İkimizin Yerine 400. Bölüm Özeti 12 Ekim Cuma Fragmanı

 

Birisi kızın babasına gelinin yerinde olmadığını söyler. Diğer bayan Ganga’dan şüphelenir ve bir oğlanla birlikte gittiğini söyler. Kızın babası, adamlarından kadını ve kızını aramalarını ister. Ganga ve kız kaçarlarken köpek seslerini duyar ve saklanırlar. GAnga Jagdishe telefon eder ve başının dertte olduğunu söyler. Olayı anlatır. jagdish Basant’ı arar ve ona her şeyi bildirir. Basant, polisle oraya ulaşacağını söyler. Köylüler Ganga’yı görür ve ona ateş eder. Kız korkar ve Ganga, onunla koşmasını ister. Ganga ve kız yakalanır.

Narendra eve gelir ve Rasika’nın nerede olduğunu merak eder. Odayı açar ve adamla karısının konuşmalarını duyar. Şok olur. Rasika, Shiv’e yaklaşmaya çalıştığını ama Shivin ona şans vermediğini söyler. Narendra karısına bağırır. Bana yalan söyledin her şeyi açığa çıkaracağım der. Kızın babası annesini tokatlar. Kız evlenmek istemiyorum diyerek ağlıyordur.Birisi Shamal’ı gelinin geri döneceği konusunda bilgilendirir. Ganga, kızın babasına yalvarır. kızın küçük yaşta evlenmemesini, suç işlediklerini ve polise gideceğini söyler. Adam Gangaya bağırır ve ona silah doğrultur.

Narendra karısına güvendiği için çok pişmandır. Jagdish köye gelir ve adamın karısına silah doğrulttuğunu görünce şok olur. jagdish onlardan düğünü durdurmalarını ister. Panditji’ye hapse gireceğini söyler. Orada Shamal bhai’yi görünce şok olur. Shamal onu selamlar. Yeni evlileri kutsamaya geldiğini söyler. jagdish, çocuk evliliğine mi katılmaya geldin der. Shamal hayır der. jagdish, onların çocuk olduğunu söyler. Shamal masum davranır. Basant polis ile birlikte gelir. Shamal, polisten kızın babasını tutuklamasını ister. Çocuk evliliği olduğunu bilmiyordum der. Ganga ondan şüphelenir. jagdish, polise herkesin olaya karıştığı için tutuklamasını söyler. Ganga, kızın annesinin masum olduğunu evliliği durdurmak istediğini söyler. Shamer Bhai görünür. jagdish polise onu tutuklamayın der. Polis, damat ile birlikte herkesi tutuklar.

Rasika ve Birjesh, Narendra’nın onları uygunsuz şekilde yakaladığını konuşur. Rasika kocasınının ağladığını görür onu eve çağırır onun Shive gitmesinden korkuyordur. Narendra içeri girer ve Brijesh onu arkasından tutarak boğazına yapışır.  Rasika, Narendra’ya olanları unutmasını, Shiv’e hiçbir şey söylememesini söyler.Narendra aynı fikirde değildir. Rasika büyük bir vazo ile ona vurur. Narendra bilincini kaybeder. Narendra’yı bağlarlar ve ağzını kapatarak arabaya koyarlar. Brijesh  planını anlatır.Muhabirlere Narendra’nın Shiv’i Rasika’nın tecavüzünden dolayı suçladığını ve Shiv’in Rasika’yı işinden kovduğunu için kendisini kaybettiğini ve gazyağı ile yaktığını söyleyeceğim der. Narendra kendini kurtarmaya çalışıyordur. Brijesh, Narendra’yı arabadan çıkarır ve üzerine gazyağı döker. Narendra konuşmak için mücadele ediyordur.  Brijesh ağzını ve ellerini açar. Narendra koşmaya başlar. Brijesh ve Rasika onu takip ediyor. Brijesh, Narendra’nın vücudunu yakar. Narendra yardım için bağıryordur ve Shivin ofisine girer. Shiv, Narendra’yı yangın söndürücü ile söndürür. Narendra özür diler. Rasika, Shiv’ten onu hastaneye götürmesini ister. Shiv Anandi ile birlikte hastanededirr. Rasika polise Narendra’yı durdurmaya çalıştığını ancak engelleyemediğini kendisini yaktığını söyler. Ağlar ve masum davranır. Doktor gelir ve onlara Narendra’nın öldüğünü söyler. Shiv şokta iken Rasika rahatlar. Rasika rol yapmaya devam eder. Narendra’nın ailesine Shiv’in Narendra’yı öldürdüğünü söyler. Narendra’nın ailesi Shiv’e yaklaşır ve onu lanetler.

Anandi, Rasika’nın Shiv’i Narendra’nın ölümü için suçladığını söyler. Daddu Shiv’ten kendisini suçlu hissetmemesini ister. Shiv Narendra’nın ölümünü ve Rasika’nın onu suçlamasını hatırlıar. Narendra’nın ailesinin gazabını ve acısını hatırlar. Kendini suçlu hisseder ve olayı hatırlar. Anandi ona gelir. Anandi onu teselli eder. Durumla yüzleşmeli ve adaleti elde etmek için gerçeğe inanmalısın der. Lal Singh, hastaneye gelen gelin kızı kontrol eder, nabzının düşük olduğunu söyler. Daha önce oldu mu diye sorar. Annesi hayır der. Ona Jaitsar Ayurved’de yapılan bazı ilaçları gösterir. Ganga, buranın Shamal bhai’nin şirketi olduğunu söyler. İlaçları koklar. Lal singh, laboratuarda test edilmek üzere ilaçları göndereceğini söyler.

Narendra’nın ailesi oğullarının ölümü için yas tutuyordur.  Rasika sahte gözyaşları döker, cenazeyi durdurur ve Shiv suçunu kabul edene kadar buna izin vermeyeceğimi söyler. Narendra’nın babası, Shiv’in bizden özür dilemesi gerektiğini söyler. Udaipur’a iş için geldi, Shiv yüzünden öldü der. Medya haberleri televizyonda gösteriyordur. İlaçların raporu Lal singh’e verilir ve ilaçların afyon içerdiğini okuyunca Lal şok olur. İlaçlara neden afyon verdiklerini merak ediyordur. Shiv’in ailesi haberi görür ve gerilir. Shiv kendini suçlu hissediyordur. Shiv insanlarla yüzleşmeliyim, masum olduğumu kanıtlayana kadar suçluyum der.

dizibilgi google play