İkimizin Yerine 401. Bölüm Özeti 13 Ekim Cumartesi Fragmanı

 

Saachi Anandi’ye Shiv’in tüm suçlamalardan kurtulacağını söyler. Subhadra ortama yine negatiflik yayar. Shamal evde Kaliyani ve Jagdish ile görüşür. Rasika telefonda akrabasıyla konuştuktan sonra ağlar. Shivin suçunu kabul etmeye hazır olmadığını söyler. Lal Singh küçük kızın annesine  tedaviye başladığını ve kızın yakında iyileşeceğini söyler. Shiv’i protesto etmek için  insanlar evinin önünde toplanır ve ona bağırırlar. Ganga internette afyon hakkında arama yapar ve şok olur. Shamal bhai’nin uyuşturucu sattığı sonucuna varmıştır. Jagdish Gangayı arar.

 

Shivin evine birisi taş atar. Ev halkı dışarı koşar. Narendra’nın ailesi Shiv’i protesto etmektedir. Shiv’ten özür dilemesini isterler, aksi takdirde Narendra’nın cenazesini kaldırmayacaklarını söylerler. Medya gelir ve Shiv yüzünden Rasikanın dul kaldığını söyler. Shiv’ten istifa etmesini isterler. Daddu sakinleşmelerini ister. Shiv’in masum olduğunu ve suçlamaların yanlış olduğunu belirtir.

Nandu öksürmeye başlar. Gehna, Shamalin getirdiği ilaç örneklerini getirir ve Nanduya içirmek üzereyken Ganga gelir ve onu engeller. Polis Shiv’in evine gelir ve insanlardan evlerine gitmelerini ister. Narendra’nın ailesi Shiv özür dileyene kadar gitmeyi reddeder. Polis Shivin işini askıya alır. Masumiyeti kanıtlanana kadar işinden alındığını söyler. Shiv evine gelir. Medya, Rasika’yla ilgili suçlamaların doğruluğunu sorar. Shiv, yalan olduğunu söyler. Rasikanın beni suçlaması yanlış der. Narendra benden özür dilemek için gelmişti. Ne olduğunu bilmiyorum. Ailesini anlıyorum. Narendra’nın son ayinini yapmalarını istiyorum der. Bir kadın Shiv’e terlik fırlatır. Anandi onu durdurur. Polis kadını tutuklar.

Saurabh, Saachi’ye gelir ve onlardan sandviç yapmasını ister. Saachi, ekmek bulunmadığını söyler. Saurabh, ekmek ve peynir içeren çantayı gösterir. Ona çiftlik partisini hatırlatıyor ve Saachi gerilir. Daha sonra Saurabh, Saachi’yi arar ve Sandviç getirmesini ister. Saachi gelir ve Suman, sandviçleri Saurabh ve arkadaşlarına vermesini ister. Saachi Ankitayı görür ve şok olur. Saachi, buna nasıl cüret edersin diye sorar, Ankitayı bana hakaret etmesi için mi çağırdın? der . Saurabh, sesini kısmasını ister. Ankita onu kızdırır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İkimizin Yerine 199. Bölüm Özeti 25 Mart Pazartesi Fragmanı

Jagdish Nandu’yu kontrol eder ve soğuk maddelerden uzak durmasını ister. Jagdish, Shamal Bhai’nin ilaçlarının işe yaradığını söyler. Ganga, bu ilaçların küçük kızın sağlığını mahvettiğini belirtir. Jagdish, bu imkansız der. Shamal bhai yasa dışı yolların bir parçası olamaz ve Gangadan Shamaldan şüphe etmemesini ister. Rasika ve kayın babası polise gideri. Müfettişe Narendra’nın sanığının özgürce dolaştığını ve onu tutuklamasını gerektiğini söylerler. Müfettiş, kanıt ister ve askıya alınan memurun suçlu olmadığını söyler. Shamal Bhai, Nandu’yu görmeye gelir. Dadisaa ilaçlarını över. Ganga gelir ve ilaçların küçük kızı az kalsın öldürecekti der. Ona ilaç şişesi gösterir. Laboratuarda ilaçları test ettirdiğini  ve ilaçların afyon içerdiğini söyler. Dadisaa ve Shamal şok olurlar. Shamal şişeyi alır ve çıkar. Ganga onu sessizce takip eder. Shiv, soruşturma toplantısına alınır. Üstleri, soruşturmayı yaptıkları için kendilerini kötü hissettiklerini söylerler .Shiv Rasikanın kötü evli hayatı yaşadığını söyler. Birisi sana yaklaşması için ona şans vermişsin der. Shiv, ona bir şans vermediğini, ancak konuşmalarını dinlediğini söyler.Üstü onu araştırır. Shiv, diğer kadınlara bakmadığını kendi eşinin en güzel kadın olduğunu söyler. Ofis personelin fikrini alacaklarını söylerler.

Shamal, Jaitsara geri döner. Ganga onu takip eder. İlaç fabrikasında yasa dışı iş yapan işçileri görür.  Shamal birini tokatlar. Küçük kızın durumunu anlatır ve neden şişeye afyon koydukları sorar. Adam özür diler. Ganga konuşmayı kaydediyordur. Bir karton düşer. Adamlar sesi duyar. Ganga kaçmaya başlar. Shamal onu takip eder ama yüzünü göremez. Ganga kaçarken elindeki telefonunu yere düşürür ve sonra alır. Ganga eve geri döner. Jagdish’e Shamal Bhai’nin fabrikasına gittiğini ve her şeyi kaydettiğini söyler. Jagdish, bir yanlış anlaşılmanın olabileceğini söyler. Ganga kaydı göstermeye çalışır, ancak telefon çalışmıyordur. Jagdish Shamal Bhai de yanlış olmaz der. Kanıt bulursam Shamal Bhai’ye karşı eylemde bulunacağım der. Ganga, Shamal’ın işçisiyle konuşmasını düşünüyordur. Jagdish’in sözlerini hatırlar. Onu Shamal Bhai’nin doğru olmadığına nasıl inandıracağım der. Ganga, Anandi’den bu konuda kendisine yardım etmesini ister. Ertesi sabah Shyamal bhai eve gelir.  Çalışanlarından birinin ilaçlara afyon karıştığını söyler. Küçük kızın eğitim giderlerine talip olduğunu belirtir. Ayrıca Jagdish’den depo yapılması için daha fazla alan arazi vermesini ister. Polis, Shiv’e Narendra’nın intiharından dolayı tutuklanacağını söyler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İkimizin Yerine 28. Bölüm Özeti 05 Ekim Cuma Fragmanı # Gehna hamile...

Vivek, Shivi kefaletle serbest bıraktırır. Anandi Rasikayla konuşmak üzere evine gider. Anandi Rasika’ya davayı geri almasını aksi takdirde Shiv’i yanlış yere suçladığı için kendisine dava açacağını söyler. Polis, Shiv’in meslektaşının ifadesini alır. Ganga Shyamal bhai’nin afyon stoğunu yeni bir yere transfer ettiğini görür ve Jagdish’in o yere gelmesini ister.

İkimizin Yerine 401. Bölüm Özeti 13 Ekim Cumartesi Fragmanı (26 Yorum)

 1. Prenseslerim sizi cok ozledim.Bugun okulda cok isim vardi.6 bucukta eve gelebildim.Dugunler.nisanlar derken cok yogun bir haftaydi.Resmen oradan oraya savruldum.Sizler nasilsiniz?

 2. Aa sitecim benim yorumum nerde. Neden çıkmadı.
  Eskiden ne güzel yorumlar şipşak çıkardı….

 3. Selam Serplim seni çok özledim. nasılsın canım bıcırıklar yoruyormu seni 🙂 eniştem nasıl hayat nasıl gidiyor annen nasıl..
  Serpilim Aygül’ün selamı var. Aygül’müzde gelin oluyor 28 Ekim Ayglün düğünü. 1 kasım’da erkek düğnü. 🙂
  Düğünden sonra Aygul de dönecek aramıza.
  Serpilim sana sımsıkı sarılıp öpüyorum

 4. Serpilim hangi tarayıcıyı kullanıyorsan siteye girmek için, onun yeni güncellemesi varsa güncelle bakalım tarayıcını. Bi de öyle dene yorum yazmayı. Ben de geçen sene çıkmamıştı yorumlarım bir süre. Tarayıcımı güncelleyince sorunsuz çıkmaya başladı. Benimkiler şu an hemen çıkıyor seninkinin çıkmaması garip. Birinin yorumları silinecekse ilk benimki silinirdi argo kullanıyorum ya bazen ben. Sen gayet düzgün yazıyorsun:/

 5. Site yoneticisi siteden sogudum.Yaz yaz cikmiyor.Rica etsem sorunu cozer misiniz?

 6. ☺️☹️☠️‍⚕️‍‍‍‍‍‍‍⚖️‍‍‍‍‍‍✈️‍‍️️️⛷️️⛹️️️️‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍❤️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍✌️☝️️✋✊✍️️️‍️❤️❣️️️️️️⛑️️️️️️☘️️☕️

 7. Günaydın Serpilim çok şükür iyiyim canım sen nasilsin? 45 cocuk ne cokmus ya simdiki cocuklarda maşallah yerlerinde bile zor duruyorlarken sözmu dinliyecek 🙂 sana Allah kolaylik versin
  Canım sayfani silme telden girdiyin zaman da kolay olsun

 8. Prenseslerim nereye yazdigimi bulamadim.Yogunluktan kafa gitti.Bulamayinca 403 e yazmistim.Sayfayi yeni buldum.Hosgeldin Arzum.Masallah size.Allah nazarlardan korusun.Ben buralardayim.Asim sen nasilsin canim.Ya kusura bakmayin sayfayi bulunca hayirli aksamlar demeyi bile unuttum.Okul cok yorucu siniflar 45 kisi cocuklar buydu soz dinlemiyorlar.Eve gelince de is guc.Kafa kalmiyor.

 9. Şıngırtı şıngırtı ben geldim;)(Kainattan ç’alıntı)
  Merhabalar Serpilim. Ben arada girip bakıyordum . Kaybolmadım bi yere ama sen sık yazmaya başladığın zaman yazarım ben de diye yazmıyordum. Son 2 haftadır hiç giremedim bile biraz yoğunduk. Bugün girdim zor buldum burayı. Iyiyiz biz çok şükür. Ufak tefek sorunlar oluyor ama hamileliğini vitaminle ilaçlarla tedaviyle geçirenleri görünce kendime hayret ediyorum çok sağlıklıymışım ben. Allah nazardan korusun. Insan içine çıktığımda takabildiğim tüm duaları takıyorum ūzerime(nazar için). Ben kendimi zayıf bünyeli biliyordum birde. Aslında öyleydim ama evlenmeden önce düzenli tedavi görüyordum . Ondan şu an sağlığımla ilgili sorun çıkmıyor herhalde. Eskiden hiç tedaviye ihtiyaç duymayan sağlıklı akrabalarım hamileliğinde bir sürü tedavi alıyor. Neyse . Anlatacak çok şey var ama yorgunum başım ağrıyor şimdi. Tablete çok bakamıyorum. Daha sonra tekrar yazacağım canım. Sen nasılsın? Iş güç, tatil nasıldı?

 10. Prenseslerim keyifli bir gun gecirmeniz dilegiyle.Nasilsiniz?Beni soracak olursaniz.Ben iyiyim.Dun bir arkadasimin dugunu icin Bursa ya gittim.Gelince de hemen yatip uyudum.Sabahtan beri de ev isi yapiyorum.Sizde ne var ne yok