İkimizin Yerine 406. Bölüm Özeti 18 Ekim Perşembe Fragmanı

Burak 04 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

 

Saachi, Vivek ile konuşur ve benim yemek pişirme becerimin arttığını düşünmüyor musun diye sorar. Vivek düşüncelerde kaybolmuştur. Parfümü gösterir ve bunu sadece sen kullanıyorsun değil mi? Rakhi’ye verdin mi? diye sorar. Saachi hayır der. Vivek bunun sadece senin olmasını istiyorum, başkasını değil der. Saachi şaşkın görünüyordur.

 

Subhadra hastaneden kaçar. Kaliyani, Jagdish’yı arar. Jagdish doktor Agarwal ile konuşur ve onun fotoğrafını polislere iletir. Subhadra dhaba’da yemek yiyordur ve bir yandan da bacaklarını kaşıyordur. Polisler onu bulur ve Jagdishe haber verirler. Jagdish onu eve getirmelerini ister. Subhadra, beni çok erken buldunuz. Yemek yememe izin verin bari 45 dakika bekleyin der. Damat adayının ailesi, Gulli’nin evine gelir ve  oğlunu Gulli ile evlendirmeyeceklerini söylerler ve özür dilerler. Gulli her şeyi duyar ve ağlar. Müfettiş Subhadra’yı eve getirir. Kaliyani ona bakar. Subhadra, yemek yemeye gittiğini söyler . Kaliyani, neden klinikten kaçtığını sorar. Subhadra gereksiz yere onu cezalandırdıklarını söyler. Kaliyani, tedavi olduğunu söyler. Jagdish, bunun iyi bir tedavi olduğunu ve tedavisini bitirmesi gerektiğini söyler. Subhadra, bu acıya dayanamıyorum ama yinede oraya gidemem der. Kaliyani, evde kalmasını ve tedaviyi burada almasını ister. Subhadra kabul eder. Kaliyani, seni koruyacağımı sanma, seni tedavi ettireceğim der.

 

 

Pramila Anandinin yanına gelir ve yerli halkın yanlış şeyler yaptıklarını düşündüğü için akademiyi kapatmalarını istediğini söyler. Anandi, neden bu şekilde düşündüklerini sorar. Pramila, insanların yalnız bir kadının bir şey yapmasını görmek istemediğini söyler. Ayrıca Pramila ev sahibinin çıkmasını istediğini de söyler. Dans olmadan yaşayamayacağım der. Anandi, size yardım etmeye çalışacağım, bana biraz zaman verin kocamla konuşacağım der. Bazı insanlar Shiv ile konuşmaya gelir ve Pramilanın dans akademisinden şikayet eder ve ondan dans akademisini kapatmasını ister. Shiv onlardan polise gitmelerini ister.  Bir adam geceleri dans akademisine gelen erkeklerin kaydını gösterir. Haber verdikten sonra hala orada olduklarını söyler. Shiv’ten bir şeyler yapmasını ister.

Subhadra Ganga ile konuşur. Anandi Jagdishin eski eşi o buraya gelirse fena olmaz mı? onun buraya gelmesini nasıl karşılıyorsun der. Ganga kızgındır ama gülümser, böyle bir şeyin olmadığını söyler, o benim en iyi arkadaşım, neden sorun olsun der. Subhadra evet  ilişkiler çok karmaşıksa onu arkadaş olarak adlandırmalısın der. Subhadra Ganganın kafasını karıştırmayı başarır. Ganga Jagdishe Anandiyi hala düşünüyor musun diye sorar. Jagdish, Anandi’nin onun için özel olduğunu söyler, hayatının onun sayesinde istikrarlı olduğunu belirtir, ismini duyduğumda ona saygı duyuyorum, başka hiçbir şey yok der.

 

Ebeveynler, Pramila’yı kızlarına duydukları güven için över. Bir kızın annesi, kızının kazandığını ile ailenin masraflarını karşıladığını, hepsinin Pramila sayesinde olduğunu söyler. Herkes kızı alkışlar. Anandi, çok iyi dans ettiğini söyler. Pramila içten içe Anandiyi fethetmektedir ve hain emellerine onu alet etmektedir. Subhadra ilaçlarını içmemiştir. Kaliyani ona gelir ve ilaçlarını tabağın içinde görür. Kaliyani bunları sana içirmek benim görevim der.

 

 

Pramila polise konuşur ve buraya baskın yapamayacaklarını söyler. Bu insanlar bizi kıskanıyor, ama korkmuyorum, haklarımı biliyorum ve içeri girmenize izin vermeyeceğim der. Müfettişresmi emirle geldik der. Pramila Anandi’yi arar. Anandi oraya gelir ve Pramila onun desteğini ister. Anandi, Pramila’yı ve bu akademiyi tanıdığını söyler. Müfettiş görevini yaptığımı belirtir. Shiv oraya gelir ve Anandi onu gördüğünde şok olur. Shiv Anandi’ye  burada ne işin var?  Diye sorar.Anandi, sana bu dans akademisinden bahsettim ve Pramila’yı  söyledim der. Shiv şaşırır ve Anandi’ye bölge sakinlerinin kendisine burası için yazılı şikayette bulunduğunu söyler. Shiv polisten emirlere uymasını belirtir. Pramila ağlıyor gibi yapar. Anandi, ne yapıyorsunuz? Burası sadece bir dans akademisi der. Shiv soruşturmadan sonra her şey netlik kazanacak der. Anandi, bunun kötü bir itibar getireceğini söyler. Shiv müfettiş’ten emirleri yerine getirmesini ister. Müfettiş deliller için akademiyi araştırmaya gider.

 

 

Saachi arkadaşı Payala gideceğini söyler. Saurabh bende o bölgeye gideceğim akşam dönüşte seni alayım der. Saachi hayır der. Kabul etmez. Saurabh üzgün davranır. Suman, Saachi’ye Saurabh’a inanmıyor musun. Ne yaptı? Onu yanlış düşündüğün için kendisini kötü hissetti der. Saachi, Saurabh ile akşam beraber dönmeyi kabul eder. Saurabh ve Suman birbirlerine bakarak sırıtırlar. Polis, heryeri araştırır ve ahlaksız bir faaliyet olduğunu kanıtlayacak bir kanıt olmadığını söyler. Anandi, Shive sana daha önce söylemiştim der. Pramila, Anandi’ye teşekkür eder.

 

Vivek eve döner. Saachi’yi arar. Suman, dışarı çıktığını, Payal’ın evine gittiğini söyler. Vivek bana söylemedi der. Suman, çok güzel görünüyordu der. Kapı zili çalar. Vivek kapıyı açar. Saurabh şok olmuş gibi yapar. Saachi, Viveke mesaj atmayı unuttuğunu söyler. Vivek önemli değil der. Ancak kardeşi ile beraber gelmelerinden şüphelenmiştir. Saurabh, Saachi’nin odasına gider ve sessizce Saachi’nin kabinde viski şişesi koyar. Vivek daha sonra içki şisesini bulur ve gardırobunda bu şişenin ne yaptığını merak ediyorum diye sorar cevap vermesini ister. Saachi, gerçekten bilmediğini söyler. Sebepsiz yere benden şüphelenemezsin der. Vivek Saachi ile tartışır. Saurabh konuşmalarını duyar ve sırıtır.

 

Shiv Anandiye profesyonel ve kişisel yaşamlarını karıştırmamaları gerektiğini söyler. Anandi, kendini iyi hissetmediğini söyler. Sen yabancılara inandın, bana değil der. Shiv işini yaptığını belirtir. Anandi, insanların Pramila ve akademisinden şüphe edeceğini söyler. Shiv, çok yakından tanımadığı birisine inanmassının iyi olmadığını söyler. Anandi, yanlış olmadığı konusunda tam bir inancı olduğunu söyler. Kaliyani ve Ganga Subhadrayı sıkıca tutar. Subhadra, ineğin dışkısının vücuduna sarılmasını reddeder. İki bayan vücuduna inek gübresi uygularlar. Polis, Shiv’e santaja uğrayan bazı kızlar hakkında bilgi verir ve Pramila ile birlikte olduğunu söyler. Shiv emin misin?diye sorar. Müfettiş, evet der. Shiv, Kızı takip etmesini ister.

 

Subhadra, Daddu’nun çağrısını alır. Daddu mutlu görünüyorsun der. Subhadra, inek pisliği banyosuna girdiğimi söyler. Daddu , şimdi iyi misin?diye sorar. Subhadra hayır der. Daddu ona büyük oğlunun ABD’den Hindistan’a geldiğini söyledi. Subhadra, Hardik’un geri dönmesine heyecanlanır. Gehna, kocası için şimdi kahvaltı yapması gerektiğini söyledi. Subhadra bu seferde Gehna ile konuşur. Kocasının ondan çok yaşlı olduğunu sorar. Gehna, Basant’ı över ve aralarında sevgi ve saygı olduğunu söyler. Bu seferde Gehnanın kafasını karıştırır. Hardik eve gelir, herkesin nimetlerini alır.Subhadra’yı sorar. Daddu, tedavi için köye gittiğini söyler. Hardik, ona ne olduğunu der. Daddu biraz alerjisi var der. Hardik, büyükannesi ile görüşmek istediğini söyler. Anandi, 4 saat süreceğini söyledi. Daddu yarın onun yanına gitmesi için ısrar eder. Akademi kızları Pramila’ya gelir ve ona Purabya’nın yakalandığını söyler. Müşteriyle tutuklandı derler. Pramila, bana söylemedi, bana ihanet etmek istiyor der. Kızlardan hapse girmelerine izin vermelerini ister.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir