İkimizin Yerine 4 Ağustos Pazar Özeti 331. Bölüm Fragmanı (2. kısım))

Burak 27 Tem 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish içeriye girer ve etrafın balon ve çiçeklerle süslendiğini görür. Duvardaki çocukluk resimlerini görünce duygulanır. Kaliyani ona bir kriket sopası hediye eder. Jagdish bu sopayı çocukken kullandığını, hatırlar. Kaliyani diğerlerine de hediyelerini vermelerini söyler. Bairon dizüstü bilgisayar hediye ederken, Basant bir altın zincir hediye eder.

Sumitra uzun yıllar sonra Jagdiş’in heyecanlı olduğunu görür. Kaliyani şimdi sana daha özel bir hediyem var der. Yıllar önce hak etmediği için ona vermediği altından bir kolyeyi hediye eder. Jagdish bu hediyenin kendisi için çok özel olduğunu, ölene kadar onu saklayacağını söyler. Jagdish Gagna tarafından tüm hazırlıkların yapıldığını öğrenir.  Gagna mütevazı bir şekilde Sumitra ile beraber yaptık der.

Mahi özel bir kriket koçuyla tanışacağından dolayı heyecanlanmaktadır. Menakshi, Mahi’yi arayarak geç kalacaklarını söyler. Nathu’nun tatilde olduğunu söyleyerek eve yemek sipariş etmesini ister. Mahi tamam merak etme derken gözüne güzel bir kız takılır. Mahi bu kızın Shiv’in arkadaşı Ashima olduğunu hatırlar. Ashima ayırtmak için resepsiyonist ile konuşmaktadır fakat, resepsiyonist boş oda olmadığını söyler. Mahi devreye girer ve bizim evde kalabilirsiniz der. Ashima mecburen kabul eder.

Jagdish hazırlanırken Gagna, Manu ile birlikte gelerek ona hediye vermek istediğini belirtir. Jagdish sen zaten bu güzel hazırlıkları yaparak bana en güzel hediyeyi verdin der. Gagna yine de hediyemizi alırsan çok mutlu oluruz diyerek ona üzerinde J harfi bulunan bir cüzdan hediye eder. Jagdish çok memnun olur ve Manu’yu öpmek ister. Manu bir anda çekilince Jagdish neredeyse Gagna’yı öpecektir fakat son anda geri çekilir. Jagdish neden hediyeyi, diğerleriyle birlikte vermedin diye sorar. Gagna cevap vermez.

Jagdish hediyenin ucuz yada pahalı olması önemli değil. Ben senin hediyeni hiçbir zaman yanımdan ayırmayacağım der. Gagna çok mutlu olur. Jagdish ve Gagna misafirlerin yanına inerler. Jagdish, Sughana’yı görünce çok sevinir.  Mahi, Ashima’yı eve getirir. Hava yağmurludur ve Ashima eve girene kadar ıslanmıştır. Mahi ona Sanchi’nin elbiselerinden verir. Daha sonra Anandi ve Shiv’in evlilik albümlerini getirir. Ashima resimlere bakarken rahatsız olur.

Sanchi ile ailesi Jagdish’in doğum gününe gelirler. Sanchi, Jagdish’e herkesin içinde koşarak sarılır. Jagdish başta olmak üzere herkes bu duruma çok şaşırır. Sanchi, Jagdish’in doğum gününü kutlarken Jagdish, Sanchi’yi kendisinden uzaklaştırır. Anandi ve ailesi de onun doğum gününü kutlarlar. Hediyelerin verilmesinden sonra Sanchi de hediyeyi vermek ister. Bu sırada Gagna’nın verdiği üzerinde J olan cüzdanı görür. Jagdish bunu Gagna verdi deyince Sanchi bozulur.

Sanchi senin için bir hediyem daha var diyerek şoföründen kırmızı takım elbiseyi getirmesini ister. Jagdish elbiseyi görür ve ben bunu giymem der. Sanchi beğenmedin mi diye sorar. Jagdish daha sonra giyeceğim der. Sanchi süslemeleri kimin yaptığını sorar. Jagdish, Gagna’nın yaptığını söyler. Sanchi tahmin ettim Mannu için yapılmış gibi der. Etrafta balondan başka bir şey yok der.

Sanchi, Gagna’dan içecek bir şeyler ister. Onu Jagdish’in önünde küçük düşürmeye çalışır. Jagdish ona sahip çıkarak bütün övgüyü hak ettiğini söyler. Sanchi iyice bozulur. Ashima, Shiv’in fotoğraflarına bakarken duygusal anlar yaşar. Keşke seni ne kadar sevdiğimi söyleyebilseydim der. Şikayet etmiyorum Anandi gibi harika bir dost kazandın fakat yine de duygularımı anlatamadığım için pişmanım der.

Shiv’in ailesi Sanchi’nin durumunu konuşmak için fırsat kollar. Gagna’bın hazırladığı dans şovu başlar. Jagdish ilgiyle dansı izlerken Sanchi kalkıp bir yere gider. Jagdish, Gagna’yı büyülenmiş gibi izlemektedir. Sanchi birden mikrofonu eline alarak Jagdish için bir sürprizim var der. Herkes şaşkınlıkla onu izlemektedir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.