İkimizin Yerine 417. Bölüm Özeti 29 Ekim Pazartesi Fragmanı(1. bölüm) ”Kahraman Shiv”

Burak 12 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv bombacının arabasını durdurur ve onu döver. Amol ve arkadaşları gösterilerini yapmıştır. Herkes onları alkışlar. Shiv adamdan bombanın yerini söylemesini ister. Adam çiçek buketine saklandıklarını söyler. Shiv, Amol’un buketleri Başkana vereceğini hatırlar. Buketi kabul etmesini için Başkana duyuru yapılmıştır. Amol buketi sahnede tutuyordur.  Shiv bombacıdan bombayı dağıtmasını ister. Adam cep telefonu ile bağlantı yapıldığı için sadece bomba ekibinin durdurabileceğini söyler. Shiv içeri koşar. Başkan Amol’a doğru ilerlerken Shiv Amolun elinden buketi alır ve çiçeğin içindeki bombayı arar. Herkes Shiv ne yapıyor diye merak içerisindedir. Bombayı görünce herkes şok olur. Shiv zamanlayıcıya bakar ve bomba ile dışarı çıkar. Polis ve güvenlik onu takip eder. Bombayı yalıtılmış bir alana atar. Herkes patlamayı görür ve şok olur.

 

 

Polis müdürü, tesisatçının bombayı yerleştirdiğini söyler. Başkan, onun sadece işçi olduğunu söyler. Ana suçluya ulaşmak zorundayız der. Polis müdürü adamın gerçeği söyleyeceğini sağlayacağını söyler. Bombacı, bir kelime dahi söylemeyeceğini belirtir. Shiv adamı azarlar. Yasanın yakında suçluyu bulacağını söyler. Başkan Shiv’i över ve ona teşekkür eder.

 

Jagdish ve Kaliyani, TV’de Shiv’in Başkanı ve insanları kurtardığı haberlerini görür. Kaliyani, Jagdish’den Shiv’i aramasını ister. Subhadra Shiv’i över ve o bizim kahramanımız der. Shiv, Jagdish’in çağrısını alır. Jagdish, haberleri gördüğünü ve Shiv’i takdir ettiğini söyler. Kaliyani birçok hayatı kurtardığı için onu tebrik eder.

 

 

Subhadra ilaçlarının işe yaradığını söyler. Aktar tarzı adamdan daha fazla ilaç vermesini ister. Adam, ona şu anda ona başka bir ilaç verdiğini söyler ve bin rupi daha ister. Çocuklar evde oyun oynuyorlardır. Gehna Nandu’dan süt içmesini ister. Gauri salona gelir, düşer ve yaralanır. Jagdish merdivenlerden iniyordur. Gauriyi görür ve ona müdahale etmek için acele eder.

 

 

Ganga ilk yardımını yapar Gauri düşerken kolunu incitmiştir. Jagdish, odandan neden çıktın diye sorar. Gauri, sıkıldığını ve oynayan çocukları gördüğünü söyler. Jagdish, dikkatli olmalısın der. Ganga’dan onu yalnız bırakmamasını ister. Ganga onlardan özür diler. Gehna, Ganga’ya önce Mannu’ya bakmalısın der. Gauri’nin odasına girdiğini söyler. Ganga, Jagdish’dan özür diler. Jagdish, onu anlayabildiğini belirtir. Ganga, Gauri’yi görmeye gider.

 

 

Subhadra, Anandi’ye verilecek laddo (tatlı)nun  içine aktardan aldığı tozu koyar. Şimdi, üne yapacağımı göreceksin diye içinden geçirir. Aktar tozun 1 saat sonra etkisini göstereceğini söylemiştir. Subhadra bugünün kahvaltısı iyi olacak der. Tanrı’ya üzgün olduğunu ancak  Hardik için bunları yaptığını söyler.

 

 

Suman yemek yaparken eline sıcak yağ damlar. Saachi çığlıklarını duyduktan sonra gelir ve elini suya tutar. Suman ağlar. Saachi, Vivek ve Roshan’ı arar, ancak ulaşamaz ve onu hastaneye götürür.Saachi, sürücünün hızlı sürmesini ister. Vivek cevapsız aramalarını görür ve onu arar. Saachi, onu Suman yanmış eli hakkında bilgilendirir. Hastaneye gittiklerini söyler. Vivek, oraya babası ile birlikte geleceğini söyler. Roshan hastaneye gelir. Suman merak etmemesini söyler. Vivek onu doktora sorar. Doktor, yanmanın ciddi olduğunu , ancak Saachi derhal gereken müdahaleyi yaptığını söyler ve iyileşene kadar hastanede kalmasını önerir. Suman hastanede kalmayı reddeder. Saachi onu eve kayın validesi ile ilgileneceğini söyler. Doktor kabul eder.

 

 

Amol okula gitmeden önce herkese hoşça kal der. Subhadra onu durdurur ve ona şeker verir. Amol ona bakar. Subhadra, ona kaba davrandığını  söyler onu öperek özür diler. Amol, yaşlı olduğu için özür dilememesini ister. Subhadra, annenin de yanlış olamayacağını söyler. Herkes bu davranışlara şaşırır. Ira, Subhadra’nın Amol ile konuşurken rol yaptığını düşünüyordur.

 

 

Jagdishin hareketlerindeki olgunluk Gauriyi etkilemiştir. Keşke hep böyle davransaydı diye düşünür. Gangaya her zaman Jagdish’yı böyle görmek istediğini söyler. Ganga ilaçlarını vereceğini belirtir. Gauri, tekrar bir araya gelebilir miyiz diye sorar.  Gauri seni seviyorum Jagat der ve fotoğrafına bakar. Ganga şok olur.

 

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 417. Bölüm Özeti 29 Ekim Pazartesi Fragmanı(1. bölüm) ”Kahraman Shiv”” üzerine 1 yorum

  1. aysegul dedi ki:

    dizi fena degil ama niye boyle uzucu final yaptilar anlamiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.