İkimizin Yerine 402. Bölüm Özeti 14 Ekim Pazar Fragmanı

Burak 30 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

 

 

Ganga, Jagdish’yı Shamal’ın afyon depoladığı atölyeye  çağırır. Jagdish gelir ve gördüklerine şok olur. Shamal, yere afyon kartonu düşüren çalışanını azarlıyordur. Çalışanlarından acele etmelerini ister. Birinden bir telefon alır. Afyonu şu andan itibaren gönderemeyeceğini ve bir süre beklemesini söyler Jaitsar milletvekilinin kuklası olduğunu Jagdish’in çok basit bir adam olduğunu söyler.   Jagdish, Shamal Bhai ile karşılaşmasını hatırlar. Shamal, telefonda Tyagi’nin kendisini öldürmek için Jagdish in önünde iyi bir rol yaptığını ve onu affetmesinin Jagdishi etkilediğini söyler. Jagdish Ganga’ya artık hak veriyordur. Anandi Brijesh ile konuşur. Jagdish Ganga’dan polisi aramasını ister. Ganga, telefonun meşgul olduğunu söyler. Polis karakoluna gitmeyi önerir ve kendisine zarar verebilecek bir şey yapmamasını ister.

 

 

Amol, Shiv’i neşelendirmeye çalışır ve bir şarkı söyler. Shiv gülümser. Herkes gülümsüyordur.  Subhadra, Shiv’e bir mektup verir. Shiv mektubu okur ve şok olur. Mektupta  mahkeme çağrısı yazmaktadır. Ganga bir araba alır ve karakola gider. Saachi Vivekle telefonda konuşur, fotoğrafına sarılıp uyuyacağını ve onu bekleyeceğini söyler. Saurabh ona bakar ve bensiz nasıl yalnız uyuyabileceksin diye içinden geçirir. Jagdish, suç üstü yakalatabilmek için  iş temposunu durdurması gerektiğini düşünür. Kamyonun lastiğini indirirken Shamalin adamları tarafından yakalanır. Shamale burasının iyi insanlar için bir yer olmadığını kendisinin katil olduğunu ve kendisini kandırdığını söylerkandırdığını söyler. Shamal Jagdish’den afyon işinde ortağı olmasını ister. Jagdish şok olur. Shamal Bhai, seni öldürmem gerekiyor der. Jagdish, bu yerden  asla çıkamayacaksınız der. Shamal’ın adamları Jagdish’e bir sopayla saldırır. Jagdish bilinçsiz düşer. Shamal adamlarından Jagdishi fabrikaya götürmelerini ister. Shamal’s adamları agya’in çevresine gazyağı döker.Shyamal bhai çalışanlarına Jagdish ve fabrikayı ateşe vermelerini söyler. Polis Basant ve Ganga ile birlikte gelir ve Shyamal bhai ile adamlarını tutuklar. Shyamal bhai, götürülmeden önce Jagdish ve Ganga’yı tehdit eder. Saurabh, Sanchi’nin odasına girer ve Sanchi’yi taciz etmeye çalışır ve kaçar. Sanchi, kayın validesine kayıtsız olarak yaklaşır ve herkesin birliği uğruna yaşananları Vivek’e söylememeyi düşünür. Jagdish, kendisine inanmadığı için Ganga’dan özür diler .Kaliyani, Nandu’ya Shyamal bhai’nin ilaçlarını tekrar kullanmamasını söyler.

 

 

Rasika, Shiv ve Anandi ile yüzleşir ve kendisini herkesin önünde onlarla alay eder. Meenu, Shiv’e sakin olmasını ve Rasika’yı görmezden gelmesini söyler. Hastaneye getirilen adam için hemşire köylülerden formu doldurmalarını ister. Köylüler formu doldurmayı reddederler ve onu buraya insanlık için getirdiklerini söylerler. Polisten korkuyorlardır. Jagdish, gitmelerine izin vermesini ve sorumluluğu kendisinin aldığını söyler. Ganga adamı görür ve şok olur. Jagdish de adamı görür. Adam Ratan’ın babasısıdır.

 

 

Shiv mahkemede gerçeği söyleyeceğine yemin eder. Rasika’yı tanıdığı zamandan beri hayatının bozulmaya başladığını söyler. Onunla işten daha çok ilgilendiğini, ondan uzak durmak istediğini, Rasikanın Narendra ile evlilik problemleri yaşadığını ve onunla fiziksel olarak ilgilenmeye çalıştığını söyler. Rasika şok olur. Shiv kendisini tuzağa düşürmeye çalıştığını ve onu tokatladığı  sonra kıyafetlerini parçalayarak ve mağdur gibi davrandığını belirtir. Medyayı yanılttığını yalan söylediğini belirtir. Rasika tanık kutusuna gider ve yemin eder. Shive resmi davrandığını ve ona saygı duyduğunu söyler. Shivin bunu yanlış anladığını kendisi ile fiziksel ilişki kurmaya hazır olduğumu düşündü der. Herkes şok olur. Shivin, onunla mümkün olduğu kadar fazla zaman geçirmek istediğini, Shiv’in iyiliğinden faydalandığını söyler. Ayrıva Shivin karısıyla mutlu olmadığını belirtir. Anandi şok olur.

 

 

Avukat Rasika o gün ne oldu diye sorar? Odasında bana sarıldı. Onu zorladım. Beni öpmeye çalıştı ve artık dayanamayacağını söyledi. Onu ittim ve tokatladım . Sinirlendi ve elbiselerimi parçaladı. Bağırdım ve çalışanlar oraya geldi. Yardım için nereye gideceğimi bilmiyorum der ve sahte gözyaşları döker. Shiv şok olur. Narendra bunu öğrendi ve kendisine kıydı der.

 

Vivek çapraz sorguya başlar. Rasikaya, nasıl yemek yapıyorsun diye sorar yani yemek yapmak için ne kullandığını sorar ? Rasika, gas diyor. Vivek, bu keroseni(yanıcı madde) kullanmadığınız anlamına geliyor. Kocanız gazyağı kullandı bunu nereden aldı der. Kendini yakmaya karar verdi mi? Rasika, çok sinirlendi ve bu yüzden Shiv’in ofisine gitti der. Vivek, nasıl gitti ofiste ne oldu? diye sorar. Rasika bilmediğini oraya gittiğinde yandığını söyler. Onu kurtarmaya çalıştığını, onun ofise girdiğini söyler. Vivek neden ofise girmeden önce kendini yaktı der. Rasika, bilmiyordum der. Vivek, polisin olay sonu soruşturmasına itirazı olduğunu söyler. Hakim, Polise kanıtı toplaması ve mahkemeye sunması emrini verir. Anandi olay sonrası fotoğraflara ve polisin raporuna ulaşmaya çalışır. Jagdish, Ratanın babasının röntgenine bakar. Ganga’ya dalağının yırtıldığını ve onu derhal ameliyat etmeleri  gerektiğini söyler. Ratan’ın babası ameliyathaneye götürülür. Vimla gelir ve kocamı nereye götürüyorsunuz diye sorar? Jagdish ve Gangadan , kocasına dokunmalarını ister. Jagdish kendisine güvenmesini ister ve ona kötü bir şey olmasına izin vermeyeceğim der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir