İkimizin Yerine 385. Bölüm Özeti 27 Eylül Cuma Fragmanı

Burak 17 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Sanchi’nin ailesi yaşananlar karşısında şoktadır. Vivek gelerek afişleri annesinin bastırdığını belirtir. Olayı bilmiyordum bilsem anneme engel olurdum der. Sanchi ile konuşmak istiyorum der. Iravati, Sanchi’nin odasında olduğunu belirtir. Sanchi, Anandi’ye burada kalma istemediğini söylerken Vivek gelir ve Sanchi’ye annesini anlatır. Bu esnada basın mensupları Sanchi ile konuşmak için kapıya dayanırlar.

İkimizin Yerine 27 Eylül Cuma Özeti

Gehna’nın kardeşinin düğünü yapılmaktadır. Medya öncelikle Shiv ile konuşmak ister. Sanchi dışarı çıkarak basınla konuşur. Basın mensupları ayrılırken Sanchi’nin verdiği cevaplardan ailesi memnun olur. Bu durumu alkışlarlar. Sanchi ailesine bundan sonra asla evlenmeyeceğim der. Bu esnada Vivek arabasında bir şey unuttuğunu söyler ve dışarı çıkar. Sanchi odasına çıkarken Alok, Iravati’yi sözlerinden ötürü suçlar. Vivek özür diler ve içeri gelip konuştuklarınıza kulak misafiri oldum der.

Sanırım siz Sanchi’yi evlendirmek istiyorsunuz benim tanıdığım biri var der. Dadu şu anda bunu düşünecek durumda değiliz der. Vivek o adam benim der. Herkes şok olur. Iravati ona acıdığın için mi bunu yapıyorsun diye sorar. Vivek, Sanchi’nin cesur ve güzel bir kadın olduğunu basınla konuşmasından sonra iyice anladım der. Bu nedenle izniniz olursa onunla evlenmek istiyorum der.

Vivek, Sanchi’ye bu teklifinin iletilmesini ister ve ayrılır. Ailesi bu evliliği tartışmaya başlar. Iravati ileride Vivek ailesinin yanına dönerse ve Sanchi’den seçim yapmasını isterse ne olacak diye sorar. Dadu endişelenmekte haklısınız fakat Vivek’e bir şans vermemiz gerekiyor der ve ben bu evliliğe onay veriyorum der. Iravati, Sançhi’nin yanına giderek Vivek’in teklifini söyler. Sanchi şok olur ve Vivek ile konuşmadan karar veremem der.

Ertesi gün Vivek ve Sanchi bir restoranda bir araya gelirler. Sanchi, Vivek’e neden evlenmek istiyorsun diye sorar. Vivek sana acıdığım için ya da kahraman olmak için felan evlenmiyorum seni seviyorum der. Ailesi Sanchi’yi dört gözle beklemektedir. Sonunda Sanchi gelerek Vivek’in sadaka vermediğini anladım beni gerçekten seviyor der. Ailesi çok mutlu olur.

Komiser suçluların arabadan inmesini söyler. Ellerinde kelepçe ile inenler Vivek’in anne ve babasıdır. Komiser Sanchi’nin afişlerini asmak ve iftira atmak suçlarından göz altına alındıklarını söyler. Shiv’e de bu konuda bilgi verirler. Siv biraz düşünceli görününce ailesi neler olduğunu sorar. Shiv evlilik önce tutuklanmaları kötü oldu der. Sanchi, Vivek ailesinden koptu ancak onlar yine de anne ve babası davayı geri çekmeliyiz der. Shiv tamam der.

Anandi ve Shiv, Sing ailesini ziyaret için giderler. Kaliyani onları görür ve çok sevinir. Ganga gelerek Anandi’ye sarılır ve ağlamaya başlar. Anandi, Manu’ya bir şey olmayacak Jagdish buna izin vermez der. Shiv, Ratan için tıbbi dava başvurusunu yaptım der. Jagdish ona teşekkür eder. Bu esnada Nandu, Manu’yu misafirlerin yanına getirir. Anandi, Manu’yu görünce üzülür ve Nandu’yu över. Dadu onun çok duygusal bir çocuk olduğunu belirtir.

Vivek, Sanchi’nin evine gelerek şikayetlerini geri aldıkları için aileye teşekkür eder. Iravati bizim için zor bir karar oldu ancak Sanchi intikam almanın doğru olmadığını söyleyince şikayeti geri aldık der. Sanchi ve Vivek birbirlerine bakarlar. Ratan test yaptırmak için hastaneye gelir. Jagdish ve Ganga’da Manu’yu getirirler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir