İkimizin Yerine 413. Bölüm Özeti 25 Ekim Perşembe Fragmanı ”Gauri yüz ameliyatı sonrası (Havelide) Kaliyanilerde kalacak”

Burak 09 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

Vivek kapıyı açar. Saurabh ailesini kapının dibinde  görünce şok olur. Saachi koşar ve Vivek’e sarılır. Saurabh gerilmiştir. Suman Saurabh’ı tokatlar. Roshan ona kızar. Saurabh hiçbir şey yapmadığını her şeyin Saachi’nin planı olduğunu söyler. Roshan onu sertçe tokatlar ve bir kelime dahi söylememesini ister. Her şeyi duyduklarını belirtir. Suman, ona dokunmamasını, gerçek yüzünün ortaya çıktığını ve onu doğurduğu için utandığını söyler.   Vivek ona hapiste olmayı hak ettiğini söyler. Müfettişi arar ve Saurabh’ı almasını ister. Shiv artık Saachi’yi kabul etmeleri gerektiğimi söyler. Parti bitimi Saachi, Vivek ve Rakhi eve geliyor. Suman Saachi’yi durdurur ve ona doğru gider. Bu evden ayrılmaya karar verirseniz, çok üzüleceğim, ama asla şikayet etmeyeceğim der. Karakterinden şüphelendim ve çok şey söyledim der. Saachi’den özür diler. Saachi, özür dilememesini, hatalı olmadığını söyler. Bu evde kalacağım. Desteğinize ve kutsamalarınıza ihtiyacımız var der. İkimizin yerine 413.bölüm özeti aşağıda ki gibidir.

 

İkimizin Yerine Bölüm Özetleri 

 

Gauri ameliyat olacaktır. Jagdish, Gauri’nin annesine sabah hiçbir şey yememesi gerektiğini söyler. Gauri, Jagdish’i arar ve operasyon sırasında onun yanında olmasını ister. Jagdish ikilemde kalır. Jagdish, operasyon sırasında yanında olacağını söyler. Gaurinin operasyonu başlar. Jagdish Gaurinin ailesine operasyonun başarılı olduğunu ve iki gün sonra gözlerinin ameliyat olacağını söyler. Gauri’nin bandajlarının çıkarılır Herkes endişeyle yeni yüzünü görmeyi bekliyordur. Gauri gözlerini açar ve yüzünü aynada görür ve şok olur.  Başka biriyle yüzleşemeyeceğini söyler. Aynayı öfkeyle fırlatır. Shivani onu sakinleştirmeye çalışır  Gauri ağlar ve bayılır. Gauri bir süre sonra uyanır ve iyi olduğunu söyler. Yeni yüzü kabul etmesi için zamana ihtiyacı olduğunu belirtir. Doktor, Gaurinin 6 hafta içinde iyileşeceğini söyler. Bu 6 hafta boyunca sürekli tıbbi yardıma ihtiyacı olduğunu belirtir. Gauri, ailesnin hasadı toplamak için köye gitmeleri gerektiğini söyler.  Doktor, tıbbi yardıma ihtiyacı olduğunu köyde bunun mümkün olmayacağını söyler. Jagdish’dan duruma el atmasını ister. Hardik iş arıyordur.

 

 

Jagdish Kaliyani’yi arar. Kaliyani ona Gauri’yi sorar. Jagdish, Gauri’nin ameliyatından sonra her şeyin yolunda olduğunu ve tıbbi gözetimine ihtiyacı olduğunu söyler. Onu Jaitsar’a getirmesi gerektiğini belirtir. Kaliyani ona Ganga ve çocukları evinde bıraktığını hatırlatır. Jagdish, bu yüzden onu eve getirmeye karar verdiğini söyler. Kaliyani onu azarlar ve Ganga’nın kendini kötü hissedeceğini anlamasını ister. Ganga’nın duygularını umursamıyorsun der. Ganga gelir ve Kaliyani’ye Jagdish’in Gauri’yi buraya getirmesine izin vermesini evliliklerine güvendiğini söyler.

 

 

 

Subhadra Hardiğin iş görüşmesinde giyeceği uğurlu gömleğini alarak Gulli ile aralarını bozmak ister. Jagdish Gauri’yi eve getirir. Kaliyani Gaurinin yeni yüzünü görünce şok olur. Jagdish, Kaliyani’ye  Ganga ile evli olduğunu Gauri’ye bildirmeyeceklerini söyler. Gangayı onun hemşiresi olarak bilecek der. Kaliyani sinirlenir. Jagdish, Gauri’nin odasına gelir. Gauri gülümser. Jagdish, ilaçlarını vereceğini söyler. Ganga gelir. Gauri onun sesini tanır ve Jagdishe Ganga’yı hemşiresi olarak atadığı için teşekkür eder. Ganga tekrar GAuriyi Jagdishin elini tutarken görür.

 

 

Anandi, Mahi’nin gömleğini Gulli’ye verir. Gulli, kıyafetleri ütüleyeceğini söyle. Subhadra onları duyar ve hain bir plan yapar. Gulli odada yokken ütü ile gömleği yakar. Gulli gömleğin yandığını görür ve şok olur. Subhadra Gulli’yi gömleği yaktığı için azarlar ve şimdi Hardikin ne giyeceğini sorar. Hardik yanmış gömleğe bakar ve ne yaptığını sorar. Subhadra yine Gulli’yi azarlar.   Hardik, Gulli’nin tarafını tutar ve kasıtlı olarak yapmadığını söyler. Alok gelir ve gömleğini görüşmeye gitmesi için Hardik’e verir.

 

 

Gauri Kaliyaniye yaptığı hatalardan dolayı özür dilemek istediğini söyler. Aptal ve yanlıştım der. Kaliyani o zamandan bu yana pek çok gün geçti der. Geçmişi unutmasını  ister. Gauri Ganga’ya ben iyileşene kadar benimle ilgilenecek misin diye sorar, Ganga başını sallar. Gauri ona teşekkür eder. Benim için çok şey yaptığı için Jagat’a teşekkür etmek istediğini söyler. O iyi bir insan. Ganga, haklısın der. Onunla çalıştığımdan beri onu tanıyorum. Gauri, birlikte doktor olduklarını söyler. Hastalara karşı çok dikkatli ve ilgiliydi der.

 

Nandu eve yengesi Gangaya seslenerek  gelir. Ganga şok olur. Gauri sesini tanır ve Nandu’nun kimi aradığını sorar. Ganga geçiştirir. Hardik eve döner. Gulli görüşmeyi sorar. Hardik iyi olduğunu ve bir işi alacağından emin olduğunu söyler. Mannu, Gauri’ye topu almaya geldiğini söyler. Gauri, kimin çocuğu olabileceğini düşünür. Ona annesinin ve babasının adını sorar. Mannu Ganga ve Jagdish der. Gauri çocuğun yanlış söylediğini düşünür. Gauri,  jagdishe neden tekrar evlenmedin? diye sorar Jagdish bir telefon alır ve ayrılır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 413. Bölüm Özeti 25 Ekim Perşembe Fragmanı ”Gauri yüz ameliyatı sonrası (Havelide) Kaliyanilerde kalacak”” üzerine 1 yorum

  1. Mavi dedi ki:

    Mereba herkese
    lutfan yeni ozat eklarmisiniz egar sakincasi olmasa lutfan severek izleyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.