İkimizin Yerine 423. Bölüm Özeti 04 Kasım Fragmanı (Kaliyaninin doğum günü ve sürpriz misafir)

ADMİN ADMİN 23 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

Severek izlenen dizilerin başında gelen ikimizin yerine dizisi son hızla devam etmekte. Her gün izleyicisini ekran başına bağlayan bu güzel dizi artık özetleri ile de daha güncel ve daha iyi bir şekilde sunacağız. Bugün 4 kasım 423 bölüm özeti hakkında değerli ziyaretçilerimize bilgi verelim.

Kaliyani’nün doğum günü olduğu için herkes tarafından mutluluklar dilenir. Yeni yaşına girmiştir artık. Daddu ise bir buket vererek kendisine iyi dileklerini sunmaktadır. Kaliyani ise bu durum karşısında teşekkür eder. Anandi ise almış olduğu hediyesini uzatır. Kaliyani ise Anandi den gelen bu hediyeyi mutlulukla karşılar. Shiv de bir hediye getirmiştir. Gehna ise Kaliyani’nin en çok hoşuna giden tatlılardan birini getirir.

Kaliyani, Jagdish ve Ganga’yı kutsayarak hediye almak için yaşının uygun olmadığını belirtir. Bu durum karşısında teşekkür ederek uzaklaşır. Makhar ise yanına gelerek çikolata vererek mutluluğu bir nebze daha arttırır. Anandi’nin eğitim hayatının sonuna kadar sürdürmek istediğini ve eğitimini tamamlamak istediğini hepimiz biliyoruz.

Kaliyani ise okula gider. Doğum günü olduğu için okulda bulunan ve tanıyan herkes bir ağızdan “mutlu yıllar” şarkısını söyleyerek doğum gününü kutlar. Kaliyani ise bunun karşılığında doğum gününü kutlayan herkese çikolata dağıtır.

Müdür ise torunları ile birlikte bir yere götüreceğini belirtir. Bunun üstüne Kaliyani ise nereye gittiklerini Jaghishe’ye sorar.

Çocuklar ise onun doğum gününü tekrar kutlarlar ve üzerine çiçek atarlar. Anandi, Shiv, Jagdish, Ganga, Gehna ve çocuklar gülümseyerek mutluluklarını belli ederler. Üzücü de olsa güzel anısı olan bir hediye verir JAgdish..

Bu hediyeyi Kaliyani’nin açmasını ister, bunun üzerine hediye paketini açarak içinde bulunan hediyeyi görür ve daha fazla bir hüzün kaplar içini. Hüzün yanı sıra mutluluk da yaşayn Kaliyani aldığı hediye ise ölmüş oğlu olan Basant’ın bir heykelidir.

Bunun üzerine herkesi hüzne boğar ve hep bir ağızdan gözyaşları dökülmeye başlanır. Kaliyani ise oğlu ile birebir olan oğlunun heykelinden gözlerini alamamaktadır. İkimizin yerine özeti hızlı bir şekilde devam etmektedir.

Bundan sonra ise Tanrı’nın sunduğu nimetlerden faydalanmak için tapınağa giderler. Gehna ve Kaliyani tapınakta güzel işler işlemek için kıyafetlerini ihtiyaç sahiplerine dağıtarak güzel hisler yaşarlar. Tapınak da bir kişi güzel sesi ile ilahi söylemektedir. Tapınağın merdivenlerini silen adamı gösterirler ve ilahiyi daha yüksek sesle söylemesini isterler. Bundan kısa bir süre sonra ilahi söyleyen temizlikçi merdivenlerden kayarak kötü bir şekilde yere düşmekte ve herkes kötü bir şok geçirmektedir.

Herkes adamın başına toplanır ve adamın vücuduna bakarlar. Vücudunun yaralanmadığını sadece baygınlık geçirdiğini görürler. Niranjar adlı temizlikçi kalkar ve gayet iyi bir durumda olduğunu belirtir.

Konu ile ilgili yapılan aramalar

ikimizin yerine son bölüm, ikimizin yerin 423. bölüm, ikimizin yerine 423 bölüm özeti

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 423. Bölüm Özeti 04 Kasım Fragmanı (Kaliyaninin doğum günü ve sürpriz misafir)” üzerine 1 yorum

  1. Merve dedi ki:

    İyi kiDogundüyükannesençokiyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir