İkimizin Yerine 420. Bölüm Özeti 01 Kasım Perşembe Fragmanı ”Anandi garip davranışlar sergilemeye devam eder”

Burak 16 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

 

Daddu tavayı sobanın üzerinde tutar ve içine çay koyar. Ocağı yakmak üzereyken, tam o sırada Ira gelir ve baba diye bağırır. Daddu şok olur. Meenu, Subhadra ve Alok oraya gelirler. Ira onlara gaz ocağının açık olduğunu söyler. Daddu burnunun kapalı olduğunu, kokuyu hissetmediğini söyler. Subhadra ona sarılır ve Dadduya bir şey olursa öleceğini söyler. Anoop, ocağı kimin açık unuttuğunu sorar. Ira, Anandi’nin yanlışlıkla açık unuttuğunu söyler. Subhadra onunla konuşmaları gerektiğini söyler. Herkes ölebilirdi der. Lal Singh, Chetan’a müdahale eder. Kalbi durur. Onu yeniden canlandırmaya çalışırlar. Kalbi tekrar atmaya başlar ama sonra Chetan ölür. Onu canlandırmaya çalışırlar ama başarısız olurlar. Lal Singh ve Ganga şok olurlar.

 

 

Subhadra, Anandi’nin odasına gelir ve uyuduğunu görür  ve onu uyandırır. Daddunun hayatını tehlikeye attığı için ona bağırır. Ira, sütün ocakta olduğunu ve ocağın açık unutulduğunu söyler. Daddu kurtarıldı der. Anandi şoka girer ve soba gazını neden açık unuttuğunu merak eder. Subhadra, onu azarlamak istemediğini ancak evin sorumluluklarını güvenli bir şekilde yerine getirmesi gerektiğini söyler. Subhadra ilaçların işe yaradığını düşünür. Anandi yakında evden atılacak der.

İkimizin Yerine Bölüm Özetleri 

 

 

Lal Singh ve Ganga, ameliyathaneden çıkarlar. Chetan’ın babası, oğlunu onun izni olmadan ameliyat eden doktor sizmi siniz diye sorar. Lal Singh, oğlunun durumunun kritik olduğunu söyler. Chetan’ın babası, oğlunu görmek istediğini söyler. Lal Singh, Chetan’ı kurtaramadıklarını söyler. Mahendra Singh şok olur ve hastaneyi yakmakla tehdit eder. Mahendra Singh ve adamları hastaneye saldırmaya başlar. Ganga polisi arar ve onları bilgilendirir. Mahendra Singh, Lal Singh’i döver. Ona operasyon yapmaktan başka bir seçeneğe sahip olmadığını söyler. Mahendra Singh onu iter. Jagdish öfkesini personelden almaya hakkının olmadığını söyler. Onu kurtarmaya çalıştılar der. Sakinleşmesini ister. Mahendra singh, Jagdish, Lal Singh ve Ganga’nın tutuklamasını ister. Müfettiş, görevlerini yapacaklarını ve söyler. Mahendra Singh, Jagdish’i tehdit eder.

 

 

Anandi eski fotoğraflara bakmak için Anooptan izin alır. Menuu Anandinin dikkatinin dağınık olması nedeniyle bu değerli fotoları vermek istemez. Anandi güvenli bir şekilde geri vereceğini söyler. Odasına gider ve fotoğraf albümüne bakar. Anandi sıcaklık hisseder ve fanı çalıştırır. Anandi Shiv ile konuşmak için çıkarken yatağın üzerindeki fotoğraflar fanın rüzgarından uçuşur. Anoop yukarıdan uçan fotoları görür ve şok olur. Anoop, Anandi’nin odasına gelir ve yerdeki fotoğrafları görür. Sinirlenir ve Anandi’yi çağırır. Anandi odasına gelir ve Anoop’un fotoğrafları topladığını görür. Herkes şok olur. Anoop, kıymetli fotoğrafları düşüren Anandi’yi azarlar, onu sorumsuzlukla suçlar. Meenu, Anoopa doğru şeyi yapmadığını söyler.  Onu azarlama hakkımız yok o oğlumuzun karısı der. Anandi Subhadraya prasadı sorar. Subhadra, Anandinin özel prasada artık bağımlı olduğunu düşünür ve laddooyu yemesini sağlar.

 

 

Anandi, Anoop’a özür mektubu getirir ve 100 kez özür dilediğini yazmıştır. Anoop gerekli olmadığını söyler. Anandi,bu beni affettiğin anlamına mı geliyor der. Anoop onlardan onu yalnız bırakmalarını ister. Anandi, onu affedene kadar bir şey yemeyi reddeder. Shiv oraya gelir. Anoop, karınısının çok inatçı olduğunu söyler. Shiv haklı der eğer yemek yemeye gelmezsen bende hiçbir şey yemeyeceğim der. Anoop kabul eder.

 

 

Saachi şirketten bir mektup alır. Suman, bunun ne olduğunu sorar? Saachi ona bir şirkette görev alabileceğini söyler. Suman, tanrıya şükürler olsun der. Maaşını sorar. Saachi açıklar. Suman mutlu  mutlu değil misin diye sorar? Saachi, çalışıp çalışamayacağını bilmediğini söyer. Suman, zaten bunu konuşmuştuk der. Saachi evet ama ev işlerinde aşırı zorlanacağını hissediyorum der. Suman, ev hanımı olarak bir hayat yaşadığını ve Saachinin dünyayı tecrübe etmesini istediğini söyler. Saachi gülümser.

 

 

Polis, Ganga ve Lal singh’in yazılı ifadesini alr. Jagdish’e Chetan’ı ebeveynlerinin izni olmadan ameliyat ettiklerini söyler ve Mahendra singh bu durumdan faydalanabileceğini belirtir. Jagdish acil müdahale edilen bir hastanın bu şekilde hayatının kurtulduğundan bahseder. Ona hayat kurtarmanın önemli olduğunu ve kuralların farklı olduğunu söyler.   Vivek eve gelir. Saachi ona yarın işe gideceğini söyler. Saachi, ona yılda 10 Lakh teklif edildiğini söyler. Vivek mutlu olur.

 

 

Anandi ilaçların etkisiyle yağmurun altında çocuklar gibi eğlenir. Şiv şaşırır. Shiv, doktorla konuşur. Akşam geleceklerini söyler. Saachi ve Anandi’yi sorar. Shiv, onunla Anandi hakkında konuşmak istediğini söyler. Ona Anandi’nin onlarla garip davrandığını ve gerçekten endişeli olduğunu anlatır. Jagdish, Kaliyani ile görüşür ve Ganga ve Lal Singh’in polise ifade verdiğini söyler. Chetan’ı ameliyat etmekten başka seçenekleri yoktu der. Beklemekten başka seçeneğimiz yok der.

 

 

Mahendra Singh, Jagdish, Lal Singh ve Ganga’nın oğlunun ölümünden sorumlu olduğunu ve intikam almak için burada olduğunu söyler. Bütün hastalar Jagdish’i çevreler. Mahendra Singh’in adamları onlara saldırır. Jagdish onları durdurmaya çalışır. Müfettiş gelir ve onların tutuklanmasını ister. Mahendra Singh, Jagdish’yı tehdit eder. Müfettiş, oğlunu kurtarmak için doğru olanı yaptıklar ancak maalesef öldü der. Jagdish Mahendra ile görüşür. Jagdish, onlara güvenmesini söyler. Oğlunu kurtarmaya çalıştıklarını ancak Tanrı’nın önünde çaresiz olduklarını söyler. Mahendra Singh Jagdish, Lal Singh ve Ganga’dan özür diler. Onu daha önce buraya getirmesi gerektiğini söyler.

 

 

Anandi gece uyanır ve dışarı çıkar. Sabah Shiv gerilir ve onu arar. Amol annesi için ağlar. Alok, evin içinde hiçbir yerde olmadığını söyler. Shiv onu tekrar arar. Ira Anandi’nin telefonunu getirir ve yatağın altına düştüğünü söyler. Anoop, onu nasıl bulacağız der. Anandi evin çatısında çok tehlikeli bir yerde uyuyakalmıştır. Uyanır ve şok olur. Buraya nasıl geldiğini merak eder. Nandu mutfaktaki raftan şeker almak üzereyken rafa giren yılanı fark etmez.

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 420. Bölüm Özeti 01 Kasım Perşembe Fragmanı ”Anandi garip davranışlar sergilemeye devam eder”” üzerine 3 yorum

  1. Hiranur dedi ki:

    Sumitra ve bayron nerdeler basantın cenazesindede yoklardı nereye gittiler bilginiz varmı

  2. Anonim dedi ki:

    Bu subhadra ruh hastası bir an önce kurtulsunlar bu pislik bunaktan yeter

  3. Mavi dedi ki:

    Mereba herkese coook cook tesekkur ederim ozetler harika pinar ablam goker abim elinize emeginize saglik Eeee anandinin bu garip dawranisin sonu kim anlar merak edyorum ah anandi senin cilan bitmickmi ya cok uzulyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir