak için binlerce insanın sıraya girdiğini fakat çizeceği resmi Anandi’ye hediye edeceğini söyler. Bunun üstüne Anandi yine ikna olmaz. Fakat yapacağı bir şey kalmaz ve son olarak evde büyükler ile bunu oturup bir hal alacağı duruma getireceğini söyler.

Diğer bir yandan öğretmen her zaman ki gibi verdiği ödevleri kontrol etmeye başlar. Fakat sınıfın haylaz öğrencilerinden biri Dadisa’nın sahibi olduğu defteri çaktırmadan alarak çantasının içerisine koyar. 426. bölüm özeti ne baktığımız zaman da belirttiğimiz gibi Dadisa’nın okul sorunları halen bitmemekte ve sürekli sorunlu bir şekilde devam etmektedir.

Dadisa ise okulda yaramaz çocuktan defterini almak için uğraşıyordu. Fakat başının belada olduğunun farkında idi. Yaramaz çocuk bu davranışı ile hatasının farkına varır ve özür dileyerek aldığı defteri kendisine verir. Dadisa şüphe duyuyordu fakat aldığını tam olarak ispatlayamıyordu.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 427. Bölüm Cuma Özeti 8 Kasım ( Büyük Sorunlar )” üzerine 3 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Artık bn yazmıyorum özetleri arkadaşlar pnr hnm. …

  2. Ece 20.03 dedi ki:

    Neden ozetler kisa napiyosunuz arkadas ya

  3. Anonim dedi ki:

    Ozetler neden esgisi gibi dil daha kisa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.