İkimizin Yerine 390. Bölüm Özeti 2 Ekim Salı Fragmanı

Burak 23 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Kaliyani ve Gehna, Manish’in ailesini evlatlık almaya ikna etmek için evlerine gelir. Manish’in annesi, Kancan ile ilgili her şeyin bittiğini ve kısa zamanda boşanma evraklarını yollayacaklarını belirtir. Gehna kız kardeşimin ne suçu va diye yalvarır. Kancan da gelerek benim yüzümden çok fazla hakaret duydunuz der  ve Kaliyani ve Gehna’ya gelmelerini söyler. Kancan kocam gözlerini benden kaçırıyor diyerek evlendiğinde verdiği sözleri hatırlar. Burada kalmanın artık bir anlamı yok der. Manish durmalarını söyleyerek yalnız gitmeyeceksiniz der.

İkimizin Yerine 2 Ekim Salı Özeti

Ben de sizinle geliyorum der ve verdiği sözleri yerine getireceğini söyler. Onlar giderlerken Manish’in annesi kısa sürede oğlunun geleceğini belirtir. Raki, Sanchi’nin evine gelerek seni çok yanlış tanımışım der. Saurab’dan nefret ediyorum der. Gizlice düğüne geldiğini belirtirken Vİvek de gelerek kardeşine sarılır. Anandi ile Shiv eve geldiklerinde medya mensuplarını görürler. Shiv, Amol ile ilgili açıklama yaparken bütün dilenciler onun açıklamalarını dinlemektedir. Amol ve yanında bulunan arkadaşı Tinki de televizyondan Shiv’in açıklamalarını seyreder.

Dilencilerin lideri endişeye kapılır ve diğer dilencilere hazırlanmalarını ve polisin gelmek üzere olduğunu söyler. Tinki, Amol’u tekerlekli sandalyeye oturtur ve diğer dilencilerle beraber kamyonete götürür. Bir yere gizlenirler. Tinki, Anandi’nin telefon numarasını Amol’dan alarak gider. Dİlencilerin başında olan kadın Tinki ve Amol’un olmadığını fark eder ve herkese onları aramalarını söyler. Sonunda Amol’u yakalar ve Tinki’yi en ağır şekilde cezalandıracağını söyler.

Dilenciler bir yerde toplanırlar ve biri onlara bir saate kadar arabanız hareket edecek der. Tinki telefon kulübesinden Anandi’yi arar fakat ulaşamaz. Bir kaç defa daha arar ve sonunda Anandi cevap verir. Anandi hemen Shiv’e haber verir. Alok ile beraber Tinki’ye ulaşırlar. Tiinki dilenci Amma’yı anlatır. Anandi bir zamanlar onun tartışmıştık der ve beni tehdit etmişti der. Tinki, Amma’nın gideceği arabayı gösterir.

Amma izlendiğini fark edince arabayla kaçmaya çalışır. Bir süre kovalamaca yaşanır. Daha sonra Amma ve ekibi yakalanır. Shiv, Amol’u hemen kucağına alır. Anandi mutluluktan göz yaşlarını tutamaz. Kaliyani çiftçi ve tüccarlar arasında yaşanan sıkıntıyı çözmek için onları bir araya getirir. Tüccarlar çiftçilerle üç yıllık anlaşmaya vardıklarını ve ürünleri o fiyattan alacaklarını belirtirler. Kaliyani bunun adil bir anlaşma olmadığını söyler ve çiftçilerin hakkı yeniyor der. Tüccarlar sinirlenerek o zaman ürünlerinizi başka yere satın deyip kalkarlar. Çiftçiler paniğe kapılınca Kaliyani ürünlerimizi satacağız der.

Amol, Kaliyani’yi arayarak iyi olduğunu belirtir. Kaliyani onun oldukça cesur biri olduğunu anlatır. Daha sonra telefonu Anandi alarak çok acı çektiğini belirtir. Kaliyani de ona Manish ve Kanca’yı anlatır. Shiv, Anandi’ye gelir ve aldığı araziden bahseder. Burada bir ev inşa edilecek der. Anandi zaten bir evleri olduğunu söyler. Shiv burası tatil için geleceğimiz ev olacak der. Burada çok romantik günler yaşayacağız der. Romantik anlar yaşarlar.

Anandi ve Shiv beraber vakit geçirirlerken eve geç kalırlar. Amol anları azarlar ve Shiv’in gömleğinde ruj izi olduğunu görür. Dadu, Shiv ve Anandi ile alay ederken Anandi kızarır ve oradan ayrılır. Vivek’in işleri Sanchi ile evlenmesinin ardından düşüşe geçer. Vivek yalnızca kurumsal davalar alabilmektedir. Iravati, Sanchi’ye bu nedenle bir kaç beyaz eşya gönderir. Vivek bunu öğrendiğinde annenden yardım istemiyorum der.

Sanchi hayal kırıklığı yaşar. Onu üzdüğünü fark eden Vivek ondan özür diler. Bu arada çiftçilerin ürünleri ateşe verilmiştir…

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.