İkimizin Yerine 391. Bölüm Özeti 3 Ekim Çarşamba Fragmanı

Burak 24 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Kaliyani tüccarların oyununu bozar. Jagdish çiftçilere uyanık olmalarını ve ürünlerini satmaları için yeni yöntemler geliştirmelerini söyler. Çiftçiler Jagdish’in haklı olduğunu söyleyerek dediklerini yapacağız derler.

İkimizin Yerine 3 Ekim Çarşamba Özeti

Köylüler Kaliyani’ye teşekkür etmek için gelirler ve ondan milletvekili seçimleri için adaylığını koymasını isterler. Kaliyani bu işler için artık çok yaşlı olduğunu söyler ve Jagdish’e sen aday ol der. Jagdish hastanede işlerim çok yoğun der ve bu nedenle ilgilenemeyeceğini söyler. Kaliyani o işleri Ganga ve Basant götürebilir artık köylülere hizmet etme vaktimiz geldi der. Jagdish ikna olur.

Jagdish milletvekili olmanın büyük sorumluluk olduğunu söyler. Ganga insanların hayallerini gerçekleştireceğinden eminim der. Hastanede yapılacak kampanyayı bizzat ben yürüteceğim der. Bu esnada Jagdish’in seçim kampanyasında kullanacağı amblem için güneş simgesi düşünülür. Kaliyani güneş simgesinin pozitif enerji yayacağını söyler.

Het Sing milletvekili olmak için başvuruda bulunurken kendisi dışında kimsenin aday olmayacağını söyler. Fakat Jagdish köylülerle beraber gelerek adaylık başvurusunda bulunur. Het Sing sen doktorsun git kendi işini yap der. Jagdish etrafta çok fazla pislik var ve temizlemek için aday oldum der.

Jagdish ve Bairon eve gelir. Jagdish, Het Sing beni görünce çok şaşırdı der. Sumitra, Jagdish’in güvenliğinden endişe eder. Het Sing’in tehlikeli bir adam olduğunu söyler. Jagdish ise benim üç tane çok iyi korumam var der. Kaliyani annem ve karım der. Kimseden korkmuyorum der.

Kaliyani, Anandi’yi arar ve Jagdish için kampanya başlatmasını söyler. Anandi, Jagdish’in siyaset ile ilgilendiğini bilmiyordum der. Shiv ile birlikte onun için çalışacağız der. Het Sing oğluna, Jagdish2e dikkat et ve bağlantıları sakın açığa çıkarma der. Jagdish’in bunlardan haberi olmadığını söyler ve ne pahasına olursa olsun seçimi kazanacağız der. Oğlu kaygılanır ve köylüler Jagdish’in yanında yer alıyor der.

Ganga kampanyalara okul ve tapınakta başlayalım der. Kaliyani ilk olarak Ram Leela topraklarında kampanya yapalım der. Jagya mitingin akşam saatlerinde yapılmasının daha iyi olacağını söyler. Kaliyani birine telefon ederek hazırlık yapmasını söyler. Jagdish ilk mitingin yapılacağı salona gelir. Salonun her yerinde Jagdish’in fotoğrafları vardır. Bu sırada Het Sing gelerek Jagdish’e adaylıktan çekilmesini söyler. Kaliyani tepki gösterir ve asıl sen artık siyaseti bırak der.

Het Sing zamanın neleri geri getireceğini kimse bilemez diyerek Jagdish’e bir kez daha adaylıktan çekil der. Jagdish ona salonu terk et yoksa görevliler seni atacak der. Het Sİng sinirlenerek salonu terk eder. Shiv, Anandi’ye akşam yemeği için hazırlan der. Fakat bu esnada Shiv çalışanlarından birini kaza geçirdiğini öğrenir. Hemen evden ayrılır. Jagdish’in ailesi sokaklarda insanlarla konuşarak Jagdish için oy ister. Köylüler oyumuzu Jagdish’e vereceğiz der.

Shiv hastaneye geldiğinde herkes güvende mi diye sorar. Yaşlı bir kadın mücevher dolu çantasını bulamadığını söyler. Kadın daha sonra bilincini kaybeder. Shiv kadının çantasına bakar ve içinde Dadu’nun gençlik yıllarından kadınla çekilen fotoğrafını görür ve şok olur. Hemen Dadu’ya telefon eder. Dadu hemen geliyorum der. Het Sing, Jagdish’in çalışmalarından haberdar olur ve onu fotoğrafının üzerine şarap dökerek afişini yakar. Ona engel olmalıyım diye söylenir.

Anandi, Kaliyani ve Anop hastaneye varırlar. Kaliyani fotoğrafı görünce duygulanır. Kadın da hemen onu tanır. Dadu seni yıllardır arıyorum der ve nerelerdeydin diye sorar. Dadu o benim kız kardeşim der…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 391. Bölüm Özeti 3 Ekim Çarşamba Fragmanı” üzerine 16 yorum

 1. Asi dedi ki:

  Tamam canım

 2. Arkey Madhubala dedi ki:

  Ay cok sevindim bir bebisimiz daha oluyor.Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah.Yeni sayfaya gecelim Asim en usttekine

 3. Asi dedi ki:

  Oooo Serpilim hosgeldin canım benim:) biliyom canım ya yoğun olduğunu.Arzyda iyi gecen Mahriş dedi daha cocuk olmayıb karni böyümüş dedi birde kizi olucak 🙂 sagsalim kucagina alır inşallah ve tüm cocuk isteyenlere de sanada allahim nasip etsin inşallah
  Sende iyi ki varsın Serpilim ❤️

 4. Arkey Madhubala dedi ki:

  Asim her zaman ayni cilgin kizsin.Yogun oldugum icin yazamadim.Bir sen bir ben bir de Zaram kaldi.Arzum nasil acaba.Bebis buyudu mu?Elam ve butun kizlar .Bir zamanlar buralar dolup tasardi.Allah hepsinin yolunu acik etsin.Hep mutlu olsunlar.Asim.Zaram sizin gibi iyi kalpli kardeslerim oldugu icin sizleri tanidigim icin cok mutluyum.İyi ki varsiniz

 5. Asi dedi ki:

  Offffffff

 6. Asi dedi ki:

  🙁 🙁 🙁

 7. Anonim dedi ki:

  🙁

 8. Asi dedi ki:

  Asi yüreklim
  hoşça kal kalbimin sahibi
  hoşça kal ben gidiyorum
  sorma bana neden,
  niçin nereye diye,
  yoruldum,yoruldum artık.
  gidiyorum işte

 9. Asi dedi ki:

  Eskiden bu sitenin yorumculari coktu şimdi ise kimse kalmadı ne güzel gunlerdi ya

 10. Asi dedi ki:

  Ayy ozlemisim buralarda yazmayi

 11. Asi dedi ki:

  Shiv için izliyom oda

 12. Asi dedi ki:

  Bu diziyde arada izliyom fena deyil başlarda sevmiyordum ama

 13. Asi dedi ki:

  Ay bu surekli tavsiye yazısının cikmasi da canımı siktı ya

 14. Asi dedi ki:

  Huuuuu geldin demek canım çok şükür Serpilim iyiyim sen nasilsin? Aynı seyler işte sen napiyon

 15. Arkey Madhubala dedi ki:

  Prenseslerim gununuz aydin neseniz bol olsun.Nasilsiniz?Neler yapiyorsunuz?Cok ozledim sizi cooook.

 16. Asi dedi ki:

  Evet Serpilim burada yazalim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.