İkimizin Yerine 389. Bölüm Özeti 1 Ekim Pazartesi Fragmanı

Burak 22 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Payal, Sanchi’yi odasına getirir. Daha sonra Vivek gelir. Vivek, Sanchi’ye hediyelerini verirken romantik anlar yaşarlar. Vivek, Sanchi’ye yaklaşırken Sanchi birden Saurav’ın tecavüzünü anımsar ve bana dokunma diye bağırır. Vivek onu sakinleştirmeye çalışır ve onu uyutur.

İkimizin Yerine 1 Ekim Pazartesi Özeti

Ertesi gün Sanchi, Vivek’e kahve getirir. Dün gece yaşananlar için üzgün olduğunu söyler. Vivek anlıyorum der ve sen hazır olana kadar aramızda bir şey olmayacak der. Sanchi senin gibi bir kocaya sahip olduğum için çok şanslıyım der. Jagdish’in evinde yine bir poja etkinliği yapılmaktadır. Kancan tatlıları görünce dayanamaz ve yemeye başlar. Mani beşinci defa tatlı yiyorsun diye ona kızarken Kancan karnını tutarak yere yığılır. Jagdish hemen hastaneye gitmeliyiz der.

Sanchi, Vivek’den kahvaltıya gelmesini ister. Sanchi bu esnada gazetelere bakar ve şok geçirir. Vivek de gazeteye bakar ve kardeşinin tecavüz kurbanı ile evlendiği haberini görür. Sanchi ona gerilme der ve kahvaltısını yapmasını söyler. Vivek sana bir kez daha aşık oldum der ve alnına öpücük kondurur.

Kancan için ailedekiler hastaneye gelir. Jagdish, Kancan’ın rahminde tümör olduğunu ve ilerlediğini söyler. Acilen ameliyat edilmesi gerekiyor der. Herkes şok olur. Kaliyani o halde anne olamayacak mıyım diye sorar. Jagdish evet der ama rahmi almazsak Kancan’ı kaybederiz der. Maniş ameliyat için Kancan’ın ailesine haber vermez. Ailesi ameliyata kim müsaade etti diyerek sinirlenirler. Kaliyani durum acildi der.

Anandi, Amol’u okula götürür. Amol bir dilenci tarafında kaçırılır. Müdür hemen Anandi’yi arar ve Amol’un kaçırıldığını haber verir. Anandi de Shiv’e haber verir. Anandi Amol’un tekerlekli sandalyesine bakarak ağlamaya devam eder. Kancan, Manş’e bir süre dinlenmesini söyler. Kancan çocuk doğuramayacağım için özür dilerim der.  Manish şu anda bunları konuşmanın ne yeri ne de zamanı der. Ailemi de ikna edeceğim der.

Vivek, Sanhi, Shiv ve Anandi her yerde Amol’u aramaktadır. Shiv, Amol’un kaçırıldığı minibüsü görerek yanına gider fakat arabada kimse yoktur. Shiv arabanın incelemeye alınmasını söyler. Amol’u kaçıran dilenci annesinden intikam almak için kaçırdığını anlatmaktadır. Amol halen bilinçsizdir. Bir müddet sonra uyanarak kaçırıldığını fark eder. Boş bir odada kilitli tutulmaktadır ve yardım istemek için kapının yanına sürünerek bağırmaya başlar. Kamiser eve gelir ve kamyonun sahibini bulduk fakat sahibi çok iyi bir insan der. Kamyon çalıntıymış der. Shiv bu zaman kadar fidye istemek için arayan oldu mu diye sorar. Müfettiş hayır der.

Raki kardeşi Saurab’ı ziyaret için gider ve Sanchi’ye gerçekten tecavüz edip etmediğini sorar. Saurab lafı değiştirmeye çalışır. Raki, Vivek ve Sanchi evlendi der. Manish annesi Kaliyanive Gehna’yı arayarak eve gelmelerini söyler. Kaliyani ve Gehna telaşlı bir şekilde Manish’in evine gelirler. Manish’in annesi bize varis vermeyen bir kadını istemiyoruz der ve Kancan’ı götürmelerini söyler. Gehna ona yalvararak Kancan’ı korumasını söyler.

Dilencilerin lideri Amol’un yanına gelerek bir süre sonra senin yalvaracağın telefon numarasını vereceğim der ve yemek yemesini söyler. Bir başka çocuğu da az para getirdiği için döver ve Amol’un yanına kilitler. Amol kaçmak için bir şeyler yapmalıyız der. Kancan telefonla Manish’i arar. Telefonu Manish’in annesi açar ve beni bir daha aramayın der.

Anandi perişan halde Amol’u düşünmektedir. Ailesi ona bir şeyler yemesini söyler.Ancak Anandi kabul etmez. Amolu’ın arkadaşları da harekete geçerler. Amol’un fotoğraflarının olduğu broşürleri duvarlara asmayı düşünürler. Shiv ailesine bir erkek çocuk bulunmuş fakat Amol olup olmadığını henüz bilmiyoruz der.

Kaliyani sorunu çözmek üzere Kancan bir çocuğu evlat edinmeli der. Basant, Anandi ve Kancan’ın durumumun farklı olduğunu söyler. Anandi’ye herkes destek olmuştu fakat Kancan’ın ailesi buna ne diyecek der. Kaliyani, Manish’in annesi ile görüşeceğim der. Alok ve Shiv bulunan çocuğun Amol olmadığını görürler. Alok ailesini arayarak haber verir.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir