İkimizin Yerine 401. Bölüm Özeti 13 Ekim Cumartesi Fragmanı

 

Saachi Anandi’ye Shiv’in tüm suçlamalardan kurtulacağını söyler. Subhadra ortama yine negatiflik yayar. Shamal evde Kaliyani ve Jagdish ile görüşür. Rasika telefonda akrabasıyla konuştuktan sonra ağlar. Shivin suçunu kabul etmeye hazır olmadığını söyler. Lal Singh küçük kızın annesine  tedaviye başladığını ve kızın yakında iyileşeceğini söyler. Shiv’i protesto etmek için  insanlar evinin önünde toplanır ve ona bağırırlar. Ganga internette afyon hakkında arama yapar ve şok olur. Shamal bhai’nin uyuşturucu sattığı sonucuna varmıştır. Jagdish Gangayı arar.

 

Shivin evine birisi taş atar. Ev halkı dışarı koşar. Narendra’nın ailesi Shiv’i protesto etmektedir. Shiv’ten özür dilemesini isterler, aksi takdirde Narendra’nın cenazesini kaldırmayacaklarını söylerler. Medya gelir ve Shiv yüzünden Rasikanın dul kaldığını söyler. Shiv’ten istifa etmesini isterler. Daddu sakinleşmelerini ister. Shiv’in masum olduğunu ve suçlamaların yanlış olduğunu belirtir.

Nandu öksürmeye başlar. Gehna, Shamalin getirdiği ilaç örneklerini getirir ve Nanduya içirmek üzereyken Ganga gelir ve onu engeller. Polis Shiv’in evine gelir ve insanlardan evlerine gitmelerini ister. Narendra’nın ailesi Shiv özür dileyene kadar gitmeyi reddeder. Polis Shivin işini askıya alır. Masumiyeti kanıtlanana kadar işinden alındığını söyler. Shiv evine gelir. Medya, Rasika’yla ilgili suçlamaların doğruluğunu sorar. Shiv, yalan olduğunu söyler. Rasikanın beni suçlaması yanlış der. Narendra benden özür dilemek için gelmişti. Ne olduğunu bilmiyorum. Ailesini anlıyorum. Narendra’nın son ayinini yapmalarını istiyorum der. Bir kadın Shiv’e terlik fırlatır. Anandi onu durdurur. Polis kadını tutuklar.

Saurabh, Saachi’ye gelir ve onlardan sandviç yapmasını ister. Saachi, ekmek bulunmadığını söyler. Saurabh, ekmek ve peynir içeren çantayı gösterir. Ona çiftlik partisini hatırlatıyor ve Saachi gerilir. Daha sonra Saurabh, Saachi’yi arar ve Sandviç getirmesini ister. Saachi gelir ve Suman, sandviçleri Saurabh ve arkadaşlarına vermesini ister. Saachi Ankitayı görür ve şok olur. Saachi, buna nasıl cüret edersin diye sorar, Ankitayı bana hakaret etmesi için mi çağırdın? der . Saurabh, sesini kısmasını ister. Ankita onu kızdırır.

Jagdish Nandu’yu kontrol eder ve soğuk maddelerden uzak durmasını ister. Jagdish, Shamal Bhai’nin ilaçlarının işe yaradığını söyler. Ganga, bu ilaçların küçük kızın sağlığını mahvettiğini belirtir. Jagdish, bu imkansız der. Shamal bhai yasa dışı yolların bir parçası olamaz ve Gangadan Shamaldan şüphe etmemesini ister. Rasika ve kayın babası polise gideri. Müfettişe Narendra’nın sanığının özgürce dolaştığını ve onu tutuklamasını gerektiğini söylerler. Müfettiş, kanıt ister ve askıya alınan memurun suçlu olmadığını söyler. Shamal Bhai, Nandu’yu görmeye gelir. Dadisaa ilaçlarını över. Ganga gelir ve ilaçların küçük kızı az kalsın öldürecekti der. Ona ilaç şişesi gösterir. Laboratuarda ilaçları test ettirdiğini  ve ilaçların afyon içerdiğini söyler. Dadisaa ve Shamal şok olurlar. Shamal şişeyi alır ve çıkar. Ganga onu sessizce takip eder. Shiv, soruşturma toplantısına alınır. Üstleri, soruşturmayı yaptıkları için kendilerini kötü hissettiklerini söylerler .Shiv Rasikanın kötü evli hayatı yaşadığını söyler. Birisi sana yaklaşması için ona şans vermişsin der. Shiv, ona bir şans vermediğini, ancak konuşmalarını dinlediğini söyler.Üstü onu araştırır. Shiv, diğer kadınlara bakmadığını kendi eşinin en güzel kadın olduğunu söyler. Ofis personelin fikrini alacaklarını söylerler.

Shamal, Jaitsara geri döner. Ganga onu takip eder. İlaç fabrikasında yasa dışı iş yapan işçileri görür.  Shamal birini tokatlar. Küçük kızın durumunu anlatır ve neden şişeye afyon koydukları sorar. Adam özür diler. Ganga konuşmayı kaydediyordur. Bir karton düşer. Adamlar sesi duyar. Ganga kaçmaya başlar. Shamal onu takip eder ama yüzünü göremez. Ganga kaçarken elindeki telefonunu yere düşürür ve sonra alır. Ganga eve geri döner. Jagdish’e Shamal Bhai’nin fabrikasına gittiğini ve her şeyi kaydettiğini söyler. Jagdish, bir yanlış anlaşılmanın olabileceğini söyler. Ganga kaydı göstermeye çalışır, ancak telefon çalışmıyordur. Jagdish Shamal Bhai de yanlış olmaz der. Kanıt bulursam Shamal Bhai’ye karşı eylemde bulunacağım der. Ganga, Shamal’ın işçisiyle konuşmasını düşünüyordur. Jagdish’in sözlerini hatırlar. Onu Shamal Bhai’nin doğru olmadığına nasıl inandıracağım der. Ganga, Anandi’den bu konuda kendisine yardım etmesini ister. Ertesi sabah Shyamal bhai eve gelir.  Çalışanlarından birinin ilaçlara afyon karıştığını söyler. Küçük kızın eğitim giderlerine talip olduğunu belirtir. Ayrıca Jagdish’den depo yapılması için daha fazla alan arazi vermesini ister. Polis, Shiv’e Narendra’nın intiharından dolayı tutuklanacağını söyler.

Vivek, Shivi kefaletle serbest bıraktırır. Anandi Rasikayla konuşmak üzere evine gider. Anandi Rasika’ya davayı geri almasını aksi takdirde Shiv’i yanlış yere suçladığı için kendisine dava açacağını söyler. Polis, Shiv’in meslektaşının ifadesini alır. Ganga Shyamal bhai’nin afyon stoğunu yeni bir yere transfer ettiğini görür ve Jagdish’in o yere gelmesini ister.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 401. Bölüm Özeti 13 Ekim Cumartesi Fragmanı (146 Yorum)

  • İyi geceler Asim.İyiyim canim.Uyku tutmadi cay iciyorum.Gel beraber icelim.İnternette takiliyorum

 1. İyiyim Serpilim. 3.derece piyelonefrit yüzünden yatmıştım. Neyse uzun uzun anlatırdım da çok uzun olur. Internette ne olduğu var zaten. Eğer tedaviye yanıt vermeseydim ameliyat etmek zorunda kalacaklardı. Neyseki tedavi işe yaradı, kontrole alındı durum. Hala tam iyileşmedim. Sadece doğuma kadar ilaçla ilerlemesini önleyebiliriz diye çıkardılar hastaneden. Iğne serum tedavisi bitince.
  Çok şükür bebeğime zararı dokunmamış daha. Ama işte doğuma kadar biraz bir takım şeylere katlanacağım. Zaten en fazla 3-4 haftam kaldı. Böyle işte . Sende ne var ne yok Serpilim?

  • Cok gecmis olsun Arzum.Allah sana ve begegine sifa versin.Allah sizi korusun.Allah hayirlisiyla saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin

 2. İyi aksamlar Asim.Arkadasim gelmisti.Yazamadim.Yarindan itibaren daha cok yazmaya calisacagim .

 3. Iyi günler Serpilim. Geçen hafta evde canım sıkıldı da 1 haftalığına hastanede yatıp çıktım, şimdi iyiyim çok şükür. Sen nasılsın?

 4. Günaydın hayırlı cumalar.nasılsın Serpilim.
  Ayy Sanskar la Sıvara ayrılıyorlar mı…hııı Neyse ki bu ☚ dizinin finali güzel bitiyor mutlu son.

 5. Prenseslerim gununuz aydin neseniz bol olsun.Evet Zaram ayni Arkey.
  Ragini ve Laksiya nin bir kizlari olacak.Swara ve Sanskar birlikte.Hepsi mutlu olacaklar finalde.Ama bu arada Laksiya .
  ,Raginiden ayrilacak.Baskasiyla evlenecek.O eve intikam almak icin gelen biri olacak.Ondan ayrilip tekrar Ragini ile evlenecek.Swaralarda ayrilacak.Sanskar baskasiyla evlenmek uzereykrn kadinin foyasi ortaya cikacak.Tekrar Sanskarla olacaklar.Mutlu son.

 6. Galiba sonunda Raginin oyunları ortaya çıkacak. Ya Ragini nasıl kardeş bir erkek için kardeşini öldürmek istedi. Annesiyle babasını ayırdı yetmedi annesini kaçırdı en kötüsü Sanskara iğrenc iftira attı. Lakşiya aptalı da Sıvaraya hiç inanmıyor hep Ragini ye inanıyor

 7. Zaram cok tesekkur ederim.Misafirim gitti.Hatta yenileri bile geldi.Annem ve kardesim.Birkac gundur yorucuydu.Bende seni cok seviyorum.Asim.Zaram .Arzum siz nasilsiniz

 8. Günaydın Serpilim nasılsın misafirin gitti mi) ”
  Serplim öğretmen hanım, öğretmenler günün kutlu olsun.
  Seni çok seviyorum prensesim))
  Eylül’üm sen nerelerdesin ya

 9. Günaydın Serpilim nasılsın misafirin gitti mi) ”
  Serplim öğretmen hanım, öğretmenler günün kutlu olsun.
  Seni çok seviyorum prensesim

 10. Asim yatili misafirim var.Mesela hala uyuyamadim.Aklimdasiniz.Firsat buldugum ilk firsatta yazacagim.Hayirli geceler

 11. Sabahtan siteye girilmiyor du ya neyse yeni admin sitede isler goruyor anlaşılan aman İkbal bey siteyi girilmez hale getirmeyin de :D:

  Serpilim güzel kalpli arkadasim benim ☺️ unutmussun hatirlamazsin sanmışdım yoğun olduğun için ama unutmamissin ☺️ cok teşekkür ederim canım bende seni çok seviyorum ❤️ iyi ki dogmusum iyi ki tanimisim seni ☺️ sende hep mutlu ol inşallah ☺️ çünki sana mutlu olmak yakisir. Enistemede çok çok Selam söyle teşekkürler onada Allah sizi bir yerde mutlu etsin hep ☺️ seni çok çok seviyorum sımsıkı sarilip kocaman öpüyorum o tatlı yanaklarından canım arkadasim ablam bir tanem ☺️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 12. Yuregin ne istiyorsa
  Her dogan gunes sana onu getirsin.Dogum gunun kutlu olsun .Yuzun hep gulucuk dolsun Asimmm

 13. Gokyuzunde yildizlar
  Gokkusagindaki renkler gercek
  Bir dost kadar degerli olamaz
  Butun yildizlar dostum olsa
  Senin gibi bir dost karsisinda
  Parlak kalamaz
  İyi ki dogdun prensesim

 14. Aaaaa telefon kirmayi haketti.Bu telefon beni cildirtiyor.Yaaa bazi hatali bolumleri sile basmistim .Silmemis

 15. ASiM canimin ici.canim kardesim yeni yasin sana saglik.mutluluk ve bolca huzur getirsin.Sen herseyin en iyiysini en guzelini hakediyorsun.Hatimdamda iyi kilerimden birisin.Seni iyiki tanimisim.Veee seni cok seviyorum.Seni anlatmaya suslu kelimeler bulamak yerine icimden geldigi gibi yaziyorum.İyi ki dogdun Aygun um.Dogum gunun kutlu olsun.Birlikte nice senerelerimiz olur insallah.Yuz yuze olmasada kalben yanindayim prensesim.Enistenin de selami var.O da dogum gununu en icten dilekleriyle kutluyor

 16. Iyi akşamlar Serpilim. Seninde kandilin mübarek olsun. Ben dün o bahsettiğim kitaptan bir alıntıya rastladım ondan aklıma geldi o konu. Neyse . Hem çalışıp , eve gelince de ev işi yapmak zor tabi. Siz eşinle ikinizsiniz nasılsa yapmayıver hiç bişey? Kaynanam yokken yemek bile yenmiyor bizim evde. Meyve falan herşey buzdolabından çöpe gidiyor direkt.

 17. Hayirli cumalar Serpilim sağol seninde mubarək olsun.
  Yok canım ne yaşlanması daha gencsin ☺️ kolay gelsin sana

 18. Zaram senin de mevlid kandilin mubarek olsun.Asim.Arzum mevlid kandiliniz mubarek olsun.Hayirli cumalar.Sonunda eve gelebildim.Biraz dinleneyim.Ev isleri beni bekliyor. Bu sene cok mu yocu geciyor yoksa ben mi yaslandim.Her neyse bosverelim.Ben kahve yaptim gelin birlikte icelim.Arzum kitap isine gelirsek bu aralar benim de hic vaktim olmuyor .Sinav hazirla.oku.sisteme gir.eve gel yemek.camasir.ev isi derken cok yorucu oluyor

 19. İyi akşamlar Serpilim. Yatlı misafirlerim vardı yoruldum ya 🙂 Ben iyi sayılırım canım. Teyzesi pirensinde iyi çok şükür. Sen nasılsın Eniştem nasıl neler yapıyorsun. Bende seni çok seviyorum prensesim. İyi geceler canım Allah rahatlık versin.

 20. Sağol Serpilim sende mutlu olmağı çok hakediyon Allahım istediyin gibi yaşamağı nasip etsin sana inşallah hep mutlu ol

 21. “Rolan- Ben bu denizde boğulurum dedi balık” kitabını okumayı çok istiyorum. Kitap okuduğum uygulamaya bakmadım bile var mı yok mu bu kitap diye. Internetten okuyamıyorum artık. Hemen başım ağrımaya başlıyor. 1 senedir Harry Potter serisinin beşinci kitabını bitiremedim. Biraz kısa bişeyi belki okuyabilirim diye “Çizgkli pijamalı çocuğa” başladım. Onu da 2 sayfa okuyup bıraktım.

 22. Iyi akşamlar Serpilim. Dün misafirimiz vardı akşam yazamadım. Çay teklifin yarın için de geçerliyse koşa koşa gelirim yarın. Bugün bi kırgınlık var üzerimde . Sahtelik konusuna hiç girmeyeyim. Ama aptal yerine koyulmaya çalışılınca çook sinirleniyorum. Bi süre sonra sakinleşiyorum da ama anlık kendimi kaybetme durumum oluyor. Bu sorunuma hala çözüm bulamadım. Onun dışında insanlar kendine yakıştırıyorsa sahteliği ben napayım. O kadar düz yaşıyorum ve mutluyum. Sanki ben düzeltenileceğim insanları:/ iyi geceler

  • Belki bizde birilerine göre sahteyizdir. Belki değil aslında kesin ben çoğu kişiye göre öyleyim. O çoğu kişide benim sahtelikle suçladığım insanlar oluyor. Mucize doktor’umu izlemek istiyorum ama çok uykum var.

 23. Enisten cok iyi Asim.Tv izlerken uyumus.İnsan bi yardim eder.Burada kendimi paraliyorum.Haberi yok.İste boyle prenseslerim.Asim sahte insanlardan ben de biktim.Benim cevrem de de bolca vsr.Bazen kendime cok kiziyorum.Hayatimi isgal etmelerine izin verdigim icin.Kimseyi kiramamak da kotu bir huy.Ben de boyleyim

  • Enistede yorulmuş olmalı canım yoksa yardım ederdi sana:)
   Evet canım çok ne yazikki yapmacik tavirlari insanı deli ediyor bu yuzden herkese mesafeli olma karari aldım uzun zamandır boyleyim kendi koseme cekildim huzur olsun yeter mutlu olmasamda olur

   • Asim sen mutlu olmayi cok hakediyorsun.Umarim istedigin hersey olur.Allah kalbine gore versin.

 24. Asim.Arzum ben cok iyiyim.Cay iciyorum.Buyrun gelin birlikte icelim.Yaninda da sinav okuyup.sinav kagidi hazirliyorum.

 25. İdare eder Serpilim iyi olmasamda kotude değilim çok şükür. O nesem uctu gitti sakarlik falan da yapmiyom arada dusuyom falan sadece o kadar 🙂 sahte insanlar yapmacik haraketler izlemek yoruyor sadece. İnsanlar neden bu kadar sahte yalan soyleyende ellerine ne geçiyor anlamiyorum neyse ya.
  Sen nasilsin napiyon enistem nasıl iyimi selam soyle bende seni çok seviyorum

 26. Zaram .Asim.Arzum hepinizin gununuz aydin neseniz bol olsun.Hepinizi cok seviyorum.Arzum oncelikle masallah diyelim canim.Allah yar ve yardimcin olsun.iyi olmana cok sevinim.
  Zaram sen nasilsin?Enistem ve kucuk prensim nasillar?Neler yapiyorsun?
  Asim prensesim sen nasilsin?Neler yapiyorsun?Eski gunlerdeki gibi civil civil olmani cok ozledim.Sakarliklarini keyifle dinlemeyi.Kisacasi seni ozledim Aygun um.
  Hepinizi ayri ayri cooook seviyorum.

 27. Iyi akşamlar Serpilim. Mutlu günler. Inşallah üşenmezsem daha sık yazacağım artık. Üşengeçlikten de değil aslında. Yetişemiyorum ben ya. Iş yaptığımda yok evde. Temizlik falan eh yani bazen. Çünkü haraketlerim kısıtlı olmaya başladı. Anca bulaşık yıkayıp çay yapıyorum. Insanlar nasıl yetişiyor anlamıyorum. Genelde akşamları girerdim eskiden artık akşam da eşimle film izleyoruz. O işte olduğunda biraz boş vaktim oluyor ve tüm gün uyuyorum. Bide sağlıklıymışım diye şaşıyorum(çok şükür ama). Iş yapmadan uyursan tabi sağlıklı olursun. Bebeğimin organlarının , benim kan idrar testlerimin sonuçlarını aldık bugün. Çok şükür herşey yolundaymış. Her kontrolde ölüp ölüp diriliyorum sonuçlar gelene kadar.son 1 buçuk ayım kaldı neyseki. Doğum yapacağım hastaneye gidip kontrollerden geçmem lazım artık. Bide herhalde son ayda ultrosona gitmem gerekiyor. Neyse artık iyi geceler Serpilim

 28. Hep iyi mutlu huzurlu ol Serpilim.
  Bende çok iyiyim çok şükür.
  Kolay gelsin prensesim

 29. Asim .Zaram ben iyiyim canim.Sinav lar basladi.Sinav icin soru hazirla.Sinav oku.Sisteme gir derken cok yogun bir haftaydi.Yazamadigim icin uzgunum.Ben iyiyim.Sizler nasilsiniz?

 30. İyi günler kızlar Serpilim neredesin nasılsın iyisindir İnş’Allah.

  Asim hep iyi ol bende iyiyim çok şükür.evet izledim Hande erçel in yeni dizisinin tanıtım fragmanını izledim Evet baya zayıflamış.
  Yanlış hatırlamıyorsam dizinin adı Azize peki izlemeyi düşünüyor musun.

 31. İyi günler kızlar Serpilim neredesin nasılsın iyisindir İnş’Allah.

  Asim hep iyi ol bende iyiyim çok şükür. Hande erçel in yeni dizisinin tanıtım fragmanını izledim Evet baya zayıflamış.
  Yanlış hatırlamıyorsam dizinin adı Azize peki izlemeyi düşünüyor musun

 32. Hayirli günler yeni haftaniz güzel gecsin
  İyi Zaram sen nasilsin? Hande ercelin yeni dizisi basliyor fragmani izledin mi baya zayiflamis yanaklar yok

 33. Günaydın hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız. Serpilim neredesin.
  Kızlar hangi dizileri izliyorsunuz

 34. İyi geceler kızlar. Ya benim yorumlarım çıkmıyor. Şimdi başka tarayıcıdan girdim umarım mesajlarım çıkar.

  Serpilim prensesim nasılsın canım. Seni çok özledim. Hayat nasıl gidiyor. Annen Eniştem nasıllar.
  Okul nasıl gidiyor bıcırıklar yoryormu seni. Seni çok seviyorum prensesim

 35. Tamam canım soylerim.
  Keske Serpilim yakin olsaydik ☺️ evet ya hepimiz eskisi gibi bir arada olasak hep iyi olurdu. Ozledim o günleri

 36. Sukurler olsun yeniden biraraya geliyoruz.Asim keske yakin olsa bilseydik yorgunluk kahvasi icerdik.Olsun sizin oldugunuzu bilmek beni dinlendiriyor.Zarama onu cok ozledigimi soyle canim.Kucuk prensimi de cok ozledim.Zinet i de Arzumu da insallah hepsi iyidir.Ela yi cok merak ediyorum

 37. Asim hosgeldin.Simdi de klavye yazmiyor.cildirmak uzereyim.Bu ne yaaa.Yaziyorum 5dk sonra yazi cikiyor.

 38. İyi günler Serpilim çok şükür bende iyiyim canım seni gördüm daha iyi oldum.cana gelecegine mala gelsin demisler temizlik yapiyordum uyandigimdan beri şimdi oturuyom dinleniyom
  Sağol Eylülüm seninde günün güzel gecsin inşallah fazla uzağa kacma ama☺️

 39. Telefon kabi kullaniyorum.Yine de cocuklarin pesinde kosarken dusurdum ve kirildi.Yapacak bisey yok Eylul um.Saglik olsun.Senin de iyi olmana vevindim.Yorucu olsa da isini sevmene sevindim.Kolay gelsin canim

 40. Gününüz çok güzel geçsin kızlar

  Serpil’im iyi olmana sevindim hep iyi ol telefonun kırıldı demek yapmışsın dikat et telefon kabı kulan düştün de korur en azından
  Bende iyim herşey yolunda işimi de seviyorum bazen yorsa bile sağol asim
  Hadi kaçtım ben.

 41. Tunaydin prenseslerim.Hosgeldin Eylul um.Nasilsin?Zsram.Asim.Arzum sizler nasilsiniz?Beni soracak olursaniz ben simdi daha iyiyim.Telefonum tamirdeydi.Dun aksam aldim.Yazamadigim icin uzgunum.Okulda dusurdum.Ekrani patlamisti.Cok sukur artik buradayim

 42. Selamün aleyküm kızlar uzun zamandan sonra yine burayı kaybettim be Zara ve asi sağ olsunlar sayfayı söylediler Serpil’im sen dönmüşsün İstanbula Okul aynı yoğunlukta geçiyor galiba Umarım her şey yolundadır seni çok seviyorum benim işe dönmem gerek girerim yine.

 43. Bitek benim mesajlarım mı geç çıkıyor hıı bana özel mi :(Yamac gibi bağırasım var.

 44. Günaydın Serpilim nasılsın canım.
  Bende düğünlerdeyim
  Benim yorumlarım niye geç çıkıyor ya:(
  Ya kızlar sizide de mi çıkıyor. 🙂 siz hangi uygulamadan giriyorsunuz. 🙂

 45. İnsallah Asim.Allah kalbin gibi guzel bir hayat versin.Hep mutlu ol prensesim

 46. Prenseslerim sizi cok ozledim.Bugun okulda cok isim vardi.6 bucukta eve gelebildim.Dugunler.nisanlar derken cok yogun bir haftaydi.Resmen oradan oraya savruldum.Sizler nasilsiniz?

 47. Bende de aynı seyler işte deyisen bir şey yok malesef ki☹️ sıkıcı geliyor hərşey

 48. Ben de iyiyim Asim.Okul cocuklar derken zaman akip gidiyor.Sen neler yapiyorsun

 49. Aa sitecim benim yorumum nerde. Neden çıkmadı.
  Eskiden ne güzel yorumlar şipşak çıkardı….

 50. Selam Serplim seni çok özledim. nasılsın canım bıcırıklar yoruyormu seni 🙂 eniştem nasıl hayat nasıl gidiyor annen nasıl..
  Serpilim Aygül’ün selamı var. Aygül’müzde gelin oluyor 28 Ekim Ayglün düğünü. 1 kasım’da erkek düğnü. 🙂
  Düğünden sonra Aygul de dönecek aramıza.
  Serpilim sana sımsıkı sarılıp öpüyorum

 51. Serpilim hangi tarayıcıyı kullanıyorsan siteye girmek için, onun yeni güncellemesi varsa güncelle bakalım tarayıcını. Bi de öyle dene yorum yazmayı. Ben de geçen sene çıkmamıştı yorumlarım bir süre. Tarayıcımı güncelleyince sorunsuz çıkmaya başladı. Benimkiler şu an hemen çıkıyor seninkinin çıkmaması garip. Birinin yorumları silinecekse ilk benimki silinirdi argo kullanıyorum ya bazen ben. Sen gayet düzgün yazıyorsun:/

 52. Site yoneticisi siteden sogudum.Yaz yaz cikmiyor.Rica etsem sorunu cozer misiniz?

 53. ☺️☹️☠️‍⚕️‍‍‍‍‍‍‍⚖️‍‍‍‍‍‍✈️‍‍️️️⛷️️⛹️️️️‍❤️‍‍‍❤️‍‍‍❤️‍‍❤️‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍✌️☝️️✋✊✍️️️‍️❤️❣️️️️️️⛑️️️️️️☘️️☕️

 54. Günaydın Serpilim çok şükür iyiyim canım sen nasilsin? 45 cocuk ne cokmus ya simdiki cocuklarda maşallah yerlerinde bile zor duruyorlarken sözmu dinliyecek 🙂 sana Allah kolaylik versin
  Canım sayfani silme telden girdiyin zaman da kolay olsun

 55. Prenseslerim nereye yazdigimi bulamadim.Yogunluktan kafa gitti.Bulamayinca 403 e yazmistim.Sayfayi yeni buldum.Hosgeldin Arzum.Masallah size.Allah nazarlardan korusun.Ben buralardayim.Asim sen nasilsin canim.Ya kusura bakmayin sayfayi bulunca hayirli aksamlar demeyi bile unuttum.Okul cok yorucu siniflar 45 kisi cocuklar buydu soz dinlemiyorlar.Eve gelince de is guc.Kafa kalmiyor.

 56. Şıngırtı şıngırtı ben geldim;)(Kainattan ç’alıntı)
  Merhabalar Serpilim. Ben arada girip bakıyordum . Kaybolmadım bi yere ama sen sık yazmaya başladığın zaman yazarım ben de diye yazmıyordum. Son 2 haftadır hiç giremedim bile biraz yoğunduk. Bugün girdim zor buldum burayı. Iyiyiz biz çok şükür. Ufak tefek sorunlar oluyor ama hamileliğini vitaminle ilaçlarla tedaviyle geçirenleri görünce kendime hayret ediyorum çok sağlıklıymışım ben. Allah nazardan korusun. Insan içine çıktığımda takabildiğim tüm duaları takıyorum ūzerime(nazar için). Ben kendimi zayıf bünyeli biliyordum birde. Aslında öyleydim ama evlenmeden önce düzenli tedavi görüyordum . Ondan şu an sağlığımla ilgili sorun çıkmıyor herhalde. Eskiden hiç tedaviye ihtiyaç duymayan sağlıklı akrabalarım hamileliğinde bir sürü tedavi alıyor. Neyse . Anlatacak çok şey var ama yorgunum başım ağrıyor şimdi. Tablete çok bakamıyorum. Daha sonra tekrar yazacağım canım. Sen nasılsın? Iş güç, tatil nasıldı?

 57. Prenseslerim keyifli bir gun gecirmeniz dilegiyle.Nasilsiniz?Beni soracak olursaniz.Ben iyiyim.Dun bir arkadasimin dugunu icin Bursa ya gittim.Gelince de hemen yatip uyudum.Sabahtan beri de ev isi yapiyorum.Sizde ne var ne yok