İkimizin Yerine 386. Bölüm Özeti 28 Eylül Cumartesi Fragmanı

Burak 20 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Sanchi, Anandi’ye araba kullanmayı öğretmek ister. Anandi şoför koltuğunda oturduğu sırada Sanchi yanına gelerek bazı taktikler verir. Anandi trafiğe çıkar. Sanchi’ye, Vivek’ten telefon gelir. Bu esnada kırmızı ışık yanar ve Anandi durur. Sanchi, Vivek ile buluşacaklarını belirtir ve bir çocuk Anandi’den para ister. Kadının biri dilenci çocuğu azarlar. Kadın Anandi ve Sanchi’nin dikkatini çeker. Bu esnada yeşil ışık yanar ve Anandi hareket eder.

İkimizin Yerine 28 Eylül Cumartesi Özeti

Ratan’ın ailesi Sing ailesinin evine gelir. Manu’yu kucaklarına almak isterlerken Ganga hemen Manu’yu kucaklar. Ratan’ın annesi sinirlenince Kaliyani sinirlenir ve onlara gitmelerini söyler. Ratan’ın annesi demekki çocuğu bize vermeye niyetiniz yok der. Kaliyani, Manu iyileştiği zaman onu size vereceğiz der. Aile Ratan bunu duyunca hiç hoşuna gitmeyecek der ve giderler. Kaliyani maalesef eninde sonunda Manu onlarla gidecek der. Herkes duygulanır.

Anandi ve Amol arabayla eve gitmektedir. Durdukları sırada geçen defa gelen dilenci çocuk yine gelir ve Anandi’den para ister. Bu sırada kadın tekrar ortaya çıkar ve çocuğu bir yere götürüp döver. Anandi aşağı inerek kadına engel olur. Bu esnada diğer dilenciler de gelerek Anandi’nin takılarını almaya çalışırlar. Son anda polis yetişir ve Anandi’yi kurtarır.

Basant, Gehna’ya hesaplardaki açıktan bahsederken Nandi gelir. Öğretmenin seni çok seviyor der. Basant onun ayakkabılarını görerek yeni mi aldın diye sorar. Nandu yeni değil ayakkabılarımı yıkayıp temizledim der. Basant’ı düşünceli bir şekilde gören Gehna, Nandu’yu mu düşünüyorsun diye sorar. BAsant 200 rs kayıp ve Nandu bize yalan söylüyor der. Gehna onun hırsız olduğunu mu söylemeye çalışıyorsun der. Basant gerilir.

Anandi, dilenci çocuğu görmeye gider. Annen biz gittikten sonra seni yine dövdü mü diye sorar. Çocuk o benim annem değil der. Bu sırada dilenciler yine Anandi’nin etrafını sarar. Anandi bu çocukların okula gitmesi lazım dilencilik yapmaması lazım der. Dilenciler Anandi’ye saldırmak üzereyken bir kez daha sivil polisler gelir. Dilencileri göz altına alırlar. Shiv de ortaya çıkarak endişelendiğim için seni takip ettim der. Anandi çok mutlu olur.

Ratan iliği vermeden önce avukatı vasıtasıyla hazırladığı belgeyi Jagdish’e verir. Bunlar Manu’nun Ratan’ın evinde kalacağı Ratan izin vermeden kimsenin Manu’yu göremeyeceği ve Manu’nun bakımı için 25000 rupi para verilmesidir. Ganga, Manu’nun bir an önce iyileşmesini istiyorum der ve Jagdish’e belgeyi imzalamasını söyler. Jagdish ağlayarak imzalar. Manu ameliyat olur. Jagdish ailedekilere Manu’nun ameliyatının çok iyi geçtiğini söyler.

Kaliyani bu mutlu haberi telefonda Anandi’ye söyler. Ratan’ın annesi gelerek oğlumuzu hemen götüreceğiz der. Jagdish bir süre hastanede kalması gerektiğini söyler. Ratan’ın baabsı tamam der.

Ganga ve Jagdish, Manu’nun yanına gelirler. Manu her şeyden habersiz uyumaktadır. Ganga ve Jagdish onun başında ağlarlar. Anandi mutlu haberi aldığında hemen sığınma evine gider ve oradakilere battaniye dağıtır. Bu sırada kapıda bekleyen bir kadın Anandi’nin dikkatini çeker. Anandi ona da battaniye vermek ister fakat kadın kabul etmez ve oğlumu bekliyorum der. Sığınma evindeki müdür oğlu onu burada bırakıp gitti der. Kadın şok olur ve Anandi’ye beni oğluma götür diye yalvarır.

Anandi kadını oğlunun yanına götürür ancak oğlu 2 saaat önce oradan ayrılmıştır. Kadın oğlum bana bunu nasıl yapar diye ağlamaktadır. Oğlum tek çocuğumdu o olmadan ne yaparım der. Mumbai’ye gitmek zorundayım der. Anandi size hava alanına kadar eşlik edebilirim der. Bu geceyi burada geçirmeniz gerekiyor der.

Doktor gelerek Manu’nun son kontrollerini yapar ve durumunun iyi olduğunu anlatır. Bu gün hastaneden çıkabilir der. Jagdish bundan sonrası tanrının elinde der. Nandu ağlamaya başlar. Gehna ve Basant yanlarına gelir. Nandu kriket oynarken düştüm ve yaralandım der. Basant onu başka bir kursa göndereceğini söyleyince Nandu ağlamaya başlar.

Basant ona cebimden hiç para aldın mı diye sorar. Nandu, Manu’ya top almak istedim bu nedenle kumbaramdaki parayı aldım der. Basant ve Gehna çok utanır. Basant Nandu’ya biraz harçlık verir.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir