İkimizin Yerine 404. Bölüm Özeti 16 Ekim Salı Fragmanı

Burak 02 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

 

Jagdish’in Nandu’nun ağladığını görür. Nandu Jagdish’e üst sınıf öğrencilerinin öğretmenden fen bilimleri sorularını alması için onu tehdit ettiğini söyler. Ağlar. Jagdish, hatayı tekrarlamayacağına söz verdiğini belirtir. Nandu okula gitmeyeceğim der. Jagdish, sorunlardan kaçmamasını ve onlarla yüzleşmemesini onun yanında olacağını söyler. Nandu okula geri döner. Üst sınıflar öğretmenimizle konuştun mu diye sorar? Nandu öğretmenin kendisine soru kağıdı vermeyi reddettiğini söyler. Jagdish gelir ve Nandu’yu çok akıllı davrandığı için takdir eder. Kimseden korkmamasını ister. Subhadra Saachi’nin evine gelir. Saurabh ve Saachinin önceki yaşadıkları hakkında konuşurlar.

 

Anandi Narendra’nın son arama listesini kontrol eder. Son aranan numara uluslararası numaradır. Shiv, Dubai’nin numarası olduğunu söyler. Bu numarayı arar. Kendisini Anil Manchanda olarak tanıtan kişi ile görüşür. Bu kişi Narendra’nın eski arkadaşıdır ve ondan o akşam bir telefon aldığını söyler, her şeyi anlatır ve  Rasika’nın Shiv’i suçladığını açıklar. Anandi ve Shiv şok olurlar. Saachi, Subhadra’ya Saurabh’ın ona bir planlama yaparak tecavüz ettiğini söyler. Subhadra ona inanmaz ve onu şarap içmek için suçlar. Saachi gözyaşı döker. Subhadra, küçük erkek kardeşle bunları yaşadıktan sonra, büyük erkek kardeşle mi evlendin bunu nasıl yaparsın diyerek ayrılır. Gulli Kaliyanilere gelir. Gulli onlara teşekkür eder. Jagdish ve Ganganın saygısını ve hayatını kurtardıklarını söyler. Kaliyani Gulli için iyi bir damat arayacağını söyler. Bunu garanti eder. Gulli utanır.

 

 

Daddu, pek çok günden sonra iyi haberi aldıklarını söyler. Vivek, Shiv’in saygısını geri alacağını belirtir. Ira ve Meenu umutludur. Subhadra,  eve gelir ve Saachi hakkında kötü ağızla konuşmaya başlar. Saachi’ye tecavüz edildiğini ve sonra ağabeyiyle evlendiğini söyler. Daha sonra boşanmış Anandi ile evlendiği için Shiv’i suçlar. Daddu onu susturur. Saachi’ye Saurabhın tecavüz ettiğini söyler. Vivek’in hatası ne, Saachi’yi kabul etti ve birlikte mutlular der. Subhadra’dan ev meselelerine karışmamasını ister. Subhadra artık burada yaşamayacağını söyleri. Daddu öfkeyle ona geri dönmemesini söyler. Herkes şok olur. Daddu Saachi’ye gider ve ona sarılır. Kaliyani Gulli için bir damat adayı bulmuştur.

 

 

Subhadra çantasını toplar ve o cehenneme nasıl gideceğini düşünür. Burada nasıl kalacağını düşünüyordur, kimse beni durdurmaya gelme diye içinden geçirir. Daddu  ya kız kardeşinin gittiğini söylenir. Daddu sessizce oturuyordur. Subhadra bayılır rol yapar. Subhadra gözlerini açar. Daddu ve diğerlerine üzgün olduğunu söyler. Subhadranın rolü herkesi ekiler ve evde kalmayı başarır.

 

 

Hakim avukatlardan konuşmasını ister. Rasika’nın avukatı, Shiv’e katı bir hapis cezası verilmesi için mahkemeye başvurur. Vivek ayağa kalkar ve mahkemeye Narendra’nın öldürüldüğünü, intihar etmediğini söyler. . Rasika korkar ve kanıtı olduğunu düşünür. Rasika’nın avukatı Vivek’ten delilleri göstermesini ister. Vivek, Rasika hakkındaki görüşlerini öğrenmek için mahkemeye eski patronunu çağırır. Jagdish şikayet üzerine kılık değiştirerek bir dükkana gider. Dükkan sahibi olduğu halde köylülere gaz yağı satmamaktadır. Polis gelir ve adamı tutuklar. Jagdish tahılları ve gazyağı kontrol eder ve asistanına adamın lisansını iptal etmesi söyler. Köylüler Jagdishi alkışlar.

 

Damatın ailesi Gulli ile tanışmak için gelir. KAliyani onları ağırlar. Onlara Gulli’nin ailesini çok iyi tanıdığını söyler Gulli’yi över. Gullinin anne ve babası onlara Kaliyani’nin Gulli’yi kurtardığını söyler , her şeyi anlattır. Damadın ailesi, gerçeği söyledikleri için teşekkür eder ve düşünmek için zaman isterler. Kaliyani, gerçeği öğrendikten sonra gittiklerini düşünür. Gulli’nin ebeveynleri bu evlilik teklifi için evet demeyeceklerini söyler. Kaliyani onlardan endişelenmemelerini ister .

Mahkemede Brijesh, Rasika’yı över. Dürüst ve profesyonel olduğunu söyler. Vivek, önceki patronları Rasika’nın onlara yaklaşmaya çalıştığı için onu işten uzaklaştırdıklarını söyler, ancak Brijesh farklı bir şekilde konuşuyordur. Vivek, Brijesh’e üç kişinin(önceki patronlar) yalan söylemeyeceğini belirtir. Rasika’nın avukatı Vivek’ten kanıtı getirmesini istiyor. Vivek mahkemeye, tanığının 5 dakika içinde geleceğini söyler. Mahkemeden 5 dakika vermesini talep ediyor. Hakim izin verir. Dakikalar bitmek üzereyken Anandi, Narendra’nın arkadaşı Anil Manchanda ile birlikte mahkemeye gelir. Rasika onu görünce şok olur. Anil Rasika’ya bakar.

 

Vivek, mahkemeye bir sonraki tanığının Narendra’nın Dubai’den gelen çocukluk arkadaşı Anil Manchanda olduğunu söyler. Anil tanık kutusuna gider ve doğruyu söylemek için yemin eder. Anil, hakime Narendra’nın o akşam kendisini aradığını belirtir.  Rasikaya deli gibi aşık olduğunu ancak bunun yanlış olduğunu, Rasika ile eski patronunu yatak odasında gördüğünü ve şok olduğunu uzun zamandır gayri meşru ilişki içerisinde olduklarını anlatır. Narendra’nın ailesi Rasika’ya bakar. Vivek, Narendra’nın ölümünden önce Anil’ı aradığını ispatlayan telefon kaydını mahkemeye verir. Ayrıca Anil Narendra’nın kendisinden özür dilemek için Shiv’le buluşmaya gideceğini söyler. Narendra’nın annesi Sushmaji’yi tanık kutusuna gelir. Oğlunun çocukluğundan beri ateşten ve kibrit çöpünden korktuğunu söyler. O bunu yapamaz der ve ağlar. Vivek, Narendra’nın arinofobik olduğunu(yangın korkusu) ve nasıl kendini yakabileceğini belirtir.

 

Vivek, Brijesh’in şoförünü çağırır. Şoför Brijeshin, arabasından gazyağı yağı kokusu geldiğini söyler. Vivek gazyağı satan bir tezgahtara neden 1000 rupi ödediğini sorar. Vivek, gerçeği gizlemek için Narendra’yı öldürmeyi düşündüğünü söyler ve ofisinin kamera görüntülerini aldığını ileri sürer. Brijesh şok olur ve gerilir. Vivek ondan gerçeği söylemesini ister. Brijesh, arabasını Rasika’ya verdiğimi söyler. Ne yaptığını bilmiyordum der. Rasika ayağa kalkar ve Narendra’ya saldırdığımızda Brijeshin yanında olduğunu söyler. Herkes şok olur. Rasika suçunu kabul ettiğini fark eder. Brijesh, kızdığını ve yalan söylediğini belirtir.  Rasika ona gider ve Shiv’i suçlamalarının Brijeshin fikrin olduğunu söyler.

 

Vivek Rasika’dan gerçeği detaylı bir şekilde anlatmasını ister. Rasika tanık kutusuna gider ve Shiv’e yaklaşmaya çalıştığını söyler, ama beni reddetti der. Onu tacizle suçladım der. Narendra, Brijesh ile konuşmamı duydu. Narendra bizi dinlemeye hazır değildi. Bir şekilde onu durdurmak zorunda kaldık ve bu yüzden onu öldürdük der. Hakim, tüm tanık beyanları ve Rasika’nın suçunu kabul ettiğini duyduktan sonra, Shiv’i serbest bıraktığını söyler ve polise Brijeş ve Rasika’yı tutuklamasını ister. Shiv annesine sarılır. Narendra’nın ailesi ayrılır. Ira, oğlumun masum olduğunu biliyordum der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 404. Bölüm Özeti 16 Ekim Salı Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. aa dedi ki:

    guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir