İkimizin Yerine 412. Bölüm Özeti 24 Ekim Çarşamba Fragmanı ”Saurabhın gerçek yüzü ortaya çıkar”

Burak 08 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

Saurabh’ın Anandi ile karşılaşır. Anandi birisinin hayatıyla oynadığı için onu azarlar. Hapishaneden nasıl çıktığını sorar. Saurabh, bana güvenin, bu sefer hiçbir şey yapmadım der. Anandi, anlamadım der. Saurabh, Saachi’nin her şeyi yaptığını belirtir. Vivekin gerçeğini öğrendiğini ve bu yüzden onu evden kovduğunu söyler. Anandi şok olur ve Saachi’nin sözlerini hatırlar. Saurabh, hapisten döndüğünden beri Saachi’nin onunla fiziksel olarak birlikte olmak istediğini ve Vivekin, onu sarhoş bir halde odasına yakaladığını söyler. Anandi, yalan söylediğini ona inanmadığını söyler. İkimizin yerine 412.bölüm özeti aşağıda ki gibidir.

 

İkimizin Yerine Bölüm Özetleri 

 

Jagdish, Gauri’nin odasına gelir. Gauri ondan orada durmasını ister ve tedavisine ihtiyacı olmadığını söyler. Jagdish, ondan özür dilemek istediğini ve bu yüzden Mumbai’ye geldiğini orada ona bir mektup bıraktığını söyler. Gauri, hiçbir mektup almadığını ve benim için artık bunun önemli olmadığını söyler. Anandi için hayatımı mahvettin mutlumusunuz der. Jagdish, Anandi’nin başkasıyla gerçekten evli olduğunu söylüyor.  Gauri şok olur.

 

 

Anandi, Amol’un okuluna giderken Saurabh’la karşılaştığını ve Vivek’in onunla ilişkisini kopardığını ve onu evden attığını söylediğini belirtir. Saachi, yalan söylediğini söyler. Anandi her şeyi anlatmasını ister. Saachi, Saurabh’ın numaralarının kurbanı olduğunu söyler. Her şeyi anlatıyor. Gauri, hala her şeyi hatırladığı için Jagdishi affedemediğini söyler. Acısının asla azalmayacağını belirtir. Shivani, hayatını kurtardığını söyler. O beni bıraktı. Bu hayatla ne yapayım der. Shivani ondan gerçeği kabul etmesini ister.

 

Vivek, Anandi ve Saachi ile görüşür. Saachi’nin yanında oturur ve elini tutar. Vivek, Saachi’ye tam bir inancı olduğunu, Saurabh’ın onu Saachi’den ayırmaya çalıştığını bildiğini söyler. Bütün olayları anlatır. Şarap şişesini dolaba Saurabhın koyduğunu gördüğünü ve ailesinin ona karşı işbirliği yaptığını söyler. Saachi’ye üzüldüğünü söyler ve gözyaşlarını siler. Anandi ne yapmak istiyorsun diye sorar? Vivek, Saurabh’ın gerçek yüzünü annesi de dahil olmak üzere herkese göstermek istediğini bunun için desteğine ihtiyacı olduğunu söyler. Anandi, onlara destek olacaklarını söyler.

Gauri Jagdishi odasına çağırır. Jagdish, içeri girer ve acısını anlayabildiğini söyler. Başka bir doktorun onu tedavi etdeceğini bildirir. Ona yakın olmayacağı için gerilmemesini ister. Gauri oturmasını ister. Gauri, konuyu burada bitirmek istediğini söyler . Arkadaşlığını sunar. Jagdish kabul eder. Gauri, geçmişi unutamadığını ama şimdi unutmaya hazır olduğunu , onu affettiğini söyler. Jagdish ona teşekkür eder. Anandi, Shiv’e Saurabh’ın yaptıklarını anlatır ve Vivek’in Saurabh’ın gerçeğini herkese göstermek istediğini söyer. Shiv, Saachi’nin onlara hiçbir şey söylemediğini, ona çok işkence yapıldığını söyler. Saachi gelir. Shiv her zaman sorunlarını ona anlatmasını ister, onu korumak için ona söz verir.

 

Subhadra, partiye katılamayacağını ve kimsenin ona partiyi sormadığını söyler.Trip atar. Daddu, partiye katılır mısın diye sorar. Subhadra kabul eder. Ganga Gaurinin kontrollerini yapar. Shivani onu Jagdishin karısı olarak tanıtmamıştır. Shivani eve gelerek bu durumu Gaurinin daha fazla yıpranmaması için yaptığını ve bu sebeple Gauri’ye Ganga’nın Jagdish’nın karısı olduğunu söylememelerini ister. Jagdish durumu Gauriye anlatmaları gerektiğini söylerken Ganga Shivaniye Gaurinin tedavisi için hak verir.

Saurabh kapıyı açar ve Saachi’yi görür. Vivek ona kapıyı kapatmasını söyler. Suman hayır der. Saachi’ye içeri girmesini ister. Neden buraya geldin? Evimiz senin için kapalı der. Saachi ona, babalarının doğum günü için onları davet etmeye geldiğini söyler. Suman, bu onlara bilgi vermediğin anlamına geliyor der. Suman, Vivek’ten Dadduya ayrılmasından bahsetmesini ister. Saachi, Saurabh’dan Suman’ı ikna etmesini ister. Saurabh, 5 dakika sonra gelip onunla konuşmasını beklemesini söyler. Saurabh oraya gelir ve Saachi’ye ailesini ikna edeceğini ama karşılığında ne alacağımı söyler? Saachi, neye ihtiyacın var diye sorar. Saurabh, birkaç saat boyunca birlikte olmalarını istediğini söyler. Saachi durumunu kabul etmeyi reddeder. Saurabh benimle birkaç saat geçir ve hayatının geri kalanını Vivekle der.Saachi hazır olduğunu söyler. Jagdish Gauri’nin odasındadır. Bu bandajı çıkardıktan sonra nasıl bakacağım der. Jagdish, plastik cerrahi arkadaşıyla konuştuğunu ve Jaitsar’da olduğunu yarın ameliyatını yapacağını söyler. Gauri elini tutarken ona teşekkür eder. Jagdish, teşekküre gerek olmadığını söyler, döner ve Ganga’yı ayakta görür. Ganga onları el ele görür. Daddu’nun doğum günü ve Hardık-Gulli’nin evliliği için büyük bir kutlama yapılıyordur. Anandi, Saachi’den her düzenlemeyi yaptıklarını gerilmemesini ister. Saachi, Saurabh’ın işkencelerini sona erdirmenin zamanı geldi der.

 

 

Saurabh otele geliyor ve odanın anahtarlarını alır . Shiv yedek anahtarları resepsiyondan alır. Suman, Dadduya doğum günü dileklerini iletir. Suman, Saachi’ye buraya Saurabh yüzünden geldiklerini söyler. Ondan Saurabh’a teşekkür etmesini ister. Saurabh otel odasında Saachi’yi bekliyor ve şarap içiyordur. Saachi, Saurabh’dan 504 numaralı odaya gelmesini isteyen bir mesaj alır. Vivek, geleceğini söylemesini ister. Saachi gerginleşmesine rağmen cevap verir. Saurabh, Saachi’nin mesajını alır. Her şeyin Saachini kendi isteğiyle olacağını kanıtlamak için görüntü almayı düşünür. Kamerayı  ayarlar. Saurabh kapıyı açar ve Saachi’yi görür. İçeri gelmesini ister. Saachi odanın içine girer. Saurabh kapıyı kapatır. Ona gelmesini ve ona sarılmasını ister. Saachi neden der? Suman ve herkes konuşmaları Vivek’in telefonunda duyuyordur.

 

 

Vivek, Roshan’a Saurabh’ın kötü alışkanlığının devam ettiğini ve hatalarını fark etmelerini için yaşananları kendi gözleriyle görmeleri gerektiğini ister. Saachi gerilmiştir. Saurabh, ona gelmesini ister ve kollarını açar. Saachi, Saurabh’ın ona tecavüz ettiğini hatırlar. Saurabh, kaçmasını ve kendisine gelmesini ister. Saachi, Vivek nerede kaldınız diye içinden geçirir. Vivek, Anandi, Shiv ve Vivekin anne ve babası odaya doğru ilerliyordur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.