İkimizin Yerine 382. Bölüm Özeti 24 Eylül Salı Fragmanı

Burak 15 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdish, Manu’ya gerilen ilaçların işe yaramadığını görür.  Testlerden sonra başka bir ilaca başlayacaklarını söyler. Ganga, Manu’ya bakarak ağlar. Jagdish onun iyi olacağını söyler ve Ganga’ya moral vermeye çalışır. Ailesi Saurav’ı ceza evinde ziyaret eder. Annesi Sanchi’ye lanet okurken iki oğlumu da onun yüzünden kaybettim der. Babası güçlü kalmak zorunda olduklarını anlatır ve onu teselli etmeye çalışır. Annesi getirdiği yemekleri Saurav’a verir ama Saurav yemeyeceğini söyler.

İkimizin Yerine 24 Eylül Salı Özeti

Vivek’in bana yaptığı şeyi kaldıramıyorum der. Babası onu evden kovduklarını belirtir. Saurav hapisten çıktığında Sanchi ve Vivek’den intikam almayı düşünmektedir. Manu için yeni bir test yapılır. Ailesi onu dışarıda beklerken dua ederler. Jagdish testlerin ardından dışarı çıkar ve bir söylemek için erken der. Onu eve götürebiliriz der.

Anandi ve Sanchi kadın hakları için beraber çalışmaktadır. Bir kadının hakları için ortak hareket ederler ve sorunun üstesinden gelirler. Manu ailesi ile birlikte eve döner. Ona bir sürpriz hazırlanmıştır. Manu için ev süslenmiştir. Nandu, Manu için palyaço kılığına girer ve onu eğlendirmeye çalışır. Manu eğlenirken diğer herkes üzüntü içindedir.

Amol’un okul gösterisi için bütün aile okula gider. Amol ve arkadaşları da sahneye çıkar. Herkes Amol gibi tekerlekli sandalyede oturmuş ve danslarını etmektedir. İzleyenler onların gösterisi karşısında duygulanır. Gösteri bittiğinde seyirciler çocukları alkışlar. Anandi, Amol ile gurur duyduğunu söyler ve sahneye çıkıp onu öper.

Ganga, Manu’nun çizdiği resimlere bakar ve senin bu kadar güzel resim yaptığını bilmiyordum der. Resimler arasında zayıf bir çocuk gören Ganga bu sen değilsin sen güçlü bir çocuksun der. Manu ben hastayım der. Ganga bu sözler karşısında şok olur ve sana hiç bir şey olmayacak merak etme der. Ganga, Kaliyani’ye artık ağlamayacağım işimi Allah’a havale ettim der. O bize Manu’yu bağışlayacak der.

Bu sırada biri gelerek Sanchi’yi neden evlendirmediklerini sorar. Iravati bunu Sanchi’ye teklif eder. Sanchi ben ailemle mutluyum evlenmek istemiyorum der. Nandu okuldan erken saatte gelir ve Manu’nun yanına gider. Manu ona topu gösterir ve Nandu şimdi hava sıcak top yerine yılan oyunu oynayalım der. Nandu odanın dışında göz yaşlarına boğulur.

Sanchi yardımcı oldukları Avanti’nin bebeğinin resmini Anandi’ye gösterir. Anandi çocukları çok mu seviyorsun diye sorar. Çocukları ile mutlu olması için dua eder. Sanchi evlilik konusunda beni ikna etmek için mi geldin diye sorar. Anandi ona umudunu kaybetme senin için yaratılmış bir eş mutlaka var der. Sanchi evlenme konusuna sıcak bakmaya başlar. Anandi salona inerek ailesinin tatlı yemesini ister. Herkes Sanchi’nin evlenmeyi kabul ettiğini anlar. Iravati, Anandi’yi över.

Vivek aile fotoğraflarına bakarken babasının sözlerini düşünür ve huzursuz olur. Bu esnada kapı çalınır. Vivek karşısında Sanchi ve yardım ettiği aileyi görür. Buraya neden geldiğini sorar. Sanchi bu sözler karşısında çok şaşırır. Yardımlarından dolayı teşekkür etmek için gelmiştik der. Vivek özür diler…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.