İkimizin Yerine 414. Bölüm Özeti 26 Ekim Cuma Fragmanı ”Gauri Jagdish’e kur yapar”

Gulli elbiseleri kurutuyordur. Hardik gelir ve ona hediye getirdiğini söylüyor. Gulli, para biriktirecektik hani der. Hardik, bunun pahalı olmadığını söyler. Mısırını gösterir. Gulli heyecanlanır ve hoşlandığını söyler. Hardik yeni evlerinde onunla nasıl yaşayacağını düşünüyordur. Gulli, Subhadra’yı sorar ve bizimle kalırsa mutlu olacağını söyler. Hardik gülümser. Gulli, Subhadra’nın ayrı bir odası olmasını söyler. Bu sırada Subhadra onların konuşmalarını duyar ve Gulli’nin zeki olduğunu düşünür. Bir şeyler yapmayı planlar. İkimizin yerine 414.bölüm aşağıda ki gibidir.

İkimizin Yerine Bölüm Özetleri 

 

Anandi Subhadanın dolabında Hardiğin kaybolan gömleğini görür. Ganga Mannu’nun Gauri’nin odasına girmesinden dolayı  özür diler. Jagdish, durumun hepsi için zor olduğunu ve Mannu’nun sadece bir çocuk olduğunu söyler.

 

 

Subhadra, Gulli’yi Hardik’in hayatından nasıl kurtaracağını düşünüyordur. Anandi elinde gömlrkle gelir. Subhadra şok olur. Anandi ona gömleği sorar. Subhadra cevaplar, neden torunumun gömleğini çalacağım der. Shiv onları duyar. Subhadra, belkide siz sakladığınız der. Subhadra, Shiv’e Anandi’nin sınırları aşmamasını söylemesini ister. Shiv, Anandi’nin asla yalan söylemediğini belirtir. Gehna Gauri’ye çay verir. Gauri ona teşekkür eder. Gauri,  Jagat ile yemek yemeyi düşünür ve Jagdishi arar. öğle yemeğine eve gelmesini ister. Jagdish, gelemeyeceğini söyler. Öğleden önce saat 1’den önce oraya ulaşmasını ister ve bağlantıyı keser. Onu elleriyle beslemeyi düşünüyordur.

 

 

Kaliyani ondan yemek yemesini ister. Gauri, Jagdishle yemek yiyeceğini söyler. Jagdish evi arar ve Gehna’ya öğle yemeği için gelemeyeceğini söyler. Kaliyani, Gauri’ye Jagdish’nın gelemeyeceğini iletir. Gauri histerikleşir ve onu aradığını söyler. Eskisi gibi davranır. Sersemlemiştir. Ganga ve Gehna ona koşar. Ganga kan basıncı kontrol eder ve yüksek olduğunu söyler. Gauri yemek yemeyi reddediyordur. Kaliyani aynı davranışları görünce şok olur. Geçmişi hatırlar. Gehna, endişelenmemesini ister. Kaliyani onun eskisi gibi olduğunu söyler. Ganga için korkar. Jagdish odasına gelir.

 

 

Gauri, Jagdish’e kızar. Jagdish, onu anlamaya çalışmasını söyler. Gauri, onu araması gerektiğini söyler. Jagdish, genellikle evi aradığımı, kendisini strese sokmamasını ve öfkesini kontrol etmesini ister. Gauri söz verir ve gülümser. Jagdishin çok değiştiğini düşünür. Jagdish Kaliyani’ye gelir. Kaliyani öfkeyle ona Ganga’nın etkilendiğini söyler, Gauri’yi en kısa sürede göndermesini ister. Jagdish eve gelir. Gaurinin ışıkları açıktır. ona kur yapmaya başlar. Ganga, Jagdish’i bekliyordur ve numarasını arar. Jagdish aramasını görür ve bağlantıyı keser. Jagdish, ilaçları zamanında alıp almadığını sorar.

 

 

dizibilgi google play