İkimizin Yerine 41. Bölüm Özeti 18 Ekim Perşembe Fragmanı # Bairon evi terk etmek ister

Burak 14 Eki 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 41. Bölüm 18 Ekim Perşembe Günü Neler Yaşanacak

 

Bairon işi olduğunu söyler ve gidecekken annesi ona Sughnanın makyaj seti yüzünden Anandiye nasıl davrandığını söyler. Bu eşyalar Sughnaya geçmişi hatırlatıyor ve onu üzüyor bu eşyaları fakirlere dağıtmalıyız der. Bairon annesine karşı çıkar ancak Kaliyani onu susturur. Sughna ise mahzende ağlamaktadır. Krishnanın fotoğrafına bakarak kimse benimle ilgilenmiyor sanki bir şey olmamış gibi eskisi gibi davranmaya devam ediyorlar. Pratap beni bırakıp gitti kaynanamlar beni istemiyorlar baba evinde de gönülden düştüm kendimi gereksiz hissediyorum neden böyle oldu neden bunlar başıma geldi diyerek ağlamaktadır. Kaliyani Sugnanın odasın temizlettirir. Odada Sughnaya ait olan eşyaları toplattırır ve eşyaların fakirlere dağıtılmasını söyler. Phuli ile Anandi evde konuşmaktadırlar. Anandi içeri girer ve kaynanasından ödevler için Phuliye yardım etmesi için izin isterken Sughnanın dolabındaki eşyaların boşaltıldığını görür. Kaliyani bunu ben istedim bu eşyalar bir daha ona lazım olmayacak der. Anandi nenesine Sughanın haberi varmı diye sorar. Kaliyani sen bana akıl mı vereceksin ben büyüğüm bu evde her şeyi yapmaya hakkım var der. Kaliyani dolaptaki Pratapın hediyesi olan kırmızı eteği görür ve bunu neden unuttunuz diye sorar. Anandi bu eteği ben oyuncağıma vereyim bana verin der. Kaliyani götür o zaman der. Anandi Sughnadan izin alayım bana kızmasın derken Kaliyani ondan izin alma, bu artık onun değil ben sana almanı söylüyorum bunu ona gösterme  der. Sughna kırmızı eteğini Phulinin elinde görür ve Anandiye onu neden aldığını sorar.Sughna bu benim eteğim onu neden Phuliye verdin der.

Anandi Sughnanın odasındaki eşyaları nenenin fakirlere dağıtılmak üzere toplattığını söyler. Bunu duyan Sughna koşarak odasına girer ve dolaplarını açar. Tüm kıyafetlerinin gittiğini görür ve neden bunu yaptınız onları geri getirin diye annesine sorar. Nene benim eşyalarım atarken sen nasıl razı oldun tanrı benden her şeyimi aldı hatıralarımı benden almayın diyerek ağlamaya başlar. Kaliyani biz senin düşmanın değiliz kızım senin iyiliğin için bunları yapıyoruz der. Sughna beni artık sevmiyorsunuz, ben sizin sadece dul kızınızım boşuna benim için yorulmayın diyerek sitem eder. Sumitra kızını teselli etmek ister ancak Kaliyani bırak ağlasın içindekileri, şikayetlerini gözyaşları ile akıtsın der. Anandi onun mahzenine gelir ve ağlama ben eteği geri getirdim der. Sughna Anandiye sen benin ne hissettiğimi anlamazsın senin kocan yanında ben uğursuz bedbaht bir kadınım diyerek ağlamaya devam eder. Anandiden gitmesini ister ben tek kalmak istiyorum diye Anandiye bağırır. Benim canımı neden Pratapla benim canımı neden almadın, bu evde bana ait hiçbir şey kalmadı Krishna diye ağlamaya devam eder.

 

Kaliyani masada iken oğlanlarını sorar. Geç geleceklerini öğrenir ve bu günlerde benim iştahım yok tek yemekten hoşlanmıyorum sizde oturun beraber yiyelim der. Sumitra anne biz sonra yeriz dese de Kaliyani oturmalarını söyler. Sumitra Sughnaya da izin verseydin derken Kaliyani benim neler hissettiğimi bilmiyorsunuz der. Sughna bir yıl yalnız yemek yemek zorunda bu sürede o öfkesini bize arşı biriktirecek ama sonra onun için iyi olacak bu Sughnanın geleceği için Sende Sughnanın geleceği için biraz daha taş kalpli olmalısın der. Kaliyani yas müddeti bitti ona söyle ev işlerinde sana yardım edebilir artık der. Bu şekilde kendini dahi iyi hisseder der. Anandi gidip söylemek istese de Kaliyani onu durdurur.  Yemekten sonra Anandi Sumitra Gehna ve Sumitra terasta yiyecek kuruturlar. Anandi yüzünün güneşten rahatsız olduğunu söyler. Sughnya sen de yüzünü kapat kararmasın der. Sughna benim için artık fark etmez diyerek aldırış etmez. Jagdish terasa gelir ve Anandiye oje almıştır. Anandi ojeyi Sughnaya gösterir. Sughna sessizce ojeye bakar ve herkes bir işle meşgul iken onu alarak eteğine saklar.Jagdish bugün kriket maçı olduğunu ve geç geleceğini söyleyerek nenesinden izin ister. Kaliyani izin vermez. Babam ve amcam hep geç geliyorlar sen bir şey demiyorsun der. Kaliyani onlar büyük der  Jagdish ben de büyüdüm nene bak karıma tırnak boyası aldım, git Anandi onu al ve neneme göster der. Anandi terasa çıkar ama ojeyi bulamaz.

Sughna onu saklar. Sumitra mutfağa bakmasını söyler. Sughna ayağa kalkınca oje yere düşer ve Gehna ojenin düştüğünü görür. Ojeyi yerden alır ancak kimseye gördükleri ile ilgili bir şey söylemez. Mutfakta Anandi Sughnaya ojeyi görüp görmediğini sorar. Gehna mutfağa gelir ve oje yukarıdaydı ben onu buldum diyerek Anandiye verir. Sughna ojeyi düşürdüğünü anlar ve Gehna ile göz göze gelir. Gehna onun omzunu tutar ve bir şey söylemez. Sumitra Sugnanın yaptıklarını Bairona anlatır. Bairon Sughnanın kendisine bir şey yapmasından çekinmektedir. Mahzende kalmayı kendisi istedi yoksa ben izin vermezdi m der. Sumitra Sughnanın evdeki işlere yardımcı olabileceğini söyledi der. Bairon o mahzende tek kalmasıyla hiçbir şeyi kafasından atamayacak bu az değilmiş gibi annem onun bütün eşyalarını attı der. Bairon kızıyla konuşmaya mahzene gider ve odadan çıkan dumanı fark eder. Sughna içeride ateş yakmaya çalışıyordur ve dumandan öksürmektedir. Bairon annesinin yanına gider ve anne yeter Sughnaya izin ver orada kalmasın der. Böyle devam ederse o dumandan boğulacak der. Kaliyani hayır der. Bairon Sughna ailesinin onun yanında olmadığını hissediyor der. Kaliyani adetlere hürmet etmesini kararını değiştirmeyeceğini söyler.

 

Bairon o zaman kızıma evde yer yoksa bende bu evde kalmak istemiyorum Sumitra ile çocuklarımı evden götürüp gideceğim der. Basant kardeşini durdurur. Sen annemle nasıl konuşursun aileni dağıtıp nasıl gidersin der.Bairon ben dediklerime pişman değilim Sughnayı bu şekilde gördükçe kalbim ağrıyor. Annem de razı olmuyor benim evden gitmem en iyisi yoksa ben her defasında anneme ve kendime zarar vereceğim der. Sumitra eşini durdurmak ister. Bairon başka yolu yok der. Kaliyani başka bir yol var der. Sen evi terk etmenden ziyade benim bu evden gitmem ölmem daha iyidir.Ben öldükten sonra bu evde hiçbir problemin olmayacak der. Bairon sen bu evden çıkmak için bir adım at bende kendimi zehir içerek öldüreceğim. Hergün ailemin ne kadar dağıldığına bakmaktansa bir defa zehir içer ölürüm der ve ayağa kalkarak gider. Basant Bairon ile konuşur ve kardeşine aklını başına almasını söyler. Anandi tüm konuşmaları duymuştur ve Sughnaya giderek olanları anlatır. Bairon odasına giderek eşyalarını toplamaktayken Sumitra ve Gehna onu sakinleştirmeye çalışmaktadır. O esnada Sughna gelir ve babasının gitmemesi için yalvarır. Bairon kızına bu evde kalamayacaklarını söyler. Öyle bir yere gideceğiz ki sen daha rahat nefes alacaksın, adetlerin baskısı orada olmayacak der. Sughna ben zaten Pratapı yitirdim şimdide ailemden ayrı olmak istemem der. Nene intihar ederse ne yaparız der.Eğer bu evden ayrılır gidersek kendimi öldürürüm derken Bairon kızına tokat atar. Ardından hemen birbirlerine sarılırlar. Ertesi sabah Bairon kahvaltı yapmadan gider. Sumitra masadakilere Baironun acele çıkması gerektiğini söyler. Kaliyani evdeki havanın değiştiğini gelininin yalan söylediğini söyler. Bairon bizimle yemek yemek istemedi mi diye sorar. Jagdish derse gecikir ve kahvaltıdan kalkar. Anandi arkasından gelir. Anandi evdeki herkesin çok kederli olduğunu söyler. Anandi bir fikri olduğunu muz salatası yaparak edeki bu gergin havaayı götüreceğini söyler. Jagdish bu iyi bir fikir değil dese de Anandi onu ikna eder. Kaliyani rahip ile konuşur ve kahin Pratapın adına mabet yaptırmasını önerir. Kaliyani bu fikri onaylar. Jagdish Anandi için muz ağacına çıkar ve muzları toplar.

Gehna ve sumitra mutfakta ailen geçirdiği zor durumla ilgili konuşurlar. Anandi de mutfağa gelerek bugün bütün yemekleri hazırlayacağını söyler. Ben artık büyüdüm herkesin seveceği bir yemek yapacağım der. Gehna yardım etmek ister ancak Anandi ben bugün yalnız yemekleri hazırlayacağım der. Akşam yemeği esnasında Anandi yemekleri kendisinin yaptığını söyler. Kaliyani yemeği tadar ve çok beğenir. Bairon eve gelir yemek masasında annesi onun geldiğini görür. Sumitradan onu çağırmasını ister. Bairon ben aç değilim yemek istemiyorum diyerek odasına çıkar. Masadaki herjkes bunu görür ve üzülür. Kaliyani yemek yemeden masadan ayrılır. Ardından Basantta gider. Sumitra ağlar. Gehna onu teselli etmek ister. Jagdish Anandiye yaptığın yemekleri kimse yemedi ben sana demiştim der.

 

Jagdish babasının yanına giderek kendisini nenesinin çağırdığını söyler. Sumitra gitmesi için onu ikna eder. O evin büyüğü sen annene hürmet göstermelisin bu böyle devam etmez der. Jagdish aile ağacı üzerinden ödevlerini yapmakta iken Anandi Jagdishe kimse benim yaptığım yemekleri yemedi diye sitem etmektedir. Anandi Jagdishe ödevinde yardım eder. Anandi aile ağacına bakarken nenenin doğum günü olduğunu fark eder ve Jagdish nenesine sürpriz yapmak istediğini söyler ve onun için parti yapmayı düşünür. Her ikiside biriktirdiği paraları çıkartarak hazırlıklar için planlama yaparlar. Bairon annesinin yanına gider abisi de oradadır. Kaliyani Bairona bana çok kızgın olduğunu biliyorum ama bu dert kedere göre üzerine düşen vazifeleri aklından çıkarmamalısın der. Basantı da fırçalar. Senin de üzerine düşen görevler var babanızın ölüm yıl dönümünü unuttunuz der. Bairon nasıl unuttuklarını son günlerde yaşananlar nedeniyle unuttuklarını ama bunu kasten yapmadıklarını söyler. Kaliyani kahine para verdiğini ve tüm hazırlıkları yaptırdığını söyler. Yarın erkenden tüm ailenin mabede gideceğini söyler. Bairon annesinden kendisini bağışlamasını ister. Kaliyani senin derdin büyük oğlum seni bağışladım der

 

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 41. Bölüm Özeti 18 Ekim Perşembe Fragmanı # Bairon evi terk etmek ister” üzerine 199 yorum

 1. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Hhahaahhahhaha abim bende kendime guluyorummm hahahaa
  Uhhahahaa uhahahha uhahha

 2. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Tamam abisinin gülü bir daha ağzıma almam…
  ..
  İyi akşamlar Hava hoşgeldin nasılsın? :)))

 3. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  O zamam ikimizda katill uhahhaha

 4. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü hahahahahahahahahahahahahahahahahahahha 😀 Allah senide güldürsün İNŞALLAH…))) hahaha

 5. HAVA dedi ki:

  İyi akşamlar Gökhan

 6. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Saka bir yana abim agzina alma sakin oyle seyleri

 7. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Anonim pardon isim alabilir miyim?
  İyi akşamlar ben iş yerimdeyim..öylesine oturuyorum sen ne yapıyorsun?

 8. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Iyi aksamlar anonim bizmii??
  Essek vidiosuny izliyorus gel sende izlesene??? Hahhahahhahhahaha

 9. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Abisinin gülü ya hahaha…önemli değil ben senin ne demek istediklerini anlıyorum…)) özür yok 😉 Net de beni katil edecek zor çekiyor hahahahah 😀

 10. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Ayy abim ozur dilerim klavye yuzunden yalnis yazmisim kelemeleri gece gece katil edecek beni klavyee hahhahaha

 11. Anonim dedi ki:

  İyi akşamlar ne yapıyorsunuz

 12. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  İNŞALLAH..Abisinin gülü İNŞALLAH isteğim bu 🙂 Ya gerçekten atardım kendimi çatıdan hahaha 😀 ne komik olurdu.. Neden neden diye bağırıyorum ayağım takılıyor…hop gere kapaklanmışım hahaha 😀

 13. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Ha anladım…Abisinin gülü çok sevindim )))
  Ayn çok güzel bir çift 😉

 14. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Insallah anlar seni abimm)))
  Yyoooo canim ne catidan atmasii hahaha atma sakinn atma haha
  Eveet cok komik ben senin annenmiyimm yaaa hhahahhahhahha

 15. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Sarjim var daha burdayimmm
  Aynnnen kurtuliyim ben bu deli telden hhaha
  Evet yaa belli Aslan bence asik Leylaya))
  Ayyy ne guzelll)))

 16. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Önemli bir şey değil abisinin gülü…Arkadaşım bana kırıldı da ona moralim bozuk…İNŞALLAH beni anlar…)) anlamasa kendimi çatıdan aşağıya atacağım ha 😀 😀 😀
  Ama çok komik diyorsun..Ben senin annenmiyim hahahaha 😀

 17. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Ayy kom bozmus benim can parcamin morelinii??
  Hep gul abimmm))))
  Sanda bu yakisir 😉
  Ne biliyim benden ozur diliyorlar bende oglumm ben senin annenmiyim niye ozur diliyirsin derim hahhahaah
  Rica edrim ne demek))
  Sende iyiki varsin)))

 18. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Bence de Leyla’yı seçer…Belli zaten aslan onu sevdiği 🙂

 19. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Abisinin gülü güldürdün beni yine hahaha tl şarjı ölsün ölsün kurtul ya 😀 haha Olsun abisinin gülü sonuçta buradayım…hep konuşuruz zaten..Sana Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular diliyorum…)) yarın okulun da var Allah zihin açıklığı versin İNŞALLAH…Seni canından çok seven Abin= Gökhan ❤ ❤ tatlı yanaklarınızdan öpüyorum..))

 20. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Ama napiyim dayanamadim attim msj ozgunum((
  Ne Zeynepii bee??
  Zeynep evlii
  Bence Leyla cunku yeni bolum fragmaninda Leylanin cani yaniyirdu Aslanda kahr oluyirdu Leyla LeylA kesin onu secer)))
  Sence kimi secer???

 21. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Abisinin gülü güldürdün beni ya hahahahahaha 😀 😀 😀
  Abisinin gülü yeterki şımar sana çok yakışıyor abisinin can parçası:)))) gerçekten moralim bozuktu senin sayende moralim düzeldi çok teşekkür ederim abisinin gülü iyiki varsın)))))

 22. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Ofgg bu telde sarj bitecek zaman bulmadi sarji az 15% ol ol bende senden kurtuliyim yaa

 23. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Saol abisinin gülü..)) keşke şimdi atmasaydın..Kesin uyuyordur uyusun 😉
  evet haklısın leyla ve Aslan çok yakışıyorlar…Sence Aslan kimi sevecek ? Leyla mı? Zeynep mi?

 24. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Buyuklerin de hatasi olabilir a hayir yaa ozur dilemem bur daha kendimi senin annenmis gibi his ettim hahhha 😀 😛
  Vayy vayy simartmaa ay parcaniii 😛 😛

 25. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Abim simdi msj attim galiba uyuyor ablam daha cvp vermedi
  Evet savcinin karisi Zeynep)))
  Aynen Aslana asik))
  Ama Leyla la Aslan cool yakisiyorrr)))
  Haa demek Zuleyha yeni bolum fragmaninda yuvarlaniyir insallah kotu bir sey olmaaz))

 26. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Abisinin gülü benden küçük olabilirsin..ama ben seni beklettim.. Büyüklerin de hatası var.. Küçüklerden özür dileyebilir…))) Abisinin gülü sen cansın can❤ bir tane küçük ablamsın)))

 27. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Saol abisinin gülü yarın haber veririsin bana….
  Ha anladım Savcının eşi Zeynep;)
  Ya öyle mi? Onamı aşık dizide vay be 😀

  Bir zamanlar Çukurova… ADI Züleyha… Ben daha izleyemedim…İNŞALLAH..kötü bir şey olmaz ona..

 28. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Yaaa ozur dilemesene abimmm onemli digil
  ben senden kucugum lutfen bir daha ozur yok ok???

 29. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü inan çok özür dilerim aniden çıkmak zorunda kaldım…arkadaşım msj yazmış ona cevap yazdım..çok özür dilerim..

 30. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Bir zamanlar Cukurovada Hamile kiz ismi neydi bilmem merdivenlerden yuvarlaniyir yaa cok uzuldumm((

 31. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Hayir abim hic bir haberim ve ya bilgim yok ben yarin msj atirim sonra size soylerim)))
  Yeni gelen kiz Leyla
  Oyanin ablasi Zeynep hani kocasi savci varyaa??? Iste o Zeynep

 32. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Vee kirgin cicellerdeki Cemre varya ismi neydii o varya Aslan komisere asikmis atv sayfasinda okudum gercek hayatta digil dizide

 33. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü Tylla nerede? Niye yazmıyor..bir bilgin var mı?

  Can kırıkları güzel dizi.. Büyük kızın adı ne? Adı Zeynep’iydi?
  Pek takip edemedim de…Kumanda annemde olduğu için 😀 haha

 34. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Rica ederim Kader))

 35. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Hahhaha yaa abimm beee tmm sorguya tutma 😉

 36. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Ccan kiriklarinda Zeynep nasil oldurdu adami yaa zevk aldimm zevk hahhah masallah kiza
  Haa birde sence niye Pelon ablasini itmisdir???
  Pelin digilmi ablasini olduren???

 37. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Yok yok sorguya ne gerek var…Abisinin gülü Aynur’umsun sen ay parçasısın ahha 😀

 38. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Rica ederim 🙂

 39. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Sasirma sasirma bakk benimm abisinin guluuuu Aynuurrr istersen sorguya tut hahahahah 😀 😛

 40. kader dedi ki:

  teşekkür ederim arkadaşlar

 41. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Bizde su an 15 ekim oldu)))
  Yeni gun basladi 😀 😛

 42. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Abisinin gülü inan şaşırdım sen geldiğin için…hani sen iyi geceler diyip…çıkıyorsun sonra yazmıyorsun ya ben buna şaşırdım 😀 Aleykümselam tabi söylerim… Hemen gelmesinide..))
  Seni gördüm mutlu oldum :))))

 43. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Rica ederis Kader ne demek))
  Her zaman haziris yardima)))
  Gule gule kullan yeni telini))

 44. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Rica ederim.. Kader evet 2016 yılında çıktı..Ama gayet iyi telefon 😉

 45. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Beklemiyordun??dimi haa??
  Hos buldum)))
  Eee can parcasini his etti hemen kosdu)))
  Aa oylemii???
  Bende kiskandim yaa)))haha
  Tm selam soyle ablama ve Merveye hemen gelsinn hic konusamadik ablamla

 46. kader dedi ki:

  cok teşekkür ederim hepinize. evet almak istiyorum 2016 yilinda cikmis teşekkür ederim bilgi icin

 47. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü..Hayatın arkadaşı geldi.. Bizde kalıyor..Adı Merve.. O yüzden yazmıyor…Arkadaşıyla ilgileniyor kız kıza takılıyorlar 😀 kıskandım onları 😀

 48. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Oooo abisinin gülü gelmiş hoş gelmiş))) inan çok sevindim ya gelmene…Ben yetişemedim diye çok üzülmüştüm 🙂 sen beni hissedip gelmişsin 🙂

 49. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Abiiimm Hayat ablam nerde??niye yazmiyor buraya??

 50. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Hah geldinnn sonundaa)))

 51. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Merhaba kader iyiyim sen nasılsın?
  Ben o telefonu biliyorum…Baya kullanışlı Annemde var..Parmak iz okuyucu var… Bu konuda şanslısın.. Şifreni unutsan bile parmak iz okuyucu sayesinde açabilirsin tek deneyişte..Kamerası güzel..Dayanıklı telefon…Suya dayanıklı değil öyle özelliği yok… Boyu(142.8mm) kalınlığı(8.1mm) Telefon baya iyi diyebilirim…Ben olsam alırdım…Ama bu senin kararın.. 😉 iyi anlatamadım ama.. Dediğim gibi ben olsam alırdım 😉 sarjın çabuk bitmiyor… 😉

 52. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Ask olsun yaa abim ben geldim sen gittinmi?? Simdi???

 53. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Aleyna ablam cok sevindim onlarin barismasina yaa❤❤❤
  Ben su an odamdayim oylesine uzaniyorum size yaziyorum srn napiyorsun))

 54. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Merhaba Kader iyis sen nasilsin)))
  Hmm j5 prime guzel teldir bende kendime almak istiyorum tavsiye edeeim tel guzel bazi arkadaslarimda var yili hangi 2017mii???

 55. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Geldim konusalom biraz bizde saat 23:40 daha zaman var))
  Sonra uyurumm googleden keklere bakiyordum kek uapicam musait oldugumda nasil olur merak ediyorum 😀

 56. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Ahh bee yetisdim kalbimm tip tip atiyordu bende bir giriuim siteye dedimm abimm gelmisss ablamm gelmisss
  Yoook abim ozur dilemene gerke yok bak geldimm burdayimmm

 57. kader dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar Nasılsıniz? Yaa ben kararsiz kaldim da yardimci olurmusunuz lutfen .Samsung galaxy j 5 prime telefonu nasil bisey siz olsaniz alirmisiniz mesela

 58. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Hayırlı akşamlar kixboxcum…)) Hoşgeldin nasılsın? Zeyno ve Ömerin barışmasına sevindim:)))

 59. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Abisinin gülü..derslerin ,okulun iyi gitmesine inan..çok sevindim.. Mutlu olmanı çok istiyorum..eline sağlık midem senin sayende halay çekti 😀 😀 olsun abisinin gülü)))))) bile yapsan bana kalp olarak geliyor:) Abisinin gülü yetişemedim…doğru düzgün konuşamadık…Yazdığın sözler çok güzel ve çok komik..Çok güldüm eline sağlık abisinin gülü rica ederim…)) bak aldım kalplerini ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ Teşekkür ederim can parçası Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular diliyorum sana..)) İNŞALLAH..müsait olduğun zaman bol bol konuşuruz…Seni çok seven abin=Gökhan

 60. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Geldim Aynurum..
  Evet diğer arkadaşlar nerde???
  Nihatta kayıp oldu..aynen tıpkı Amrita gibi dimiii??????…
  Aynurum..Zeyno Ömerle arası iyi..düzeldi:))barışdılar:))
  Ee birtanem sen napıyorsun??

 61. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  İki defa yorum gelmiş.. Ya pardon 😀 😀

 62. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Abisinin gülüuuuuuuuuuuuu 😮 hayır ya..çıkma geldim…ama yetişemedim ya gerçekten çok özür dilerim..inan şimdi kendimi kötü hissettim..(((

 63. Anonim dedi ki:

  Abisinin gülüuuuuuuuuuuuu 😮 hayır ya..çıkma geldim…ama yetişemedim ya gerçekten çok özür dilerim..inan şimdi kendimi kötü hissettim..(((

 64. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Neyse kimse yok bende cikiyorum gec oldu bizde
  Hah bu arada Pinar ablam eline saglik)))
  Ozetler harika))
  Arkadaslar bir hafta sonra bizde tatil var 1 haftalik yani ayin 20sinden sonra ben musaitim 1 haftalik)))
  Iyi geceler iyi sohbetler)))
  Bekledim ama gelmediniz onemli digil)))
  Allah rahatlik versin)))

 65. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Ablammm cikdinmii???

 66. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Aleyna ablammm Zeynooo ablam nerdee??
  Enistemizle arasi nasill??..

 67. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Nerdeydin benim canim pijamalarimm bu cooook komik yaa oldum bende gulmekddnnn 😀 😛

 68. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Vayu benim ablam gelmiss❤❤❤
  Hos geldinn ablcimmm))))
  Hepp gul ablammmm))))
  Sana gulmek yakisir)))
  Teskkur ederimm ee bende sizleri bekleyince espiriler yaziyim dedimm))) gulelom dimi hahahhahhaha

 69. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Abimm gulen suratlarimi geri aldim all kalbimii yak❤❤❤❤❤
  Hayat ablammm nerdeeee????
  Bengisuuu Zehraaa Havaaa Tyllaaa Guljan ablalarymmm nerdesinizzz???????
  Nihat abimde kac zamandir yookkkkkk((((
  O da tipki Amrita abla gibi kayip oldu(((

 70. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Aynurum yaaaa..kızım öldüm gülmekdeeeeeeeeeenn..hahahahahah
  😀 😀 😀 😀
  Allah seni güldürsün 😀 😀 😀
  Ellerine sağlık birtanem 😀 😀 😀
  Hala gülüyorum hahahah 😀 😀 😀

 71. &Aynur& dedi ki:

  kimse gelmemiss galibaa erken geldimm 😀

 72. &Aynur& dedi ki:

  Yarın olmaz bugün
  Yarım olmaz bütün
  Benim ol bu gece
  Yazı görse gözüm
  Kışı unutmaz özüm
  Bitmez bu gece
  Ötesi mi var?
  Yalnızlığı yalnız seninle aldattım
  Kıskandı yıldızlar
  Aşka inanmayanalara seni anlattım
  Karardı ay

  Bırakın beni kendim giderim
  Alıştım artık yalnızlığa
  Bildiğin gibi değilim
  Sildiğin gibiyim hala
  Seni sevmek intihar da
  Sevmemek ihtimal bile değil
  Aşk elbisesi en güzel sende duruyor
  Ama ne acı, terzin ben değilim.

 73. &Aynur& dedi ki:

  neyseeeeeeee 8 gibi gelirimm 😀 😀 :DS uhahhahahah uhhahah uhhah

 74. &Aynur& dedi ki:

  Keşke her sabah alarm çaldığında polisler kapıyı kırıp yaaat yaaaaaat dese de geri yatsak.
  hahahha

 75. &Aynur& dedi ki:

  Tanrıdan bir çiçek istedim, o bana bir bahçe verdi. Tanrıdan bir ağaç istedim, o bana bir orman verdi. Tanrıdan bir salak istedim senin numaranı verdi.
  hahahahhahahhahahhhahah

 76. &Aynur& dedi ki:

  Neymiş tatlı dil yılanı deliğinden çıkartırmış olum yılana dil atılır mı ya? Ne çeşit müptezelsiniz.

  Dikkat Dikkat! 1965 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur! Tüm 1965 yılında kahva içenlere duyurulur: Kurtuldunuz!

 77. &Aynur& dedi ki:

  Hayvanat bahçesinde; İngilizler: Aman tanrım ne kadar tatlılar. Türkler: Ahmet bak aynı sen laaa…

 78. &Aynur& dedi ki:

  + Bu gazozu senin başından aşağı dökerim
  -Kolaysa dök
  +Gazoz dedim ne kolası?

 79. &Aynur& dedi ki:

  Bazen o kadar güzel gülüyorum ki, ben bile gerçekten mutlu olduğumu sanıyorum.

 80. &Aynur& dedi ki:

  Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim ki, yatağa çıplak ve sensiz girmek zorunda kaldım! Neredeydin benim canım pijamalarım?
  hahahhahahaaaaaaaaaahahah

 81. &Aynur& dedi ki:

  Ben seni sevdim diye sen de beni sevmek zorunda değilsin tabi. Ama en azından bir arkadaşını ayarlayabilirdin. Çok kalpsizsin.

 82. &Aynur& dedi ki:

  Aslında söylediklerimden çok , sakladıklarımda gizliyim. En iyisi anlamak için konuştuklarımdan çok, sustuklarıma kulak ver in.

 83. &Aynur& dedi ki:

  Hiç kimse bir gülümsemeyi satın alabilecek kadar ZENGİN değildir…Ama çok kimse gözden yaş akıtabilecek kadar UCUZDUR.

 84. &Aynur& dedi ki:

  100 Kadına hayatta yapmak istediği 100 şeyi soramadık, çünkü birinci sorduğumuz kadın hala susmadı hahaha
  O kadar yoruldum ki artık hayattan Yoldan geçen bir taksiyi çevirip; ‘Uzaklaşan hayallerimi takip et.’ diyesim var. hahaha

 85. &Aynur& dedi ki:

  seni sevenn=Aynurrrrr

 86. &Aynur& dedi ki:

  tmmm can parcasii aksam 9 8 gibi gelirim)))
  hadi kolay gelsin sana kendini fazla yorma ok??

 87. &Aynur& dedi ki:

  vallahi abim bende seni ozledim yaa)))
  ellerine saglik oz aman Melek teyzemin masallah cabuk iyilesmissin))
  bende iyim okul,kurs,odevler fln hayat devam ediyor)))
  ayneenn bende cok mutlu oldumm)))
  ohh ohh misss tesekkur ederimm))
  ohhh migdende bayram devam ediyorr haahh hadi afiyet olsun)))
  ve rica ederim))
  rica ederimm can parcammmm bilgisayarda maalesef kalp emojisi yokkk haahhahah:D 😀 😀 😛 😛
  ben sana gulen suratimi yolluyorumm 😀 😀 😛 😛

  1. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

   Pardoonn yaa o zamam yazacaktim oz aman yazmisim klavye hatasi 😀

 88. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Abisinin gülü benim çıkmam lazım..bugün işime geri döndüm Akşama görüşürüz İNŞALLAH..Ay parçası seni seven abin– Gökhan ❤

 89. &Aynur& dedi ki:

  Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara .Senin gözlerinde ışlıdayan bir çift yıldızı gönderirdim.
  vayy nekadar anlamli digilmi)))

 90. &Gökhan¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

  Abisinin gülü hoşgeldin ❤ ❤ 🙂 Hoş buldum..Abisinin gülü inan nasıl özlemişim seni…)) elim iyi şükür pazartesi dikişleri aldıracağım…İNŞALLAH…) Çabuk iyileşti annemin güzel yemekleri ve sevgisi sayesinde ❤ Sen nasılsın? Ay parçası evet evet şarkıyı dinledim inan aklıma sen de geliyorsun,çok mutlu oluyorum çok beğendim ikimizin de bi şarkısı oldu ya çok mutluyum 🙂 oo bana baklava oh oh midem bayram edecek eline sağlık abisinin gülü…çok lezzetli olmuş ya…Benimde sana hediyem çilekli süt iç ki güçlen ve çabuk büyü 🙂 afiyet bal şeker olsun ay parçama ☺ Evet evet Kixboxcum la yine bir birimize gireceğiz baklava yüzünden 😀 hahaha ALEYNA baştan söyleyeyim baklava benim haha ☺ şaka şaka gel beraber yiyelim :)Kalemin günahı yok söz bittiyse
  Çıksın yerinden göz değdiyse
  Yaşanıyormuş nefessiz yanıyorum ben ateşsiz
  Dualarım dilsiz Allaha yaşatmasın sensiz
  Can parçam tut ellerimi
  Sakın bırakma ölene kadar
  Sınıyor Hak belli ki bizi
  Beraber uyuturuz derdimizi
  Ah be gül goncam gel gir canıma
  Sakın çıkma geçti diyene kadar
  Bak gör önümüzdeki bahar
  Unutmuş olacağız bu günleri
  Ömrümün devamı yok sen gidersen
  O son günüm olsun sensiz gülersem
  Yaşanıyormuş nefessiz yanıyorum ben ateşsiz
  Dualarım dilsiz Allaha yaşatmasın sensiz❤❤❤ teşekkür ederim abisinin gülü ❤ ❤ ❤ ❤
  ❤….
  Hoş buldum KİXBOXCUM 🙂 Beğenmene inan çok sevindim…Uyu sen bir şey olmaz 😀 😉 Çok teşekkür ederim..Hediyen için inan çok beğendim çok saol..))))

 91. &Aynur& dedi ki:

  hep iyi ol)) bende iyim))
  tmm 2kisilik))
  ben tesekkur edrim ablam)))
  tmm aksam knsrs insallah)))

 92. &Aynur& dedi ki:

  Beni unutsun demissin ama söylermisin sen HATIRLANMAYA DEGERMISIN!!!
  ………….
  hayat gördügün gibi güzel olsaydi dünyada dert denen birsey olmazdi sevenler sevilip mutlu olsaydi meyhaneler böyle dolu olmazdi

 93. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hoşgeldin Gökhan..))hmm hediyeni çok beğendim 😉 teşekkürler..))
  Evet evet dün uyuya kalmışım 😀 😉
  Benimde sana hediyem..sonsuz mutluluk 😉
  ..
  Aynurum cantanem..Hoşbuldum..sağol birtanem ben çok iyim 😉 sen nasılsın??..oo Tayland çok iyi giderim tabi..bilet 2 kişilik olsun..yanımda birinide götürmek istiyorum 😉
  Teşekkürler..))
  Tmm cnm sorun değil..bu akşam knşrz İnşAllah..))
  Bu arada yazdıkların süper..ellerine sağlık..))

 94. &Aynur& dedi ki:

  Kalemin günahı yok söz bittiyse
  Çıksın yerinden göz değdiyse
  Yaşanıyormuş nefessiz yanıyorum ben ateşsiz
  Dualarım dilsiz Allaha yaşatmasın sensiz
  Can parçam tut ellerimi
  Sakın bırakma ölene kadar
  Sınıyor Hak belli ki bizi
  Beraber uyuturuz derdimizi
  Ah be gül goncam gel gir canıma
  Sakın çıkma geçti diyene kadar
  Bak gör önümüzdeki bahar
  Unutmuş olacağız bu günleri
  Ömrümün devamı yok sen gidersen
  O son günüm olsun sensiz gülersem
  Yaşanıyormuş nefessiz yanıyorum ben ateşsiz
  Dualarım dilsiz Allaha yaşatmasın sensiz)))

 95. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Abim sana hediyemmm baklavaaaaaaa
  Dur dur kavga edirsiniz yoksa Aleyn ablam sana ikram ediyimm 😀

 96. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Ucuncude ben oliyim 😀
  Aleyna ablam his geldin))
  Nasilsin)))
  Sana hediyemmmm Taylanda bilet fena mi olur 😀
  Abimm hos geldin)))
  Nasilsin elin nasil oldu????
  Iyimi??
  Evet Can Kiriklari harika dizi cok sevdim❤
  Sarkini begendinmi?? Gercekden?? Bende cok sevdim sarkiyi)))
  Dinledikce seni hatirliyorum))
  Bu bizimm sarki olsun))))
  Aleyna ablam la benim sarkimda var)))
  Artik seninlede sarkimiz var)))
  Ayyy Aleyna ablam cok ozur dilerim yaa dun buraya yaziyordum uyuya kalmisim nasil uyudiysam artik hahha
  Kalkdim gozlerimi acdym haa ben db yaziyordum diye yazicakdim bir bakdim sabah olmus 😀 😛 😀 hahhahaha

 97. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  Hayırlı günler kixboxcum..sana hediyem melek kolye hediye ediyorum 😉 Dün uyudun sanırım.. Seni bekledim bu sayfada ama yazmadın sorun değil 😀 😀 en son Tv izliyordun 😀

 98. &Gökhan¤☪¤Burak☯& dedi ki:

  İkinci de ben olayım 😀
  Pınar ablacım eline emeğine sağlık özetler birbirinden güzel olmuş..teşekkür ederim 🙂

  1. Pınar dedi ki:

   Saol gokhancım

 99. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Pınar ablamm..ellerine emeğine sağlık..özet için teşekkürler:))

  1. Pınar dedi ki:

   Saol aleynacim teşekkür ederim

 100. ALEYNA✨⚡ dedi ki:

  Hayırlı günler..))
  Bu arada ilk de benim 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.