İkimizin Yerine 384. Bölüm Özeti 26 Eylül Perşembe Fragmanı

Burak 17 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Ratan öz oğluna ilik vermeyi reddetmiştir. Jagdish evdekilere durumu Ganga’dan gizli olarak anlatır. Fakat Ganga onları dinlemektedir. Duydukları karşısında adeta yıkılır. Jgdish hemen onu kucağına alır ve kanepeye yatırır. Ganga kendine gelir ve Manu’mu kurtar diye yalvarmaya başlar.

İkimizi Yerine 26 Eylül Perşembe Özeti

Holi kutlamaları devam ederken Sing ailesinin misafirleri gelir. Karşılarında Ratan’ın ailesini görünce şok olurlar. Ratan’ın ailesi evdeki tapınak alanına giderek torunları ile konuşurlar. Kaliyani onları görünce öfkelenir ve gitmelerini ister. Ratan’ın babası eğer Manu’yu seviyorsanız bizimle iyi geçinmek zorundasınız der.

Ganga, Ratan ilik vermeyi kabul etti mi diye sorar. Annesi onun Ganga ile yalnız görüşmek istediğini anlatır. Ratan’ın ailesi Manu’ya iki adet oyuncak verir. Manu silahı seçer ve Ratan’ın ailesi sevinir. Ratan’ın ailesi evden gider ve holi kutlamaları başlar. Sing ve Shekar ailesi kutlamalar esnasında çok mutludur. Ganga ve Jagdish, Manu için endişelenmektedir.

Raki abisini görmek üzere evine gider. Abisi ona sarılır Raki eve geri dönerek ailesi ile beraber kutlamasını söyler. Vivek ailem beni anlamıyor eve dönemem der. Bu esnada Sanchi onu arar. Raki sinirlenir ve abisinin ona renk uygulamasına izin vermeden gider. Arkadaşları Amol’un ağladığını ve Anandi’nin de ortalarda görünmediğini belirtir. Sanchi ben ilgilenirim diyerek yanına gider. Amol ile konuşurken çocuklar Sanchi’yi boyamaya çalışırlar.

Sanchi oradan kaçarken Vivek ile çarpışır. İkisi yere düşerken birbirlerine bakarlar. Anandi, Sanchi’ye yardım ederek yerden kaldırır. Çocuklar adına Vivek’den özür diler. Shekar ailesi Vivek’in holisini kutlamaktadırlar. Vivek damat adayı Anuj nerede diye sorar. Sanchi babası Alok’un durumu ile ilgili konuşmadığını bu nedenle beklediklerini belirtir. Anuj da kutlamalar için gelir. Sanchi onu Vivek ile tanıştırır. Sanchi, Anuj’a gerçekleri söyler.

Tecavüze uğradığını belirterek eğer senin için sakıncası varsa evlenmekten vazgeçebilirsin der. Anuj tam tersine seninle gurur duyuyorum benim için sorun yok der. Jagdish ve Ganga, Ratan’ı görmek için giderler. Ratan, Jagdish ile konuşmayacağını belirtir. Ganga ona oğlu için yalvarmaya başlar. Ratan, Manu’yu kurtarma karşılığında Manu’nun kendisine verilemesini ister. Ganga önce karşı çıkar ama başka çaresi yoktur.

Jagdish dışarıda Ganga’yı beklerken Ratan’ın ne dediğini sorar. Ganga ağlarken Ratan, Manu’nun hayatı karşılığında yine Manu’yu istiyor der ve Jagdish’e sarılır. Jagdish buna müsaade etmeyeceğim der. Evdekiler onların vereceği haberi beklemektedir. Ganga, Ratan’ın şartını söyleyince herkes şok olur. Ganga, Manu’nun yaşaması için başka çare olmadığını söyler.

Gece olduğunda bazı adamlar Sanchi ile ilgili broşürleri her tarafa asar. Ertesi sabah Anuj ve ailesi Sanchi için gelir. Anuj’un babası üzerinde Sanchi’nin resminin olduğu ve tecavüze uğradığı haberi bulunan bir broşürü gösterir. Anuj’un annesi Sanchi bütün köyün dilinde böyle bir kızı kabul edemeyiz der. Sanchi, Anuj’un bundan haberi var der.

Sanchi, Anuj’a hani ailenle konuşacaktın diyerek tepki gösterir. Anandi aileye sizin böyle bir kızınız olsa ne yapardınız der. İyi ki Sanchi sizin oğlunuzla evlenmemiş der. Aile hakaret ederek evi terk eder. Vivek annesinin evine gelir ve Sanchi ile ilgili posterleri gösterir. Bunu neden yaptınız diye sorar. Annesi Sanchi yüzünden iki oğlumu da kaybettim der ve bu nedenle yaptığını söyler. Vivek, Surab’ın suçlu olduğunu belirterek Sanchi’yi savunur. Babası da Vivek’i suçlar ve evden kovar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir