İkimizin Yerine 380. Bölüm Özeti 22 Eylül Pazar Fragmanı

Burak 13 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Jagdihs, Ganga’nın yanına gider ve kulaklarını tutarak ondan özür diler. Ganga sonunda daha fazla dayanamaz ve onu affeder. İkisi bir şarkı eşliğinde dans ederlerken diğer aile üyeleri de gelir. Onlar da şarkı eşliğinde dans etmeye başlar. Kaliyani, Ganga’nın çocuğu büyüyene kadar evde kalmasını söyler.  Jagdish isteğiniz işleme alınmıştır der. Herkes güler.

Vivek asistanı ile telefonda konuşarak geç kalacağını belirtir. O sırada saatini yere düşürür ve kırar. Kardeşinin saatlerinden birini almak için onun dolabını açar. Saurav’ın dolabını açtığında orada bir cep telefonda görüştü.  Sanchi’nin avukatı, birkez daha DNA testi yapılmasını söyler.  Hakimler bunu kabul etmez ve yeterli kanıt olmadığı için Saurav’ın suçsuz olduğuna hükmederler. Tam karar açıklamak üzerelerken Vivek gelerek bir kanıt olduğunu söyler.

Kardeşim Sanchi’ye tecavüz etmiş ve görüntüleri telefonuna kaydetmiş der. Ne kadar utansam da bunu söylemek zorundayım der. Saurav şok olur. Vivek kardeşime ne gerekiyorsa cezasını verin der. Hakim Saurav’a 7 yıl hapis cezası verir. Vivek’in ailesi yıkılırken Sanchi ve ailesi çok mutludur.

Sanchi ve ailesi Vivek’in yanına gelerek çok önemli bir iş yaptığı için ona teşekkür ederler.  Vivek aslında bu biraz da benim suçum ve affetmesi için tanrıya dua edeceğim der. Vivek eve geldiğinde ailesi ona tepki gösterir. Bundan sonra senin yüzünü görmek istemiyoruz diyerek evden gitmesini söylerler.  Ganga, Abhi’yi uyutmak isterken Nandu, Manu’ya bir şey olduğunu söyler. Ganga, Manu’ya bakar. Terlediğini ve karının şiştiğini fark eder.

Sanchi artık gerçekten değiştiğine ve bundan sonra iyi biri olacağına söz verir. İlk olarak kendi odamda yatacağım der. Sanchi odasına gider ve zamanında Jagdish ve Ganga’ya çok üzüntü yaşattığını düşünerek Ganga’yı arar. Jagdish aramayı görür ve Ganga’ya açma der. Ganga belki önemli bir şeydir diyerek telefonu açar. Sanchi ondan ve Jagdish’den özür diler. Ganga hatalarının farkına vardıysan özre gerek yok der.

Jagdish, Ganga’dan telefonu alır ve tiyatro yapma diye Sanchi’ye kızar. Rahatsız edilmek istemiyoruz der. Bizden uzak dur der. Sanchi cevap veremez. Daha sonra Manu için hastaneye giderler. Gerekli tahliller yapılır. Jagdish akşam gelirken tahlil sonuçlarını getireceğim der. Vivek evden gitmeye karar verir. Giderken Raki isminde kız kardeşi gelir ve anne baba ve abisi Vivek’e sarılır. Babası Vivek’in, Saurav’ı ceza evine göderdiğini ve kendisinin de evden ayrıldığını söyler.

Vivek, Raki’ye dönerek bana inanıyor musun diye sorar. Abin Saurav büyük bir hata yaptı der. Ben de onun cezasını çekmesini sağladım der. Raki’yi anne ve babasına bırakarak evden ayrılır. Raki ve annesi ağlamaya başlar. Sanchi dua etmek üzere tapınağa gelir. Vivek de tapınağın yakınındaki misafirhaneye gelir. Orada Sanchi ile karşılaşır. Sanchi benim yüzümden evinizden mi oldunuz der. Vivek senin değil kendi değerlerim yüzünden der. Sanchi videoyu sildiniz mi diye sorar.  Vivek eğer Saurav karar itiraz ederse kanıta ihtiyacımız olabilir der.

Jagdish tahlil sonuçları için doktorun yanına gider ve aldığı haberle adeta yıkılır. Manu lösemi hastasıdır. Doktor farklı doktorlardan da bilgi almasını tavsiye eder. Ganga makaleleri okurken Sanchi’nin masum olduğunu öğrenir. Jagdish’e bilgi verir. Jagdish de Sanchi’ye ağır konuştuğunu düşünerek onu arar.

Sanchi’den özür diler. Haksızlığa karşı cesur duruşundan ötürü onu tebrik eder. Ganga bir ihtiyacın olursa beni arayabilirsin der. Sanchi bundan sonra yerde yatacağım der. Jagdish ve Ganga gibi iki insanın bebeklerini öldürmeye bile kalkıştım der. Anandi bu sözleri duyunca şok olur…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir