İkimizin Yerine 4. Bölüm Özeti 11 Eylül Salı Fragmanı # Kaliyani Kürtaja İzin Vermiyor

Burak 05 Eyl 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 4. Bölüm Özeti 11 Eylül Salı Neler Yaşanacak ?

İkimizin Yerine dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dördüncü bölümde Kaliyani doktorun söylediklerine inanmayarak kürtajı kabul etmiyor. 11 Eylül Pazartesi günü yaşanacaklara dair tüyoları İkimizin Yerine 4. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

İkimizin Yerine 11 Eylül Özeti 4. Bölüm Fragmanı

Kazan , Bagoya sevinmen gerekiyor artık kızmız varlık içinde yaşayacak der. Bairon, Kazan’ı damadı ve dünürü ile tanıştırır. Jagdish, Anandi’ye mektubu vererek evde açmasını söyler. Anandi açmak istediğinde Jagdish ile tartışır. Sughna kocası Pratap ile gizlice evde buluşur. Pratap onunla dışarıdabuluşmak istemektedir. Sughna ise korktuğunu söyler ve hayır der. Fakat Pratap onu ikna eder. Eğlence sırasında Chamuna fenalaşarak hastaneye kaldırılır. Anandi ile ailesi de gelmiltir. Anandi, Sugna’ya Chamuna’ya ne oldu diye sorar. Sughna ise o evimize bir erkek bebek getirecek der. Anandi bir filmde çocuk geldiğinde herkes mutlu oluyor fakat siz mutsuzsunuz der. Jagdish onu azarlar Anandi çok bozulur. Doktor, Basant’a karın çok zayıf son 20 yılda 5 kez düşük yaptı Bebeği almak durumundayız yoksa annenin hayatı riske girecek der. Kaliyani acısını dindirin der ve doktorla tartışmaya başlar. Doktor hemen düşünerek kararınızı verin der. Kaliyani bebeği aldırmak istememektedir. Anandi’nin ailesine teşekkür ederek siz gidebilirsiniz der. Bairon onları yolcu eder. Bago, Kazan ile Chamura hakkında konuşur.

Kaliyani doktora karşı çıkar ve biz 20 yıldır bu günü bekliyoruz diyerek kürtajı kabul etmez. Bairon’un karşı çıkmasını rağme onu dinlemezler. Kaliyani doktorların abarttığını söyler ve kürtajın dinen uygun olmadığını söyler. Basat’ın varisinin mutlaka doğmak zorunda olduğunu onu kendi ilaçları ile iyleştirebileceğini söyler. Basant’a sorduklarında o da aesine onay verir. Basant, Chamuna’ya sorumluluğu kabul ettiğine dair evrakları hastane çıkış evrakı olarak imzalatırken doktor gelir ve gerçeği söyler. Chamuna yine de imzayı atar.

Aandi arkadaşlarına yaşadklarını anlatır. Jagdish’i sevmediğini ama kaynaasını sevdiğini söyler. Bairo’un ailesi yeni araziler satın almıştır. Sumitra, Bairon’a giderek Anandi’ye hediye göndermeyi teklif eder. Bairon kabul eder fakat annesine söylememesini ister. Sumitra , Anandi ve dünürlerini çok sevdiğini söyler. Bairon, Anandi’yi ziyarete gelir ve sohbet ederler. KAzan’ın uyarmasının ardından Bairon’a baba der. Bairon hediyeleri verir. Bago bir bahane uydurarak Kazan’ı çağırır ve Jagdish’e hediye yollamalıyız der. Kazan buna vakit olmadığını söyleyince Bago daha önce satın aldığı gömlek ve pantolonu gönderir.

İkimizin Yerine 4. Bölüm Özeti’nde Anandi, Bairon’un aldığı kolyeyi gösterdiğinde anesi Kazan’a bunun çok pahalı olduğunu geri vermeleri gerektiğini söyler. Kazan ise biz artık bir aileyiz der. Bago onların Anandi’yi ezeceğini söyler. Kazan öfkelenerek nikahı sonlandırmaya gidiyorum der. Bago buna engel olur. Karşılıklı olarak özür dileyerek barışırlar. Kazan ,olanları duyan Anandi’ye ailen seni seviyor ben sinirimden böyle söyledim der. Bairon eve geldiğinde Kaliyani ona bir çek gösterir ve nereden geldiğini bildiğini söyler. Bairon geçerken uğradığını ve Jagdis’e hediye yolladıklarını söyler. Fakat kendi aldığı hediyeyi gösterir. Kaliyeni bunun bile yeterli olduğunu söyler. Sumitra onları anladığını kendisinin de fakir bir aileden geldiğini ve kaynanasının bunu hep başına kaktığını söyler. Ağlamaya başlayınca kocası onu teselli eder. Ben senin yanındayım der. Kazan’a düğün için maddi destek olacağını söyler.

Anandi mektubu okumaz ve arkadaşlarına verir. Champa onu okuması için ikna eder. Anandi oynamak istediğinde Phuli olmaz sen artık evlisin der. Anandi ise evlendiğim için pişmanım der. Jagdis ablasına Pratap ile buluşmasında yarımcı olacağına söz verir. Anandi battaniyenin altına girerek mektubu okur. El yazısı kötü olduğu için zor anlar ve sinirlenir. Mektupta çabuk gel seni klübemde zorla çalıştıracağım yazmaktadır. Anandi , Jagdish için söylenir ve aptal der. Kaliyani , Chamuna’yı acı içinde evde yürütmektedir. Bhambari ,Kaliyani’ye dünürleriniz daha önce Bairon’dan pantolon gömlek yollamışlar fakat bir kaçını unutmuşlar ben getirdim der. Kaliyani, Bairon’un yalan sölediğini farketmiştir.

Hediyeleri alıp Bairon2un yüzüne fırlatır. Basant’da annesine destek çıkar. Kaliyani bundan sonra kimse Anandi gelene kadar oraya gitmeyecek onalrında gelmesini istemiyorum der. Bairon özür dileyerek vazgeçirmeye çalışsa da başaramaz. Sumitra hatanın kendisinde olduğunu söyleyerek affetmesini ister. Kaliyani onu da çok sert biçimde azarlar. Basant’da kardeşine kızmaktadır. Sumitra yine ağlamaya başlar. Jagdish ile Sughna ,Pratap ile buluşmaya giderler. Mağara gibi bir yere girince Jahgdish ürker. Paktash’a ablam korktuğu için geldim der. Pratap bir bahane uydurarak onu uzaklaştırır. Sughna ile Pratap eğlenceli zaman geçirmektedirler. Jagdish burada hayalet var siye bağırarak Sughna ile Pratap’ı alıp gider. Krishna mabedde Champ’nın üvey annesi ile konuşur ve onu bir an önce kocasının evine yolla der. Bago’da oradadır. Kadın tamam deyip gider. Bago, Krishna’ya ne olduğunu sorar. Champa’nın yasak aşk yaşadığını öğrenir. Bago endişelenmiştir. Anandi’yi çağırır ve ev işlerini yap ve Champa’dan uzak dur onun tüm köyde adı çıktı der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 4. Bölüm Özeti 11 Eylül Salı Fragmanı # Kaliyani Kürtaja İzin Vermiyor” üzerine 2 yorum

  1. Göker dedi ki:

    ” İkimizin Yerine” isimli Hint dizisinin özetleri için Azerice ve Tükçeyi bilen editör alınacaktır. Özet başı veya aylık ücret ödenecek. İlgilenenler [email protected] ve ya [email protected] mail adreslerinden ulaşabilirler.

  2. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

    Burayada ilk ben geldim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.