İkimizin Yerine 381. Bölüm Özeti 23 Eylül Pazartesi Fragmanı

Burak 14 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Sanchi, Jagdish ve Ganga’nın bebeklerini öldürmeye çalıştığını fakat doktorun bebeği kurtardığını Anandi’ye itiraf edince Anandi şok olur. Sanchi ben onlara büyük kötülük yaptım ancak Jagdish ve Ganga benim yanımda oalcaklarını söylediler der. Kimsenin yüzüne bakacak durumda değilim der. Anandi onlar seni affettiler der. Sanchi bunun bir bedeli olmalı der. Anandi başkalarını mutlu edersen bunun bedelini ödemiş sayılırsın der.

İkimizin Yerine 23 Eylül Pazartesi Özeti

Ertesş gün Sanchi mutfağa gelir ve Anandi’ye yardım edeceğini söyler. Doktor Jagdish’in evine telefon eder. Ganga telefonu açar. Oğlunuzdaki bazı değerleri düşürmeye yardımcı olacak ilacı buldum der. Ganga şaşırır. Doktor rapordan haberiniz yok mu diye sorar. Ganga evet diyerek ilaçları göndermesini ister. Daha sonra raporu arayarak bulur. İnternetten hastalığın nedenlerini araştırır ve Manu’nun lösemi olduğunu öğrenir.

Ganga hemen Jagdish’e gider ve bunu benden nasıl saklarsın der. Jagdish henüz kesin olmadığı için seni üzmek istemedim der. Yarın hastaneye gideceğini söyler. Ganga berber gideceğiz der ve Manu’yu yatağından alır. Manu annesinin göz yaşlarını siler. Raki abisi Vivek’e kahvaltı götürür. Ona eve geri dönmesini söyler. Vivek anne ve babam gerçeği anlayana kadar dönmeyeceğim der. Raki o zaman ben de seninle kalacağım der.

Payal, Sanchi’yi ziyaret eder. Sanchi onu görünce çok sevinir ve atalarından ötürü özür diler. Payal seni çok özlediğim için geldim der. Bir kiracıya ihtiyacımız var der. Sanchi, Vivek’in ismini söyler. Jagdish, Ganga ve Manu biyopsi için onkoloğa giderler. Sanchi ve Payal, Vivek’in kaldığı misafirhaneye giderler. Sanchi ailenle aran nasıl diye sorar. Vivek  gerçeği anladıkları zaman beni çağıracaklar der. Sanchi onu Payal ile tanıştırır ve kiracıya ihtiyacımız var der. Vivek adresi vermesini söyler ve onlar için kahve sipariş eder.

Doktor Manu’nun raporunu Jagdish’e verir. Jagdish raporu okuyunca adeta şok geçirir. Ganga da raporu okur ve acı gerçeği öğrenir. Manu kan kanseridir. Doktor en fazla bir yıllık ömrünün kaldığını söyler. Jagdish ve Ganga eve dönerler. Evdekiler onların neden üzgün olduğunu sorar. Ganga gerçekleri anlatınca hepsi şok geçirir.

Sanchi faydalı bir şeyler yapmak ister ve Anandi ile kadınların yanına gider. Onları yaptıkları ürünü pazarlama ile ilgili bazı şeyler anlatır. Ganga üzgün bir şekilde ağlamaktadır. Kaliyani gelerek çocukların etkilenmemesi için kendini biraz toparlamaya çalışmasını söyler.

Jagdish de ağlamaktadır. Manu’ya verdiğimiz ilaçların işe yaramasını bekleyeceğiz yoksa ölecek der. Sumitra tanrının yardım edeceğini söyler. Kaliyani, Anandi ile konuşurken Manu’dan bahseder. Anandi şok olurken Kaliyani, Ganga’nın iki çocuğuna da bakması için güçlü olması gerektiğini belirtir.

Jagdish, Manu’nun tedavisi için Jaipur’a gideceklerini belirtir. Kaliyani senin hastanende neden bakılmıyor der. Jagdish yeterli donanım olmadığını söyler. Kaliyani gerekli techizatı getireceğiz ve Manu’ya gözümüzün önünde bakacağız der. Tedavi için tüm masrafları ben karşılayacağım der. Anandi, Ganga’yı arar ve Manu ile ilgili bilgimiz var bir ihtiyacınız olursa Shiv ve ben yanınızdayız der…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.