İkimizin Yerine 421. Bölüm Özeti 02 Kasım Fragmanı ”Anandi’nin kanında kokain tespit edilir”

Neyseki yılan Nanduyu sokmadan Nandu rafı kapatır ve büyük bir tehlike atlatılmış olur.

 

 

Subhadra, Anandi’nin evi terk ettiğini düşünür. Shiv de gerilmiştir ve dışarı çıkacağını söyler. O sırada herkes Anandi’nin terastan geldiğini görür ve şok olur. Amol annesine bakarak ağlar. Anandi Amol’a gelir ve ağlamasını ister. Shiv, neredeydin der? Anandi, çatıda olduğunu, su deposunun yanında oturduğunu söyler.  Shiv, orada ne yaptığını sorar? Anandi gerçeği herkesten gizlemeyi düşünür ve oraya temiz hava almaya gitmiştim uyuya kalmışım der. Anandi üzgün olduğunu söyler ve tekrar etmeyeceğine söz verir. Herkesten özür diler. Shiv ofise gitmeye hazırlanırken doktor’un sözlerini hatırlar Anandi’nin bir şey sakladığını düşünüyordur. Anandi odaya geliyor. Üzgündür. Shiv onu tutar ve gerçeği söylemesini ister. Anandi ona  terasın çatı katında nasıl uyandığını ve oraya nasıl ulaştığını bilmediğini söyler. Shiv ona sarılır. Doktorla konuşacağını ve randevuya gideceklerini söyler. Anandi ağlamaya devam eder.

 

Saachi kendini iş arkadaşlarına tanıtır. Bunun ilk işi olduğunu ve onların yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. . Müşterilerin mutluluğu hakkında konuşur. Hepsi ondan etkilenir ve onu alkışlar. Anandi doktorla konuşur ve bazı şeyleri unuttuğunu söyler. Doktor, ne zamandan beri oluyor?der. Shiv, 2 haftadan beri olduğunu söyler. Doktor, kan testleri ve başka testler yapması gerektiğini belirtir. Ev halkı Anandideki değişim hakkında konuşur. Anoop, Anandi’nin garip davrandığını daha önce görmedikleridavranışları sergilediğini söyler, bir şeyler kesinlikle yanlış der. Anoop, dikkatsizleştiğini söyler. Anandi ve Shiv eve geliyor. Shiv onlara Doktor’un bazı testler istediğini söyler. Anandi testten 12 saaat öncesine kadar hiçbir şey yiyemeyecektir. Subhadra, tuzağa düştüğünü düşünür, testte ona verdiği ilaçlar tespit edildiğinde ne olacak der.

 

Vivek Saachi’yi almaya gelir. Saachi ona teşekkür eder ve Vivek’e meslektaşları tarafından sevilen iyi bir sunum yaptığını söyler. Herkes tarafından övüldüğünü belirtir. Nandu Mannu ile kriket oynar. Top dolabın altına düşer. Nandu, Mannu’dan topu getirmesini istedi. Mannu topu alır ve yılanı görüyor. Nandu’ya söyler. Nandu kontrol eder ve hiçbir şey göremez. Subhadra aktarcı tarzı adamı arar. Ona Anandi’nin tedavi için bir doktora gittiğini söyleri. Subhadra adama, raporda uyuşturucu tespit edilir mi diye sorar. Adam, yarın Anandi’ye ilaç vermemesini ister.  Daddu gelir ve Subhadraya kiminle konuştuğunu sorar. Subhadra, Pandit ile Anandi hakkında konuştuğunu yalanını söyler. Subhadra Daddu ile konuştuktan sonra düşer ve bacağını incitirr. Herkes ona yardıma koşar. Daddu, yatağa uzanmasına yardımcı olur. Anandi ona su verir.

 

Doktor Anandi’nin testini yaptığını söyler. Nedenini bilmesinin çok gerekli olduğunu söyler. Ondan dinlenmesini ister. Shiv ona teşekkür eder. Gehna evde temizlik yapıyordur . Orada olan yılanı görmez. Yılan onun bacağından ısırır. Gehna acı içinde bağırır. Kaliyani oraya gelir. Gehna yılanı görür ve Kaliyani’ye söyler. Kaliyani yılanı görünce şok olur. Gehnanın ayağa kalkmasını ister ve bacağına kumaş bağlar. Nandu ve Mannu oraya gelirler. Kaliyani kanı emer ve tükürür. Makhan’ı arar ve hastaneye gitmek gitmeleri için Jeepi hazırlamasını söyler.

 

Hastane yolunda Gehnanın uykusu gelir. Kaliyani ona uyumamasını söyler. Jagdishi arar ve Gehnayı bir yılanın ısırdığını söyler. Jagdish şok olur. Kaliyani Gehna’yı hastaneye getirdiğini söyler, Jagdish neden onu hareket ettirdiğini sorar? Hareketle, tehlike artabilir der. Kaliyani bunu bilmediğini söyler. JAgdish düzenlemeleri yapar ve Gehnayı bekler. Gehna ve Kaliyani hastaneye varırlar. Gehna sedyeye yatırılır. O sırada Kaliyanin aniden başı dönmeye başlar . Gangaya zehiri emdiğini söyler. Kaliyani bayılır. Ganga Kaliyanininde tedaviye ihtiyacı olduğunu söyler. Ortam gerilir. Jagdish Kaliyaniye iğne yapar.

Kaliyani gözlerini açar ve Gehna’yı sorar, Ganga, Gehna’nın uykuda olduğunu ancak tehlikeyi atlattığını söyler. Jagdih ve Ganga onları gerçekten korkuttuğunu söyler. Jagdish yılan ısırmalarında hastaların hareket ettirilmemesi gerektiğini aki takdirde zehirin vücudun tamamına yayılabileceğini söyler. Ayrıca zehirin ağızla emilmemesi gerektiğini ağıza bakterilerin bulaşabileceğini söyler. Kaliyani bunları bilmediğini söyler, herkesin iyi olması ile rahatlamıştır ve yılanın yakalanıp yakalanmadığını sorar. MAkhan yakalandığını söyler. Kaliyani şaşırır ve yılanı öldürdünüz mü der? Jagdish hayır , onu ormanda bırakmışlar der.

 

 

Aanandi doktora raporları sorar, doktor ona raporu verir. Anandi raporu görür ve testte kanında kokain çıkmıştır. Doktor, kanında kokain olduğunu söyler. Anandi şok olur, doktor son zamanlarda herhangi bir ilaç ya da sarhoş edici herhangi bir şey aldın mı diye sorar? Herkes eve döner. Kaliyani, Gehna hakkında gerçekten endişe duyuyordur ve onun rahatça oturmasını sağlar. Gehna, onun için endişelenmemesi gerektiğini onları asla terk etmeyeceğini söyler.

 

Anandi eve döner. Anandinin kanında Daddu izleri olmasının nasıl mümkün olduğunu sorar. Babam inanamadığını söyler. Alok, raporların doğru olduğunu, ancak Anandinin uyuşturucu kullanmadığını söyler. Shiv oraya gelir, onlara endişe etmemelerini ve Anandinin vücuduna giren uyuşturucuların kaynağını bulacağını söyler. Anandiye dışarıdan bir şey yiyip yemediğini sorar? Dışarıdaki yemeklerden hoşlanmadığını , sadece bir dükkandan samosayı yediğini söyler. Shiv, samosaların ve evlerindeki unun gerçeği bilmek için test edileceğini söyler.

 

Subhadra yüzünü gizleyerek tekrar bu sahtekar aktarın yanına gider. Adamla bir şeyler konuşur. Shiv  ve Anandi Anandinin samosa yediği dükkana giderler. Shiv normal müşteriler gibi oraya gireceklerini, samoza satın alıp test için laboratuara göndereceklerini söyler. Kaliyani, Gehna’nın bacağındaki zehiri emerek hata yaptığını düşünür. Anandi’nin onun okula gitmesini istediğini hatırlar. Sonra Gehna’nın sözlerini hatırlar. Eğitimini tamamlamadığı için hata yaptığını düşünür.

Gehna yatakta, şiddetle öksürüyordur. Nanduona su verir. Nandu annesinin yatmasını söyler, Gehna, yapacak çok işleri olduğunu ve muhasebe işlerini yapması gerektiğini söyler ve şu anda iyi olduğunu ekler. Kaliyani oraya gelir, Nanduyu destekler ve gerçekten dinlenmesi gerektiği söyler. Shiv eve gelir onlar ev tahılında ve samosa da bir şey bulamadıklarını söyler. Anoop, o zaman kokainin nasıl onun kanına girebileceğini sorar. Daddu Anandinin, bugün davranışlarının normal olduğunu söyler. Meenu, Anandi’nin bilmeden ne yediğini merak ediyordur. Kaliyani, okula gitmek istediğini söyler. Nandu, Jagdish ve Ganga şok olurlar. Kaliyani, daha fazla çalışmak istediğini ve 10. sınıfı tamamlayacağını söyler. Jagdish, bu fikri nasıl aldın diye sorar. Ona yardım etmesini isteyen adamdan bahseder. Kendisini eğiterek herkese yardım edebileceğini söyler. 10. sınıf sınavına girmeye karar verdim der. Nandu heyecanlanır. Jagdish, müdürle konuşacağını söyler.

Shiv ve Anandi, Narcoanalyst doktoruna gelir. Doktor uzun zamandan beri kokain tükettiğini söyler. Ne yediğini hatırlamasını ister. Anandi, dışarıda sadece samosa yediğini söyler. Doktor onun için bazı ilaçlar yazar. Saachi çalışıyordur ve kocasının uyumasını ister. Vivek, onsuz uyuyamadığını söyler. Saachi sunum üzerinde çalıştığını belirttir. Vivek tamam der. Vivek onun için kahve getirir. Saachi ona teşekkür eder. Anandi uyurken rahatsız olur ve uyanır. Shiv uyanır ve ne olduğunu sorar. Anandi, huzursuz olduğunu söyler. Shiv ona su verir ve rahatlamasını istediğini söyler. Onu sakinleştirir.(Arkadaşlar reklamlara tıklayarak bize destek olabilirsiniz)

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 421. Bölüm Özeti 02 Kasım Fragmanı ”Anandi’nin kanında kokain tespit edilir” (2 Yorum)

  1. sonuda bilinsede yeter bu kadinin yapdiklari ya resmen kiza yazik ya ne hallere sokdu uzuldim vala.