İkimizin Yerine 411. Bölüm Özeti 23 Ekim Salı Fragmanı ”Jagdish ve Gauri tekrar karşılaşırlar”

Burak 06 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

 

Jaitsar hastanesinde doktor, cam parçalarını kadının yüzünden çıkarır ve Jagdish’e yüzünün tanınamadığını ve plastik bir cerraha ihtiyaç olduğunu söyler. Gehna, Kaliyani’ye süt verir ve onu desteklediği ve yalnız olmadığını hissettirdiği için teşekkür eder. Kaliyani, onun bu evin bir parçası olduğunu söyler. Gehna, kendisini anne gibi hissettirdiğini için teşekkür eder. Jagdish hastaları kontrol ediyordur. Ganga, bir süre dinlenmesini ister. Jagdish, bazı hastaların hala tedaviye ihtiyacı olduğunu belirtir. Hemşire gelir ve dün ameliyat edilen kadının bağırdığını bildirir. Jagdish onu kontrol etmeye gider. Kadın bağırır ve hemşireden elini terk etmesini ister. Jagdish gelir ve elini tutar. Kadın(Gauri) (sanki) Jagdishin dokunuşunu hissediyordur ve kimsiniz diye sorar? Jagdish bu sesi daha önce duyduğunu anımsar ve kim olduğunu merak eder? Kadın bayılır. Jagdish, hemşireye bilinçlendiğinde kendisini bilgilendirmesini ister. İkimizin yerine 411. bölüm özeti aşağıda ki gibidir.

 

İkimizin Yerine Bölüm Özetleri 

 

Anandi ve Gulli yemek pişiriyordur. Anandi, Gulli’ye ne olduğunu sorar. Gulli, Hardik’in tişört yerine kurta giymesinde ısrar ettiği için kendisine kızdığını ve bu yüzden planı iptal ettiğini söyler. Onunla konuşmadığını belirtir. Anandi, Hardik’in farklı düşünceleri olduğunu ve ona biraz zaman vermesini gerektiğini söyler. Suman, Rakhi’ye Vivek’in Saachi’ye kendisinden önce  eve gelmesini istediğini söyler. Vivek’in Saachi’yi affedemeyeceğini anlatır. Rakhi, yengesi ile konuşacağını ve bazı yanlış anlamaların olduğundan emin olduğunu söyler. Saurabh, ne demek istediğini sorar. Ben yalan mı söylüyorum der. Rakhi, onu çok iyi tanıdığını söyler. Saachi kendisini kötü hissediyordur. Suman, Saachi’ye Vivek’in onu affedemeyeceğini ve onu unutacağını söyler. Onunla alay eder. Saachi, Saurabh’ın Vivek ile arasındaki sıkıntıların ve yanlış anlamaların mimarı olduğunu söyler. Suman oğlunun tarafını tutar ve onu daha fazla suçlar. Saachi ağlar ve evi terk eder. Saurabh, intikamlarının şimdi tamamlandığını söyledi. Suman henüz değil der. Onu Vivek’in hayatından çok akıllıca çıkarmalıyız ve Vivek’i boşanmaya ikna etmeliyiz der.

 

 

Hastanedeki kadın kendine gelir. O Jagdish’nın eski karısı Gauridir. Gauri’nin ailesi hastaneye geliyor ve annesi durumu görerek ağlar Shivani, Jagdish’e Gauri’nin sağlık kampı için seyahat ettiğini bildirir. Jagdish Gaurinin ailesine bilgi verir, Gaurinin bacağında küçük yaralanmalar olduğunu, ancak yüzündeki yaraların geçmesinin zaman alacağını söyler. Gauri’nin babası Shivani’den Gauri’yi başka bir hastaneye kaldırmasını ister. Kaliyani, Jagdish’ya güvenmelerini ister. Gauri’nin babası, Kaliyani’ye Jagdish’in kızının hayatını mahvettiğini ve ona güvenemeyeceğini söyler. Jagdish, burada doktor olduğunu ve Gauri’nin şimdi hastası olduğunu söyler. Gauri’nin annesi Jagdish ile alay ediyordur. Jagdish ve Kaliyani sessizce dinler. Jagdish döner ve o sırada Ganga’yı görür. Jagdish Ganga’dan içeri girmesini ister ve hastanı Gauri olarak tanıtır. Ganga benim karım der. Gauri’nin ebeveynleri ve Shivani, şok olurlar. Shivani karın mı diye sorar? Peki ya Anandi? Gauriden Anandi için ayrılmıştın şimdi de Anandi’yi terk ettiğini mi söylemek istiyorsun der.

 

Saachi eve gelir. Ira kapıyı açar ve onu görmekten mutlu olur. Ona sarılır. Anandi ona sarılır. Ira ona ne zamana kadar kalacağını sorar? Saachi, Ira’ya Vivek’in tur için gittiğini ve havaalanına gitmeden önce onu buraya bıraktığını söyler. Saachi ve Anandi mutfakta yemek yapıyordur. Anandi, kocasının nereye gittiğini sorar. Saachi, müşteriyle görüşmek için Mumbai’ye gittiğini söyler. Anandi, bir şeylerin yanlış olduğunu algılar ve öğrenmeyi düşünüyor. Vivek eve döner. Suman Vivek’i etkilemeye devam eder. Saachi ile yanlış yaptığını hissettiğini söyledi.

Anoop, Gulli ve Hardik’in evliliğini kutlayacaklarını söyler. Alok, Basant öldüğü için kutlama yapamayacaklarını söyler. Daddu’nun doğum günü, Saachi’nin değişmesi ve Hardik-Gulli’nin evliliği için bir parti düzenlemeye karar verilir. Daddu acısı çok taze olduğu için herhangi bir şeyi organize etmeden önce Kalyani’ye soracağız der. Tam o sırada Kaliyani onları arar. Daddu çekincelerini sorar. Ona evde küçük bir kutlama yapmak istediklerini belirtir. Kaliyani düşünmeyin, biri ayrılırsa hayat durmaz. Kutlama yapın der .Kaliyani Anandiye Gauri’nin Jaitsar’da olduğunu söyler ve her şeyi anlatır.  Anandi bunu duyduğuna şok olur(Jagdish ve Ganga’nın hayatına girişi onu şok eder). Gauri’nin durumunu sorar. Kaliyani, şu ana kadar bilinci yerine gelmedi der.

 

Gaurinin bilinci yerine gelir ve huzursuz olur. Shivani hemşireyi çağırır. Jagdish gelir ve sakinleşmesini ister. Gauri sesi tanır ve ona Jagat der. Jagdish şok olur. Sen Jagat mısın? Diye sorar. Shivani sakinleşmesini ister. Shivani’ye sorar, Jagat mı? Jagdish evet der. Gauri neden buraya geldin, bana ne yaptın der. Shivani ona kazasını anlatır. Gauri onu görmek istemediğini söyler. Buradan git diye bağırır. Jagdish şok olur.

 

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.