İkimizin Yerine 408. Bölüm Özeti 20 Ekim Cumartesi Fragmanı ”Gulli Hardik’le Evlenir.”

Burak 05 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

 

Saurabh Vivek’e odasının anahtarını verir. Vivek kapıyı açar ve Saachi’yi uyandırır. Sauarbh’ın odasında ne yaptığını sorar. Saachi bir şey söyler. Vivek sinirlenir ve gider. Saachi incinirken, Saurabh sinsice gülümser. Gulli ile Hardik bisiklet sürerken şikayet için dava açmak isteyen bazı kadınların sesini duyarlar. Memur, gitmesini istiyor. KAdın Gulli’ye birisinin mücevherleri evinden çaldığını ve memurun rüşvet istediğini söyler. Gulli memur dan işini yapmasını ister. Gulli Jagdish’ya kadının durumu hakkında bilgi verir. Kadın karakola gelir. Memur ondan gitmesini ister. Kadın ona para gösterir ve şikayette bulunmasını ister. Memur parayı alır ve cebinde koyar. Çalınanların değerini sorar. Kadın, 2,3 bin rupi der. Polis memuru, o zaman daha fazla para getirmesi gerektiğini söyler. Jagdish oraya gelir ve asistanından polis memurunu aramasını ister. Memur Jagdishe onu affetmesi için yalvarır. Jagdish asistanına memurun işini askıya almasını söyler.

 

Saachi, Saurabh’ın yanına gelir. Saachi, senin odana gelmedim der. Onun yakasına yapışır. Saurabh, sadece biz gerçeği biliyoruz  Vivek gerçeği bilmiyor der. Saachi başka bir şeyer yapmayı düşünü aksi takdirder Saurabh evlilik hayatını mahvedecektir. Gulli ve büyük ebeveynleri Kaliyani ve ailesini Gulli’nin düğününe davet eder. Hardik gelir ve gerçek Hint düğünü görmek istediğini söyler ve kimin evlendiğini sorar. Gehna , Gulli der. Hardik şok olur ve üzülür.

 

Subhadra, Kaliyani’ya yeterince inek içeceği içtiğini söyler. İnek olacağından korkuyordur. Kaliyani ondan endişelenmemesini ister. Subhadra Gulli’yi ve ebeveynlerini sorar. Kaliyani, sadece büyük ebeveynleri olduğunu söyler. Kaliyani çocukluk döneminde evleniyordu ama Anandi onu kurtardı. Çocukluğunda evlenmek üzere olduğu adam daha sonra ona tecavüz etmeye çalıştı, ben de onu öldürdüm ve Gulliyi kurtardım der. Orkestra müzisyenleri eve müzik çalmaya gelir. Subhadra kulaklarını kapatır. Kaliyani neden bandonun geldiğini sorar. Hardik, onları gelen misafirleri karşılamak için kendisinin düzenlediğini söyler. Anandi, Shiv ve Amol eve gelir herkes şaşırır.

 

Saachi Saurabhın onu rahatsız etmesi ile ilgili Anandi ile görüşmek için eve gelir ancak Anandi Jaitsara gitmiştir. Gulli’nin kına töreni başlar. Anandi, Hardik ve Gulli’yi birbirine bakarken fark eder. Hardik dans eder herkes ona katılır dans eder. Hardik daha sonra Gulli’ye gelir ve onun için çok mutlu olduğunu söyler. Onu dansa kaldırır. Düğün alayı gelir. Kaliyani ve herkes onları selamlar. Kaliyani konukları Anandi ve ailesine tanıtır. Kaliyani damat ve ailesini ağırlar. Anandi ve Ganga, Gulli’yi evlilik sunağına götürür. Subhadra,  damadın annesine onlarla tanıştığı için çok şanslı olduğunu iyi ki  Gulli’yi kabul ettiklerini söyler. Damat’ın annesi ne demek istiyorsun der. Subhadra Gulli’nin büyük ebeveynleri size her şeyi anlatmadı mı diye sorar. Damadın annesinden ismini kimseye söylememesi konusunda söz alır ve her şeyi ona anlatır.

 

Damadın annesi şok olur ve kocasını bilgilendirir. Subhadra, Gulli’nin mutluluğunu mahvettiğine bakar. Damadın babası bu evliliğin gerçekleşmeyeceğini söyler. Herkes şok olur.Bizi Gulli’nin taciziyle ilgili bilgilendirmediniz der. Gulli ağlar. Subhadra, bu kızla kim evlenecek artık her şey Tanrı’ya bağlı der. Hardik, Gulli ‘nin artık evleneceğini söyler. Herkes ona şaşkınlıkla bakar. Hardik, Gulli ile evleneceğini açıklar. Subhadra şok olur. Delirdin mi, bu kızla mı evleneceksin, onu tanıyor musun, o eski nişanlısı tarafından taciz edildi der.Hardik onun geçmişi umrunda değil ondan hoşlanıyorum, hayatımın doğru kararını aldığımı biliyorum der. Gulli’nin büyük ebeveynlerinden evlenmesine izin vermesini ister. Gulli mutlu bir şekilde ağlıyordur. Kaliyani gülümser. Hardik, Gulli’yi durdurur ve senin iznini almadım ve benimle evlenir misin diye sorar. Gulli evet olarak başını sallar. Hardik gülümser ve Gullinin ellerini tutar.

 

Gulli ve Hardik evlenirler. Kaliyani’nin nimetlerini alırlar. Kaliyani onları kutsar. Gulli’nin büyük ebeveynleri de onları  kutsarlar. Sonra nimetlerini almak için Subhadra’ya giderler Subhadra geri dönmeleri için onlara bağırır. Bu evliliği kabul etmediğini, söyler. Gulli ağlar. Subhadra, Hardik’le evlendiği için onunla alay eder. Hardik’e itibarlarını zedelediğini ve Gulli’nin onu hak etmediğini söyler. Subhadra, Anandi’yi Hardik’in işinden sorumlu tutar. Gulliye zengin erkeklerin nasıl tuzağa düşürüleceğini sen öğrettin der. Kaliyani saçmalamayı bırakmasını ister. Gulli ağlar. Hardik onu rahatlatır. Subhadra çantasını toplar ve saygılarını yağmaladıkları için onları affetmeyeceğini söyler. Anandi ona gelir ve özür diler. Hardik’i yeni desteklediklerini, onun kararından memnun olduğunu ve yeni evlileri kabul etmesini ister. Subharda odasından çıkar ve Hardik’in elini tutup onunla Udaipur’a gelmesini ister. Hardik ancak karımla gelirim der.

Ankita ve kız arkadaşları Saurabh’ın evine gelir. Rakhi kapıyı açar ve onlara izin vermez. Ankita sinirlenir ve Rakhi’yi tokatlamak üzereyken, hemen ardından Saachi gelir ve elini tutar. Ankita, Saachi ile tartışıyor. Saachi, burası Rakhi ve benim de evim der. Ankita, Saurabh’a şikayet edeceğini söyler. Saachi, kaybolmasını ister ve kapıyı kapatır. Shiv Subhadra’yı durdurur. Subhadra, bu kızla rızası olmadan Hardik’in onunla evlendiğini söyler. Shiv, Hardik ile gurur duyması gerektiğini söyler. Subhadra, bu kızın bizimle oturmayacağı şartıyla kabul eder. Gulli onaylar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir