İkimizin Yerine 422. Bölüm Özeti 03 Kasım Fragmanı (2. bölüm)”Kaliyani öğrenci oldu”

Shiv Anandi’nin prasadına ilaçları karıştırdığı için Subhadra’yı azarlar.Sözlerine katılmadığını söyler. Subhadra oyunculuk yapmaya başlar ve ilk başta Anandi’yi sevmediğini ama sonra da onu sevmeye başladığını belirtir. Çocuklarını görmek istediğini ekler. Shiv, neden bizim için endişelendiğini sorar. Subhadra, Anandi’nin hamile kalması için Kolarist Basam’ını veren Aktarcı tarzı adamla  görüştüğünü söyler. Shiv onu azarlar. Subhadra, Anandiyi anne yapması ve onu iyileştirmesi için yaptığını söyler ve ağlar. İkimizin Yerine 422. Bölüm Özeti aşağıda ki gibidir.

Anandi, bana söylemeliydin, neden bana gizlice uyuşturucuyu verdin der. Subhadra, korktuğunu söyler. Basamı almayı reddedeceğini düşünmüştüm der. Shiv, özel hayatlarına karışmamsı gerektiğini söyler. Anandi onu durdurur. Anandi ona Amol ayağa kalkana kadar çocuk sahibi olmamaya karar verdiklerini söyler. Amol’ün sevgimize ve özenimize ihtiyacı var. Bunu biliyorsun der. Subhadra bunu bildiğini söyler. Kardeşimi mutlu görmek için kör oldum der.

Shiv şimdi bitti, Daddu ne yapacağına karar verecek der. Anandi onu durdurur ve Subhadra’nın yaptığı şeyin insanlığa, saygılarına ve saygınlığına karşı olduğunu söyler. Onu affedemeyeceğini söyler. Hayatımı riske attın ve baş dönmesi nedeniyle ailemin hayatını tehlikeye attım. Benim yüzümden Daddu’ya bir şey olmuş olsaydı, o zaman ölecektim der. Shiv’e, kimseye  Subhadra’nın yaptıklarından bahsetmemesini aksi takdirde herkesin çok etkileneceğini söyler. Ondan her şeyi gizlemesini ister. Subhadra zekice bakar.

İkimizin Yerine Bölüm Özetleri 

 

Shiv Subhadra’ya bakar. Daddu ve ailesinin hatırına Anandiye katılır. Subhadra’nın önüne bir şart koyar. Onu bu düzenbaz aktarcı tarzı adama götürmesini ister. Subhadra kabul eder ve onlara teşekkür eder. Anandi gerekli olmadığını söyler. Bunu ailemiz ve Daddu için yapıyoruz. Shiv ondan uyuşturucuyu vermesini ister. Subhadra ona verir. Shiv bunun sahtekar aktarcı adama karşı kanıt olduğunu söyler. Subhadra, gözyaşlarını siler. Anandi ve Shiv dışarı çıkarlar. Subhadra, Shiv’in onu doğrudan aktarcıya götüreceğini düşünür. Adam Shiv’e gerçeği söylerse ne olacak o zaman Shiv beni kurtarmayacak. Ne yapayım diye içinden geçirir.

Nandu ve Mannu Kaliyani’yı bekliyorlardır. Gehna, Kaliyani’nın hazır olduktan sonra geleceğini söyler. Jagdish Nandu’ya Kaliyaniye gülmemesini söyler.  Kaliyani gelir ve herkes onu üniforma ve çantayla görür. Jagdish, Ganga, Gehna, Mannu ve Nandu onu görünce gülümserler. Jagdish, onları okula bırakacağını söyler. Kaliyani nasıl göründüğünü sorar. Ganga, iyi göründüğünü söyler.  Nandu ona güler. Kaliyani sinirlenir. Kaliyani yeni öğrenci olarak gergindir. Kaliyani okula bakar ve gülümser.

 

Kaliyani okula doğru ilerler ve korkar. Jagdish’e evde çalışacağını söyler yarın gelirim der. Jagdish, bir gün okulda kalmasını ve görmesini ister. Jagdish, bunu neden yarın için geciktiriyorsun der? Yürümeye başlarlar ve sınıfın dışında dururlar. Jagdish sınıfa girmesini ister. Kaliyani tereddüt eder ve korkar. Bir çocuğa bakar ve çok yaramaz olduğunu söyler. Kaliyani sınıfa girer. Herkes ayağa kalkar. Öğretmen ve çocuklar onu selamlar. Bazı çocuklar ona güler. Öğretmen oturmalarını ister. Onlardan kitaplarını açmalarını ister. Kaliyani kitabını açar ve gözlük takar. Çocuklar Kaliyaniye bakıyordur.

 

Shiv ve Anandi, Subandra ile birlikte sahtekar aktarcıya gidiyordurlar. Subhadra onlardan özür diler. Shiv, Anandi ve ailesini düşünmediğini söyler. Daddunun hayatıyla oynadığı için onu ayrıca suçlar. Subhadra, Shiv gerçeği öğrenirse ne yapacağım diye düşünür.

Bir erkek öğrenci Kaliyani’ye kağıt atar. Kaliyani döner ve ona öfkeyle bakar. Oğlan gülümser. Kaliyani öğretmene bu çocuğun üzerine kağıt topu fırlattığını söyler. Öğretmen çocuğu azarlar. Çocuk ayağa kalkar ve yapmadığını söyler. Yalan söylüyor der. Diğer kız öğrenci, öğretmene çocuğun yalan söylediğini belirtir. Öğretmen onu azarlar ve  ailesini arayacağını söyler. Kaliyani’den özür dilemesini ister. Çocuk ondan özür diler.

Polis, aktarcının dükkanına Anandi, Shiv ve Subhadra ile ulaşır ancak adam yoktur. Shiv, nerede olduğunu sorar. Subhadra, onunla burada tanıştığını söyler. Shiv doğru hatırlıyor musun der? Subhadra evet der. Adamı aramaya başlarlar. Subhadra, aktarı adamı bu konuda bilgilendirerek adamın ayrılması ile doğru olanı yaptığını düşünür. Tanrıya şükür der.

Ira Alok’un ofise gitmesini istedi. Alok ona eski müşterisinden bahseder. Tam o sırada ondan bir telefon alır. Müşteri, gerçekten hayal kırıklığına uğradığını ve şok olduğunu söylüyordur. Siparişi reddeder. Müşteri, gönderiyi reddettiğini ve iade ettiğini söyler. Alok şok olur ve gerilir. Ira, nasıl yanlış olabilir diye sorar. Daha önce hiç olmadı der. Alok, bilmiyorum der. Düşünmeye başlar ve bu gönderinin Anoop tarafından teslim edildiğini söyler. Alok Anoopu arar. Ona yanlış gönderi yaptığını müşteriyi ve siparişi kaybettiklerini söyler. Anoop, çalışanların ambalajı yaptığını ve supervizorun siparişi onayladığını söyler. Tartışırlar.

Daddu araya girer ve sorunu nasıl çözeceklerini düşünmelerini ister. Anoop, ona parayı ödeyeceklerini söyler. Subhadra, Anoop’un hatasını anlaması ve Alok’tan özür dilemesi gerektiğini söyler. Alok müşterisine mesaj gönderir. Daddu Subhadra’dan sıkıntılarını arttırmamasını ister. Amol, onları tekrar mutlu etmek için bir fikri olduğunu söyler. Anandi fikrini sorar.Jagdish, Kaliyani’yi seçmek için okula gelir.  Kaliyani, matematikte iyiyim, öğretmen benden etkilendi der. Jagdish gülümser.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 422. Bölüm Özeti 03 Kasım Fragmanı (2. bölüm)”Kaliyani öğrenci oldu” (2 Yorum)