İkimizin Yerine 415. Bölüm Özeti 27 Ekim Cumartesi Fragmanı ”Teej festivali”

Gauri ona neden tekrar evlenemediğini sorar. Jagdish neden işleri karmaşıklaştırdığını düşünür. Sana bir cevap veremem der. Jagdish’in kollarına düşer ve cevap vermesini ister. Jagdish ona bakar. Ganga odaya gelir ve onları bu halde birbirlerine yakınken görür. Şok olur. Jagdish ve Gauri onu görürler. Jagdish, Ganga’ya Gauri’nin karanlıkta kaydığını söyler. Ganga odasına gelir. Jagdish elini tutar ve onu iyi anlayacağından emin olduğunu söyler. Ganga, ona ve sevgisine tam bir inancı olduğunu söyler. Hiçbir şey açıklamamasını ister. İkimizin yerine 415.bölüm özeti aşağıda ki gibidir.

 

 

Subhadra ve herkesten özür diliyor ve Hardik’in gömleğini aldığını açıklar. Anandi onu affeder . Subhadra daha sonra Gulli’den özür diler. Hardik’i çok sevdiğini ve bu yüzden bir hata yaptığını söyler. Sahte gözyaşlarıyla herkese duygusal şantaj yapar. Hardik, ağlamamasını ve ona sarılmamasını ister. Subhadra ağlıyordur.

İkimizin Yerine Bölüm Özetleri 

 

 

Kaliyani ve Jagdish, Gehna’nın odasına gelir. Kaliyani ona iş sorumluluğunu vermeye karar verdiğini belirtir. Gehna, daha önce çalışmadığını söyler. Kaliyani, Basant’ın iş sorumluluğunu ona verir ve her şeyi yapabileceğini söyler. Ganga Gauriye ilaçlarını veriyordur. Gauri, onunla bir sır vereceğini söyler. Ondan ayrıldığından beri Jagat’ı unutamadığını, onu özlüyor ve yeni bir hayata başlamayı düşündüğünü söyler. Ganga şok olur. Subhadra, Daddu’dan Gulli’ye hediye almak için 50000 para ister. Daddu mutlu olur ve para almaya gider. Subhadra sırıtır.

 

Subhadra, Rakhi’yi(kardeşlik bağı) Daddu’nun bileğine bağlar. Saachi de, Rakhi’yi Shiv’in bileğine bağlar ve onu tatlıyla besler. Ganga Mannu’yu yemek yemeyi getirir. Kaliyani onlardan yemek yemesini ister. Ganga yemek yemek için oturur. Gauri ona bu ailenin bir parçası gibi göründüğünü söyler. Kaliyani evet der.

 

Hardik ve Gulli gelir. Hardik, herkese işi aldığını bildirir. Daddu onu​ tebrik eder. Kaliyani Jagdishe gelir ve onunla konuşmak istediğini söyler. Ona Gauri’yi buraya getirmesin kabul ettiğini ama bunun iyi bir karar olmadığını söyler. Garip şeyler yaparak ve Ganga’yı incitir diye orkuyorum der. Kaliyani Jagdishe Gauriden uzak durmasını ister. Jagdish kabul eder. Teej festivali gelip çatar. Kadınlar kocaları için oruç tutarlar. Guride oruç tutmak ister. Jagdish bu durumda oruç tutmamasını ister.

 

 

Gauri odasından çıkar ve Jagdish’e odasına girmesini söyler. Jagdish, bir işi olduğunu ve onunla sonra buluşacağını söyler. Gauri, Ganga’yı ayinleri yaparken görmek istediğini söyler. Jagdish merdivenler çok fazla bu sağlığını bozabilir der. Jagdish ve Ganga ritüelleri gerçekleştirir. Gehna kocasını hatırlar ve üzülür. Gauri, Jagdish ile geçirdiği zamanı hatırlar ve hala onu Jagdishin sevdiğini düşünür. Gauri merdivenlerdedir ve evdeki tapınağa gitmeyi düşünüyordur. Ganga, Puja’yı yapıyorken Gauri gelir. Gehna onu görür ve şok olur. Jagdish, Gauri’den odasına gitmesini ister. Gauri Gangayı göremeden tapınaktan ayrılır.

 

 

Jagdish, Ganga’yı besler. Ganga gergin görünüyordur ve Gauri için endişelenir. Kaliyani, endişelenmemesini ister ve odasına gider. Ganga Jagdishin elinden yemek yer. Gauri üzgün şekilde odasındadır . Kaliyani Ganga için yemek getirir. Ganga oruç tutmadığını söyler. Kaliyani, senin için ben tuttum der. Gauri, kendi evinde oruç tutmanın hayalini kuruyordur. Kaliyani, Jagdish ve Ganga’nın mutluluğu için dua eder.

 

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 415. Bölüm Özeti 27 Ekim Cumartesi Fragmanı ”Teej festivali” (2 Yorum)

  1. Bitmeyen gecelerim
    Geçmeyen gündüzlerim
    Akmayan göz yaşlarım
    Dinmeyen acılarım