İkimizin Yerine 417. Bölüm Özeti 29 Ekim Pazartesi Fragmanı(2. bölüm) ”Gauri Gangayı kıskanır”

Burak 12 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

 

Ganga, Gauri’nin her zaman ‘Jagdish’i seviyorum ’ sözlerini düşünür. Ganga dua eder ve bunu neden yaptığını sorgular. Gauri hala Jagdish’i seviyor ve gerçeği öğrendiğinde çok acı çekecek der. Jagdish’in kendisinden uzaklaştığını söyler. Gauriye gerçeği söyleyemem ancak ondan hiçbir şey saklamak istemiyorum. Onun için bir şeyler yapmak istiyorum der. Ira Saachi’yi arar ve sonra Suman’la konuşur. Suman Saachi’yi över. Ira mutlu olur ve rahatladığını söyler. İkimizin yerine 417.bölüm özeti aşağıda ki gibidir.

 

 

Jagdish odasına gelir. Ganga üzgündür. Jagdish, ne oldu diye sorar. Ganga hayır diye başını salla dolaylı olarak korkusunu anlatır. Jagdish, birlikte bu sorunu çözeceklerini söyler. Jagdish ondan özür diler ve her şeyin yoluna gireceğini garanti eder. Shiv ofisten döner. Anandi, Subhadra’nın cam tabaklarda yemek yemeye başladığını ve bunun onun değiştiği anlamına geldiğini söyler. Shiv şok olur. Ondan böyle bir şey duyduğuna şaşırdığını söyler.

İkimizin Yerine Bölüm Özetleri 

 

 

Saachi mutfakta yemek yapıyordur. Suman ona yardım etmeyi teklif eder. Saachi dinlenmesi gerektiğini söyler. Suman kabul eder. Ondan yemeğin tadına bakmasını istiyor. Suman tadının çok güzel olduğunu söyler. Saachi ona teşekkür eder. Saachiye daha önceden yaptığı iş başvurusunun görüşme talebi gelir. Suman, çalışmak ister misin? Diye sorar. Saachi, bir tam zamanl işi olduğunu söyler, bu evin onun önceliği olduğunu belirtir. Suman ağlar. Saachi, ne olduğunu sorar. Suman hiçbir şey söylemez. Kendisine kızgındır. Ondan özür diler. Saachi geçmiş olayları unutmasını ister.

 

 

Ganga Kaliyaninin bacaklarına masaj yapar. Kalyani gidip dinlenmesini ister. Gauri, Kaliyani’ya çay getirir. Kaliyani uyanır ve onun Ganga olduğunu düşünür. Bir süre dinlenmeni istemiştim der. Gauri’yi görünce şok olur. Gauri, onunla çay içmeyi düşündüğünü belirtir. Kaliyani oturmasını ister.  Kaliyani’ya Ganga’yı bacaklarına masaj yaptığını söyler. Kaliyani ne konuşmak istiyorsun diye sorar. Gauri, Ganga hakkında kafasının karıştığını söyler. O bir hemşire aileya bakıyor, bacaklarına masaj yapıyor Neden? Neden hepiniz için çalışıyor der. Kaliyani  burası köy der. İnsanlar para için değil sevgi için çalışır. Ondan çayını içmesini ister ve ona bakar.

 

 

Jagdish eve gelir. Gauri onu arar ve gelmesini ister. Gauri, Ganga hakkında konuşmak istediğini söyler aynı düşüncelerini Jagdishe iletir. Gauri, neden bu evde bu şekilde nedensiz çalıştığını sorar. Jagdish sinirlenir ancak doktor’un sözlerini hatırlayarak kendisini kontrol eder. Gauri ondan özür diler ve Ganga ile ilgili bir sorun olduğunu şiddetle hissettiğini belirtir. Subhadranın sözde iyi davranışları evdeki herkesi etkilemiştir. Meenu, Ira’dan Subhadranın değiştiğini kabul etmesini ister. Ira, gerçeğin başka bir şey olduğunu söyler.

 

Ganga Gaurinin ilaçlarını vermeye gelir. Gauri ona kabaca ona teşekkür eder ve hastane görevine dönmesini istediğini söyler. Ganga, bu kararın Jagdish’e bırakılması gerektiğini belirtir. Gauri, onunla konuşacağını söyler. Ganga şok olur ve onun yanlış anladuığını düşünür. Bu benim işim. Yakında iyileşirsen iyi olur der.

 

 

Gauri, kocasunın Gangayı özlediğini ancak onun gitmek istemediğini söyler. Ganga, daha önce olduğu gibi hayatı yaşamak istediğini söyler. Gauri, Jagdish ve ailesine yaklaşmaya çalıştığını ve bu yüzden evden gitmek istemediğini belirtir. Ganga şok olur. Gauri, benim aptal olduğumu mu düşünüyorsun. Konumunu anlayabiliyorum der. Ganga şok olur. Gauri saçmalığını sürdürür ve Ganga’dan Jagdish’in yakasından düşmesini ister. Ganga bunu senin iyiliğin için yapıyorum ve bir gün seni kurtardığımı hatırlayacaksın der. Ganga şok içindedir ve çok kırılmıştır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 417. Bölüm Özeti 29 Ekim Pazartesi Fragmanı(2. bölüm) ”Gauri Gangayı kıskanır”” üzerine 4 yorum

 1. Mavi dedi ki:

  Mereba herkese teskkurlar ozetler harika ben her gun izleyorum Asli hanim iline gonlune saglik cnm.

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Mavi, teşekkürler ama bu konuyu ben yazmıyorum. Göker abi ile Pınar hanım ilgileniyor ve onlar yazıyorlar ikimizin yerine ve diğer yabancı dizileri onlar hazırlıyorlar. Onların emeği var bu sayfalarda ben yemin ve yerli dizilerle ilgili konuları yazıyorum bilgi vermek istedim onların emeğine saygısızlık etmek istemem. Bazen benim eksiklerimi de Göker abi tamamlıyor sağolsun. Bir ekip çalışması var sitemizde

   1. Mavi dedi ki:

    Aaaa af dilerim ben bilmiyordum Asli hanim .
    ELLERINE SAGLIK EMEGINZE SAGLIK TESEKKUR EDERIM GOKER ABI PINAR ABLAM COK SAĞOL ALLAHA EMANAT.

    1. Pınar dedi ki:

     ben teşekkür ederim canım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.