İkimizin Yerine 407. Bölüm Özeti 19 Ekim Cuma Fragmanı ”Pramila’nın gerçek yüzü ortaya çıkar.”

 

Pramila kefaletle Purabia’yı serbest bırakmayı reddeder. Kızları, polise onlardan bahsedebileceği söyleyerek Purabia’yı serbest bırakmasını için Pramilayı tehdit ederler. Pramila kabul eder. Müfettiş Shiv’i arar ve Purabya’nın polis tarafından tutuklandığını Pramilanın onu kefaletle serbest bıraktırdığını söyler. Pramila onunla ayrıldı, bunu biliyordu der. Anandi, bunun bir yanlış anlaşılma olduğunu söyler. Anandi, Pramila ile görüşmek istediğini ve habere inanamadığını söyler. Shiv, karısının ona inanmadığını düşünerek şok olur. Subhadra yaptıkları ile evde Kalliyaniyi kızdırır. Hardik, Subhadrayı görmek için Jaitsara gider.

 

Pramila, Purabiaya müşterileri kendi yolunla aradığını bilmek beni incitti der. Purabia, Pramila’dan özür diler ve onu bir daha incitmemeye söz verir. Pramilada onu  affeder. Kapı zili çalar. Pramila Purabiadan bir yere saklamasını ister. Anandi, kapıyı açmak için çok zaman harcadığını söyler.Pramilaya ne sakladığını sorar. Anandi, Purabia’yı kurtardığını biliyorum der. Pramila, sana bunu kim söyledi diye sorar. Anandi kocamın haklı olduğunu hissediyorum der.Pramila Purabia’yı kurtardım, ne yapmalıydım der. Onu buraya ailesinin evinden aldım. Onun için bir anne gibiydim. Beni terk etti der. Ağlar ve masum gibi davranır. Ahlaksız işler yapmadığını söyler. Anandi Pramila’dan özür diler ve seni yanlış anlamışım diyerek gider. Pramila, sahte gözyaşlarını siler.

 

Hardik, Jaitsar’a ulaşır. Bazı çocuklar onun kıyafetlerine  güler. Gulli ve arkadaşı oraya gelir ve Hardik’in kıyafetlerine gülerler. HardikKaliyanilerin adresini sorar. Gulli’nin arkadaşı, Kaliyani’nın konuğu olmalı der. Gulli onu oraya götürmeyi teklif eder. Hardik bisikletin üzerine oturur ve ayrılırlar. Gulli Hardik’i eve bırakır. Hardik benimle tekrar görüşür müsün diye sorar? Gulli gülümser ve ayrılır. Hardik ona teşekkür eder ve gülümseyerek ona bakar.

Ganga, Subhadra’nın yüzüne ve ellerine çamur uygular. O sırada Hardik gelir ancak Subhadra ona bakar ancak ilginç kıyafertinden ötürü onu tanıyamaz Hardike ne kadar da benziyor der. Hardik Kaliyani’yi sorar. Kendisini Subhadra’nın torrunu Hardik olarak tanıtır. Babaannesini sorar. Subhadra, dışarıda olması gerekiyor der. Hardik o bayan benim babaannem miydi diye şaşırır. Hardik Subhadra’ya gider ve ona babaanne diye seslenir. Subhadra mutlu bir şekilde ayağa kalkar ve rüya mı görüyorum der. Onu öper. Amerika’dan ne zaman geldin diye sorar. Pramila birilerine partiyi özel yapacağını söyler. Adamlar danstan daha fazlasını istediklerini söylerler. Onlara Pramilanın istediklerinden daha fazla miktar ödemeye hazır olduklarını söylerler. Pramila onlara teşekkür eder ve ondan tarih, saat ve mekanı söylemesini ister. Shiv, Anandiye yarın canlı gösteriyi izlemeye gitmeleri gerektiğini, sonra insanların göründüğü gibi olmadığını anlayacağını söyler. Anandi, Pramila hakkında mı konuşuyorsun? diye sorar. Shiv evet der. Anandi ve Shiv bir yere gider. Shiv dizüstü bilgisayarını açar ve müfettişle konuşur. Anandi ne olduğunu sorar. Shiv ondan bakmasını ister. Pramila konukları karşılıyordur.

 

Hardik Jaitsar’ın muhteşem olduğunu söyler.Köyünüzü daha fazla görmek istiyorum der Jagdish’den onu köy turuna götürmesini ister. Jagdish, onunla gelmesinin zor olacağını, ancak bazı düzenlemeler yapacağını söylüyor.O sırada Gulli oraya gelir. Hardik o zaman Gulliden köyü gezdirmesini ister. KaliyaniGulli seninle gidemez der. Gulli  o bizim misafirimiz bunu onun için yapabilirim der. Pramila misafirleri ağırlar ve kızlar dans gösterisi yapar.  Anandi ve Shiv dizüstü bilgisayara bakıyorlardır. Anandi Shiv’e hiçbir şeyin yanlış görünmediğini söyler. Bu sırada laptop bozulur. Anandi ve Shiv karakola görüntüleme merkezine giderler.

 

Partide oturan adamlar Pramila’dan şehvetli bir dans göstermelerini ister. Pramila, özel performanslarını beklemelerini ister ve Purabia’nın bir sonraki dansı sunacağını söyler. Purabia sahneye gelir ve açık seçik bir şekilde dans eder. Adamlar Purabia’ya para atmaya başlarlar. Purabia misafirlere içecek servisi yapmaktadır. Polis, baskın yapar. Bütün erkekler kaçmaya çalışır, polis onları tutuklar. Anandi Pramila’nın yanına gider ve sertçe onu tokatlar. Pramila yaptıklarından pişmandır. Müfettiş’den onu almasını kızları bırakmasını ister. Polis Pramila ve kızlarını tutuklar. Saachi Vivek’e hala bana kızgın mısın diye sorar? Ona güvenmesini ister ve şarap şişesinin gardırobunda nereden geldiğini bilmediğini belirtir.Vivek tamam der ve ona aldığı hediyeyi verir. Subhadra Hardik’e tedaviden yakınmaktadır. Gulli Hardik’i okula getirir. Hardik kendisini çocuklarla tanıştırıyor. Hardik çocuklara çikolata verir. Daha sonra Gulli ona köyü gezdirir. Gulli ona yiyecek bir şeyler verir ve Amerika’yı sorar. Hardik, herkes kendi  işleriyle meşgul der. Gulli’ye, Amerika’da onun gibi masum bir kız olmadığını söyler. Gulli, onu masum olarak düşünmemesini ister.

 

 

Suman Saachiye bir şeyler yedirmek ister. Saachi istemez ama sonra onun gerçek niyetini bilmeden yer. Suman, Saurabh’a onu kısa zamanda etkileyecek mi diye sorar. Saurabh, Saachi’nin şimdi derin bir uykuya dalacağını söyler. Subhadara idrarı içmez Kaliyaniyi kandırmaya çalışır. Hardik gelir ve Subhadra’nın ineğin idrarını camdan atma videosunu gösterir. Subhadra şaka yaptığını söyler. Hardik, ineğin idrarını getirir ve içmesini ister. Subhadra onu içer. Vivek sabah eve gelir ve Saurabh’ın sandalyede uyuduğunu görür. Saurabh bütün gece uyuyamadım geldiğin iyi oldu der. Vivek ne oldu diye sorar? Saurabh, odasında uyuduğunu, Saachinin odasına geldiğini ve onunla birlikte olmak istediğini söyler. Vivek, yalan söylememesini ister. Suman gelir ve Saachi’nin bunu nasıl yapabildiğini sorar. Saurabh, Saachi’nin sarhoş olduğunu ve gece odasında uyuduğunu söyler. Odayı kilitledim der. Vivek odaya gider. Suman ve Saurabh sırıtır.

dizibilgi google play