İkimizin Yerine 393. Bölüm Özeti 5 Ekim Cuma Fragmanı

Het Sing köyde iftirayı yaymak için uğraşmaktadır. Büyük bir miting düzenler ve iftira atmaya devam eder. Shiv mitinge gelir ve artık yalanlarına bir son vermesini ister. Shiv ile beraber gelen polisler arabadan birini indirir. Shiv kürsüye çıkar ve bu adam Het Sing den rüşvet alarak fotomontaj yaptı der. Resmin orjinalini gösterir.

İkimizin Yerine 5 Ekim Cuma Özeti

Hed Sing hemen itiraz eder. Shiv hemen bilgisayarı açar ve fotomontajın nasıl yapıldığını bilgisayarından gösterir. Jagdish de hemen Het için ben de bir poster yaptırdım der. Jagdish posteri gösterir ve bu yanındaki kadın da kim der. Köylüler ikna olmuştur. Fakat Het itirazlarına devam eder. Kaliyani daha fazla dayanamaz ve Het’e bir tokat yapıştırır.

Kaliyani çocuklarım ile ilgili böyle konuşamazsın der. Önce adam ol ondan sonra seçimlere katıl der ve gider. Köylüler Het aleyhinde tezahürat etmeye başlarlar. Jagdish ve Anandi’den özür dilerler. Buaji, Anandi’nin bir yıl önce Shiv ile evlendiğini öğrenir. Peki Amol kim diye sorar. Dadu, Anandi’nin ilk kocasından çocuğu olmadığını söyler ve Amol’u evlatlık aldı der. Buaji, Amol’un kendi kanlarından olmadığını düşünür.

buaji

Amol resim dersinde yüksek not aldığı bir resmini Buaji’ye vermek ister ancak Buaji resmi almaz. Herkes şaşırır. Sonunda Anandi gelerek herkesi neşelendirir. Buaji, Anandi’ye neden başın açık der ve örtünmesini söyler. Anandi daha önce takıyordum ancak ailemin isteği üzerine çıakrdım der. Buaji, Jagdish ile evliliğini de hatırlatır. Iravati, Shiv’in Anandi’yi sevdiğini ve çok mutlu olduklarını anlatır.

Yemek zamanı gelir. Iravati, Anandi’ye Buaji pirinç kaplarda yemek yiyordu der. Dadu önündeki yemeğin çok yağlı olduğunu fark eder. Anandi yanlışlıkla fazla yağ koyduğunu söyler. Buaji, Anandi ile alay edince Anandi bozulur. Buaji, Anandi’yi her fırsatta küçük düşürmeye çalışmaktadır. Bu durum Shiv’i çok rahatsız eder.

Ganga, Kaliyani’nin bacağına masaj yaparken bir top camı kırarak içeri girer. Dışarı çıktıklarından Jagdish, Nandu’nun camı kırdığını söyler. Nandu ise Manu’yu işaret eder. Kaliyani onların kriket oynadığını görünce bizde oynayacağız der ve sopayı eline alır. Bütün kadın ve erkekler oyuna başlarlar.

 

Anandi ve Shiv, Amol’u bırakmak üzere okula gelirler. Anandi, Amol’e akşam 5 te seni almaya geleceğim der. Pilu alış verişe gideceğini söyler. Kaliyani hizmetçi Munim ile gitmesini söyler. Yolda arabaları arızalanan Pilu ilerideki mandire gidip bekleyeceğim der. Mandire geldiğinde bir kaç kişi Anandi ve Jagdish’in posterleri hakkında konuşmaktadır. Pilu gizli bir şekilde onların konuşmalarını kaydeder.

Anandi ihracat yapan kadınların geldiğini söyler. Amol’u Shiv’in almasını ister. Shiv gideceği esnada bir görevli gelerek bir binanın yıkılacağını söyler. Shiv oraya gider. Pilu konuşmaları kaydettiği sırada adamlar onu yakalar. Het’in oğlu şimdi intikam zamanı der…

 

dizibilgi google play