İkimizin Yerine 424. Bölüm Özeti 05 Kasım Fragmanı

ADMİN ADMİN 24 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

Herkesin Pankhudi hakkında konuşmasıyla başlar. Tam zamanlı hemşire Sangeeta geliyor ve Adi ona çok soru soruyor. Sinirlenir ve ona karşı katı davranır. Pankhudi hastasını arar ve ona Pankhudi dediğini söyler. Hala hastasını arıyor ve sinirleniyor. Avantika sakinleşmesini istiyor. Sheela çok kaba olduğunu söyledi. Sangeeta evet, herhangi bir sorun olursa, hasta için tüm kararları alacağım ve bu odaya girmek için iznime ihtiyacın olacak. Onlardan ayrılmalarını ister ve Adi reddeder. Avantika, Adi’den gelmesini ister. Adi, Harish’e hemşirenin karımla buluşmama izin vermediğini söyledi. Avantika sadece işini yaptığını söyledi. Harish evet diyor, senin gibi onun gibi. Müfettiş Sawant gelir ve Ayesha’nın da Pankhudi olduğunu düşündüğü gibi zarar görebileceği için dikkatli olması gerektiğini söyler.

Adi neden birisinin Pankhudi’ye zarar vereceğini söylüyor. Sawant, Diwaan Konağı’nı iyi kontrol etmemiz gerektiğini söyledi. Harish elbette sana göstereceğim, dedi. Harish, Sawant’ın 24 saat korumaya ihtiyacımız olacağını söyledi. Shanky şoförle konuşuyor. Harish, sorunun ne olduğunu soruyor. Shanky, eski sürücünün ayrıldığını ve gelmediğini söyledi. Bir adam onlara bakar. Harish, geçici bir şoför tutacağımızı söyledi, görevli personelimden birini göndermesini isteyeceğim. Bau ji gelir ve Sangeeta’ya Pankhudi ile birlikte olabileceğini sorar. Ona izin vermiyor. Sheela gelir ve Bau ji’yi durdurur. Sangeeta ile tartışıyor.

Sangeeta iyi diyor, sonra gideceğim, Bau ji hayır diyor, buradasın. Sheela’dan ayrılmasını ister. Sheela sinirlenir. Bau ji, Sheela’dan sakinleşmesini ve gülmesini ister. Sangeeta, Bau ji’den özür diler. Bau ji, Pankhudi’nin yakında iyileşmesini istediğini söyledi. Herkes Ayesha ile buluşmaya geldi. Nilofer hiçbir şey söyleyemediğini ve sinirlendiğini söylüyor. Ayesha, Nilofer’dan onu durdurmasını ve kaderi anlamalarını ister. Nilofer ayrılıyor. Avantika tamam olduğunu söylüyor Ayesha. 

Ayesha Avantika’dan özür diler. Avantika iyi olduğunu söylüyor, o senin annen. Ayesha, yaşamın kalbindeki acı ile geçmediğini, suçlu hissetmediğini söylüyor. Adi neyden yapıldığını soruyor, bunu nezaketle kabul ettin. Ayesha, Harish’den Adi’yi açıklamasını ister. Pankhudi’yi soruyor. Harish aynı durumu söylüyor. Ayesha, Dargah’a gidip onun için dua edeceğini söyledi. Avantika ona teşekkür ediyor.

Avantika, yüzünü kapatmasını ve dışarı çıktığında uyanık olmasını ister. Ayesha şaşırır. Harish, Pankhudi’yi bulmak isteyen insanların da sana zarar verebileceğini söylüyor. Adi, arkadaşımın problemli olmasını istemediğimi söylüyor. Ayesha, goonları yeneceğini ve güleceğini söyledi. Sangeeta, Pakhudi’nin kıyafetlerini değiştirmek zorunda olduğu için Bau ji’yi odanın dışına gönderdi. 

Bau ji ayrılıyor. Sangeeta kapıyı kapattı. Pankhudi ile konuşuyor ve onu dinlediğini bildiği gibi kalkmasını istiyor. Pankhudi’nin elini temizliyor ve ne zaman bu şekilde olacağına kadar fazla zamanımız olmadığını söylüyor.

Pankhudi’nin elini sıcak suya soktu ve yakında hissetmeye başladığını göreceğimi söylüyor. Birisi kapıyı çalıyor. Nani neden kapıyı kapattığını soruyor. Sangeeta, işimi yapmama izin ver, kıyafetlerini değiştirebilir miyim? Nani özür dilerim, Pakhudi’yi görmeye geldim, işini yap. 

Sangeeta, işimi benim tarzımda yapmama izin verdiğini söylüyor, eğer bir probleminiz varsa, hastaneyi arayın ve beni geri arayacaklar. Nani üzgün diyor ve ayrılıyor. Sangeeta, tetikte olmam gerektiğini söyledi. Adi ve ailesi neden birinin Pankhudi’ye zarar vereceğini düşünüyor. Adi, Harish’ten arabayı durdurmasını ister. Avantika nedenini soruyor.

Adi bir dondurma tezgahına geliyor. Harish, sana bu adamın deli olduğunu ve her şeyi yapabileceğini söylediğimi söylüyor. Adi, Pankhudi’yi düşünüyor ve icecreams’ı seviyor. Adi, özür dilerim diyor beyler, dondurma gördüm ve Pankhudi’yi aldım, hoşuna gittiğini biliyorsunuz. Eminim bilinçli olacak, üzülme. 

Ona bir şey olmasına izin vermeyeceğim, gülümse. Harish’den daha hızlı sürmesini istiyor. Birileri onları takip ediyor. Sangeeta, Pankhudi’ye, son zamanı yaklaştığı gibi son dileğini söylemesini istedi. Cam bir kesici ile ona zarar vermeye çalışıyor.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 424. Bölüm Özeti 05 Kasım Fragmanı” üzerine 20 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Ikimizin yerine dizisi kalbimi mest etdi ama halalaryndan biktim ne zaman gidejek

 2. A 20.03 dedi ki:

  Arkadaş derleyin artık şu ikimizin yerine dizisinin özetini ya beklemekten sıkıldık! Daha kaç gün bekleyecez? Işini düzgün yapan birine devredin yada lütfenya

 3. Anonim dedi ki:

  Site niraye satildi bilmek isteyorum

 4. Pınar hnm dedi ki:

  Mrb arkadaşlar bn pınar hnm. site satıldığı için özetleri bn girmiyorum bu güne kadarki desteklerini için çok teşekkür ederim

 5. Anonim dedi ki:

  Alo kac gun garasmali ikimizin yerine

 6. Anonim dedi ki:

  en guzel film bence kordugum ve yalanci bahardir.Tesekkurlər

 7. Anonim dedi ki:

  bu yorumlar cox pis.en gozel film kordugum ve yalanci bahardi e

 8. Anonim dedi ki:

  salam ikimizin yerine ne zaman bitecek

 9. A. 20.03 dedi ki:

  Arkadaş kaç gündür bekletiyosunuz yeter artık bitsin bu işkence ya beklemekten sıkıldım lütfen düzeltin şu dizi özetini derleyin doğru özeti yada siteyi satın işiyle güzel ilgilenecek birisine ya ben kardeşimin dünyaya gelmesini bile bukadar beklemedim ya

 10. merve dedi ki:

  Ey arkadas duzelit su diziyi cok sikildik

 11. Anonim dedi ki:

  ya arkasdas duzelt su filmi artik yalnis yazmissiniz beklemekten biktim

 12. Hurma dedi ki:

  Yemin dizisi coookk sikici hep kotulermi kazanajak bu dunyade kimse bilmeyejekmi bu Cemrenin gercek yuzuni

 13. Anonim dedi ki:

  Yemin dizisi coookk sikici hep kotulermi kazanajak bu dunyade kimse bilmeyejekmi bu Cemrenin gercek yuzuni

 14. Ece 20.03 dedi ki:

  Lütfen dizinin özetini doğru çıkar arkadaş ya merakla bekliyoruz yaptığın şeye bak

 15. Gülizar dedi ki:

  Alakası yok filmle isim doğru başka filmin özetini çıkarmışlar .özetleyen arkadaşın kafası iyi herhalde

 16. Anonim dedi ki:

  Bende hiçbişeý anlamadym. Ikimizin erine die okudum ama o dil siz ne saçmalaýosuniz arkadaş bu işden anlamiýorsan anlaýana bersen i edersin

 17. Anonim dedi ki:

  Bende bir sey anlamadym bu hangi dizinin ozeti

 18. Anonim dedi ki:

  Site satılmış artık özetleri sitenin yeni admini giriyor.

 19. 20.03 dedi ki:

  Ben bu fragmandan hiçbir şey anlamadım ya Ya siz arkadaşlar! Bişey anlayabildinizmi?

 20. Merve dedi ki:

  İkimizin yerine dizi ismi yazıyor geçmek adıyazyoruokumakçokzorda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.