İkimizin Yerine 426. Bölüm Perşembe Özeti 427. Bölüm Fragmanı

ADMİN ADMİN 06 Kas 2019 İkimizin Yerine  0

İkimizin yerine dizisinde işler iyice karışmaya başladı. Artık Gehna ile Nirancan birbirine daha yakın davranmaya ve aralarında ki ilişki daha sıcak bir hale gelmeye başlıyordu. Buna ek olarak ise Nirancan, NAndu ve Gehna ise hep beraber vakit geçirmekle meşgullerdi. Hep bir arada yemek yiyor, muhabbet ediyor, gülüp eğleniyor ve ata binip geziyorlar. Ganga ise bu iki çiftin mutlu ve mesut bir yuva kurabilmesi için sürekli dua ediyordu. İşte ikimizin yerine 426. bölüm özeti sizler için hazırladık.

İkimizin Yerine 7 Kasım Özeti

Her zaman ki gibi akşam yemeği vakti geldiğince Vivek beraber yemeği yiyeceğini düşündüğü için mutluluktan havalara uçuyordu. Sançi ise işi yeni bitmişti ve işten yeni çıkıyordu. Vivek’e ise haber vermek için uğraşıyordu. Fakat nedense telefonuna ulaşılamıyordu. Bunun ardı sıra ise Suman’ı arayarak geç geleceğini söylemişti. Vivek ise eve geldiği için Sançi’nin geç kalacağını düşünüyordu ve bunu da öğrendi. Annesinin de hastalığının artması ve halsiz bir durumda olduğu için her gün sürekli dışarıdan yemek istiyordu.

Sançi ise iş vakti bitince patronunu eve bırakarak gitmişti, fakat bu duruma Vivek ise aşırı bir şekilde sinirlenmişti. Sançi eve geldiği sıra Vivek ise annesinin acı ve kötü durumundan bahsettikten sonra hüzün dolu bir ortam oluşur. Ardından ise Sançi odasına giderek yatağına yatarak uyur.

Ressam Palaş ise açılışı için Şiv’i davet etmektedir. Burada ki durumda Şiv ise kötü davranışlar doğrultusunda şoka uğramakta ve kaba davranışlar ortalığı iyice karıştırmaktadır. Palaş ile kendi içinde yaşadığı aşkı resmettiği tabloyu ise konuşmaktadır. Bu durumda seni benden kimse ayıramaz diye mırıldanıyor ve düşünüyordu. Palaş iş bitiminde Şiv’in evine giderek Anandi’nin aile üyesi ile tanışmaktadır. Anandi ise evin merdiveninden inerken Palaş, Anandi’yi görür ve büyük bir şoka girmektedir.

Dadisa ise okula gitmek için çıkar fakat okula geç ulaşır. Öğretmenin ise geç kalanlarını kötü bir şekilde şamladığını görür ve derse girme konusunda bir tereddüt yaşar. Fakat arkadaşları ise Dadisayı çağırır. Öğretmen ise geç kaldığını gördüğü anda azarlar ve neden okula geç geldiğini iyi bir şekilde anlatmaya başlar. Öğretmen ise şaşırır ve doğru söylediği için herkesin karşısında alkışlamaya başlar.

İkimizin Yerine Tüm Bölümler için kategoriye gidebilirsiniz.

Palaş ise resme döktüğü hayali sevgilisi Venüs’ü görüyor ve bunun bir imkansız aşk olduğunu içten içe düşünüyor ve böyle hissediyordu. Fakat ona sürekli ve uzun süre bakması diğer ailenin bireylerini tereddüte sokuyor ve sıkıntılı bir durum olduğu anlaşılıyordu. Burada yer alan ikimizin yerine 7 kasım özeti incelediğiniz şekilde devam ediyor.

 

Palaş yemeklerin güzelliğini inceliyor ve de bir kadının bu kadar güzel yemek yapması için büyük uğraşlar gerektirdiği düşüncesinde. Iravati ise ağız tadını bilmediği için birçok yemek yapmış ve hangisini yemek isterse onu yesin diye farklı farklı tür de yemekler hazırlamıştı. İkimizin yerine özeti devam ediyor.

Okula gelecek olursak, öğretmen ise Dadisa’nın evine gelerek Nandu’nun neden ödevlerini yapmadığını sorarak ödevlerini yapması için söylüyordu. Fakat babasının vefatından sonra tüm sorumlulukların Dadisa’ya kaldığını anlar ve sorumlulukların üstüne yüklendiği için bu sorumlulukları almaya başlar. Anandi ise STK çalışmaları için gitmesi gerektiğini anlar ve bu durumda gitmesi için söyler. Iravati ise kendisine kahve yapacağını ve beklemesini söyler fakat Palaş ise iş bahanesi uydurarak kalkar.

Palaş ise evinde yer alan odasına gelerek yaptığı ve aşık olduğu tabloya bakarak tablo ile konuşmaya başlar. Aşık olduğu bu tablo ile konuşmaya başlar. İkimizin Yerine 7 kasım özeti burada sona erdi. Yeni özetlerde görüşmek üzere..

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 426. Bölüm Perşembe Özeti 427. Bölüm Fragmanı” üzerine 5 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Arkadaş ýemin dizisinin ýorumnida ýazarmisiniz ryjaederim

 2. Arzu dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ikimizin erine dizisinin özeti için teşekkür ederim ellerine saglyk

 3. Mervr dedi ki:

  Dovamini isteyoris tesekur ederis

 4. Anonim dedi ki:

  Bizde tesekir ederis ikimizin yeriinie ozeti icin

 5. Anonim dedi ki:

  Cook tesekkurederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir