İkimizin Yerine 405. Bölüm Özeti 17 Ekim Çarşamba Fragmanı

Burak 03 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

 

Daddu Anıl Manchanda’ya teşekkür eder. Anıl , Narendra benim çocukluk arkadaşımdı.Bunu onun için yaptım der. Rasika, Anandi ve Shiv’e bakar. Daha sonra Brijesh’e ve akrabalarına bakar. Narendra’nın annesi ona çok sert bir tokat atar. Narendra’nın onu sevdiğini ve onun oğlunun sevgisiyle dalga geçtiğini söyler. Bize ihanet ettin diyerek  onu lanetler. Narendra’nın ailesi Shiv’ten özür diler. Onları affetmelerini ister. Daddu, onunla ilgili hiçbir şikayetlerinin olmadığını söyler. Rasika polis tarafından götürülür.

Kaliyani sessizce oturuyordur. Gehna, ne düşünüyorsun diye sorar. Kaliyani, Gulli’nin evliliği için endişeleniyordur ve yakında evlenmesi gerektiğini söyler. Mahkemenin kararını bilmek istediğimi söyledi. Kaliyani ayrıca Shivin mahkemesini merak etmektedir. Anandi onu arayana kadar huzura kavuşmayacağını söyler. Ganga, Anandi’yi arar. Kaliyani Anandi’ye Shivi sorar Anandi, Shiv’in tüm suçlamalardan kurtulduğunu ve mahkeme tarafından serbest bırakıldığını söyler. Kaliyani mutlu olur ve onları kutsar. Evde Amol dondurma yapar ve güzel dakikalar yaşanır. Daddu, Subhadra’nın tedavi için Jaitsar’a gideceğini söyler. Anandi, Kaliyaniyi bilgilendirdiğini söyler. Subhadra reddeder. Daddu onun gitmesini ve tartışmamasını ister.

Rakhi arkadaşıyla telefonda konuşur ve Vivek’i Shiv’in davasını kazandığı için över. Saurabh, Shiv için mutlu olduğumunu ve yengesinin rahatladığını söyler. Roshan, Vivek’le gurur duyduğunu söyler. Saurabh tatlı bir şekilde konuşur. Subhadra Jaitstara gider. Kaliyani evin önünü temizletiyordur ve hizmetçilerden hızlı temizlemelerini ister, onlara kızar. Kaliyani yanlışlıkla Subhadra eve girmek üzereyken onun üzerine bir kova su sıçratır. Subhadra ona kızar. Kaliyani kim olduğunu sorar? Görmüyor musun der. Subhadra kendisini Anandi’nin kayınvalidesi olarak tanıtır. Kaliyani şok olur ve ondan özür diler. Kaliyani Subhadrayı eve davet eder. Daha sonra arabasıyla doktora beraber giderler. Doktor onlara kimyasal maddeler yüzünden kaşındığını söyler. Subhadra, krem kullanmadığını belirtir. Fabrikada çalıştığımı mı düşünüyorsun der? Doktor ona diyet yiyecekler yemesini söyler. Subhadra, açlıktan öleceğim der. Shiv yatak odasını Anandiyi onu çok sevdiğini ve ona teşekkür ettiğini yazan kartlarla süsler. Anandi odaya gelir ve çok şaşırır. Birbirlerine sarılırlar Shiv Anandiyi çok sevdiğini söyler. Romantik dakikalar yaşanır.

 

 

Anandi, yöredeki kadınlara dikiş kursu verdiği yere bir kadın gelir ve kendini Pramila olarak tanıtır. Kadın Anandiye para vermek ister. Anandi kabul etmez kadın onun yerine hayır için koleksiyondan bir sürü kıyafet alır. Subhadra kalacağı odayı beğenmez ve yayğara çıkartır. Subhadra, Lauki suyu  suyu gönderdiği için ona bağırır. Doktor, ağrısı için çok iyi geleceğini söyler.  Subhadra, o odada kalamayacağını ve yatak üzerinde uyuyamayacağını söyler. Onun için Tv, yatak, çarşaf vb. alınmasını ister. Doktor ona şaşkınlıkla bakar. Doktor Kaliyani’yi arar ve ona Subhadra’nın taleplerini anlatır ve onunla başa çıkamayacağını söyler. Saurabh annesi ile sinsi bir plan yapar. Vazoya ip bağlar ve annesinden Saachiyi çağırmasını ister. Saachi gelirken Saurabh vazonun bağlı olduğu ipi çeker ve Saacinin üzerine düşmek üzereyken onu kurtarır. Saachi’nin hayatını kurtardığı için Saurabh’a teşekkür eder. Saurabh, yengesini kurtarması için kendisine şans verdiği için Tanrı’ya şükreder. Vivek ona teşekkür eder, duygusallaşır ve ona sarılır. Saurabh annesine bakar.

Subhadranın bacaklarını kaşınmaya devam ediyordur. Kaliyani neden doktor’un sözlerini dinlemediğini sorar. Kaliyani doktorun tedavisine başlamasını ister. İnek idrarını içmesi için Subhadra’ya verir. Subhadra şok olur içmeyeceğini söyler. Subhadra idrar dolu bardağı iter ve Kaliyani’nin üzerine dökülür. Kaliyani sinirlenir. Pramila, Anandi’yi arar ve kıyafetlerinin dans akademisi kızları tarafından çok beğenildiğini söyler. Anandi ona teşekkür eder. Pramila onu dans akademisine davet eder. Anandi, kabul eder. Jagdish, Kaliyani’ye Subhadra’yı sorar. Kaliyani, çok inatçı olduğunu ve Doktor’un emirlerini kabul etmeyi reddettiğini söyler. Jagdish’den  doktorla konuşmasını ister. Jagdish, tedavisine müdahale etmenin doğru olmadığını söyler, ancak Dr. Agarwal ile konuşacağını belirtir. Subhadra Daddu’yu arar kaldığı hastaneyi şikayet eder geri döneceğini söyler. Daddu doktora güvenmesini ister Sağlıklı döneceksin sabret der.

Pramila bütün kızları uyandırır ve onlardan dikkatli olmalarını ister. Anandi’nin onlardan şüphelenmemesi gerektiğini ve onlardan şarap şişelerini ve bardakları saklamasını söyler. Anandi oraya gelir ve kapıyı çalar. Pramila onu etkilemek için bir şeyler yapmayı düşünür. Telefonla konuşuyormuş gibi yapar ve kapıyı açar. Telefonda, kızları sahne alırken insanların içmesine tolerans göstermeyeceğini konuşur. Anandi’yi etkilemeye çalışır. Pramila kanepenin altında bir şarap şişesi görür ve gerilir. Onu ayağıyla gizlemeye çalışır. Anandi, kızların koleksiyonundaki kıyafetleri giydiğini görür. Pramila, Anandi’den onlara performans sergileme şansı vermesini ister.

Subhadra dua ediyordur. Hemşire gelir ve banyoya gelmesini ister. Subhadra, sabahları banyo yaptığını söyler. Hemşire çamur banyosu der . Subhadra çamur banyosuna ihtiyacım yok der. Hemşire ona, inek pislik banyosunu vereceklerini söyler. Subhadra şok olur ve çamur banyosuna girmeyi reddeder. Saachi, Vivek ile telefonda konuşur ve ondan 30 dakika içinde eve gelmesini ister. Saurabh konuşmasını dinler ve bir plan yapar. Saachi’nin odasına gider ve parfümünü üzerine sıkar. Anandi, Shiv ile konuşur ve Pramila’nın dans grubunu över.  Shiv onlara yardım etmeliyiz der. Saurabh Vivek’in gelmesini bekler, kapıyı açar ve şaşırmış  gibi davranır. Vivek onun rahatsızlığını hisseder. Daha sonra Saachi gelir ve Vivek’e sarılır. Vivek, aynı kokunun Saurabh’dan da geldiğini düşünür.

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 405. Bölüm Özeti 17 Ekim Çarşamba Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    bu saurav tam bir şeytan suganda da öyle

  2. Merve dedi ki:

    Keşke sauradhhiyiinsaolsabilsi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir