İkimizin Yerine 379. Bölüm Özeti 21 Eylül Cumartesi Fragmanı

Burak 13 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Sanchi mahkemede başından geçenleri anlatır Saurav ile arkadaşları sayesinde tanıştığını ve kendisini özel hissettirmesinden dolayı ona ilgi duyduğunu söyler. Avukat Sanchi’den kanıt göstermesini ister. Sanchi, Ankita ve diğer arkadaşlarım buna şahit der. Vivek umarım arkadaşların senin gibi yalancı değildir der. Sumit o gece yaşadıklarını anlatmasını söyler.

Sanchi ağlayarak yaşadıklarını anlatır. Avukat bu durumdan nasıl haberdar oldunuz diye sorar. Sanchi, Saurav’ın telefonundan bana yolladığı video sayesinde tecavüze uğradığımı anladım der. Vivek videoyu ailenize gösterdiniz mi diye sorar. Sanchi korkuyla telefonu yere fırlattım ve bozulduğu için görüntüler gitti der. Vivek poliste de her hangi bir kayıt olmadığını söyler ve Saurav’ın iftiraya uğradığını belirtir.

Jagdish hastanede hemşire olmadığı için Ganga’nın yanında ameliyata girer. Ganga bebeğini bakıcıya bırakmıştır. Ameliyat esnasında Ganga bebeğini düşünmektedir. Bebek ise sürekli ağlamaktadır. Kaliyani, Ganga’nın ameliyatının uzun sürdüğünü ve bebeğin sürekli ağladığını duyunca hastaneye gitmeye karar verir. Kaliyani oraya vardığında bebeği alarak ona süt içirir.

Anandi mahkemede konuşur ve partiye geldiğimde Sanchi’yi odada bilinci kapalı bir şekilde uyurken buldum der. Vivek, Sanchi daha önce mahkemeye geldi mi diye sorar. Anandi, Jagdish davası için de gelmişti der. Orada ne olduğunu sorar. Anandi siz olan biteni biliyorsunuz der. Vivek, Sanchi şımarık bir kız çocuğu o zaman nasıl haklı çıktıysam şimdi de haklıyım der. Anandi içkisine ilaç katıldığını söyler. Vivek kanıt göstermesini ister.

Sumit elimizde DNA raporları var der ve hakime verir. Hakim dokular eşleşmiyor deyince Sanchi ve ailesi şok geçirir. Anandi bu olamaz diye söylenirken bir sonraki duruşmada DNA raporlarının tekrar isteneceğini söyler ve oturumu kapatır. Saurav ve ailesi çok mutludur.

Ganga’nın girdiği Ameliyat bitmiştir. Ganga hemen bebeğin yanına gider. Kaliyani onu görünce kücücük bebeği neden bırakıp gidiyorsun der. Ganga üzerini değiştirdikten sonra Kaliyani ile gideceğini söyler. Kaliyani, Jagdish ile gelmesini söyler. Hasta titreme nöbeti geçirmektedir. Jagdish gelir ve serumu kapatır. Hemşireye Ganga’nın nerede olduğunu sorar. Jagdish, Ganga’yı bulur ve onu azarlar. Dikkatsiz davranman yüzünden neredeyse hasta ölecekti der.

Anandi, Sanchi’den bir şeyler yemesini ister. Sanchi, Anandi’ye nasıl hakarette bulunduğunu hatırlayarak utanır. Anandi’nin mahkemede kendisini savunmasını hatırlar ve ağlayarak hep benim iyiliğimi düşündün fakat ben seni hiç anlayamadım der. Anandi artık değiştiğini söylüyorsun ben senin yanında olacağım der. Saurav’ın da mutlaka cezasını çekeceğini söyler. Shekar ailesi dava ile ilgili konuşurlar. Iravati, Saurav’ın rüşvet vererek raporları değiştirebileceğini söyler. Shekar ailesi dava ile ilgili konuşurlar. Iravati, Saurav’ın rüşvet vererek rapoları deiştirebilceğini söyler. Shiv bu nedenle yeni DNA raporunu hakime sunmalıyız der.

Kaliyani, Ganga’yı çağırır ve ona kızdığı için özür diler. Bu esnada Jagdish eve gelerek kimseyle konuşmadan odasına çıkar. Kaliyani, Ganga’ya neler olduğunu sorar. Ganga hastanede yaptığı hatayı anlatır. Jagdish bana çok kızdı der. Kaliyani, Jagdish ile konuşmak için gider. Ganga’ya ben kızmıştım sonra da sen azarlamışsın der. O hem anne hem de hemşire böyle hatalar yapabilir der. Jagdish pişman olur.

Ganga odasına gittiğinde her tarafta özür dilerim yazıları görür. Jagdish de elinde özü dilerim yazısı tutmaktadır. Ganga, Jagdish’in yüzüne bakmaz ve yatağa girip yatar. Sanchi yaşadıklarını düşünür. Uyuyamaz ve terasa çıkarak bileğini kesmek için eline bıçak alır. Tam kesmek üzereyken Anandi’nin çığlığını duyar. Etrafa bakar ama kimse yoktur. Bıçağı bırakır ve Saurav ile konuşmak için yola çıkar.

Saurav partiden dönmüştür ve eve girerken Sanchi’yi görür. Sanchi ondan suçunu itiraf etmesini ister. Bu halde ailemin yüzüne bakamıyorum der. Saurav hayır hapse girmeye hiç niyetim yok der. Sanchi mahkemeye gitmeyeceğim sadece suçunu kabul et yeterli der. Saurav hayır der. Vivek, Sanchi’nin evlerinin önünde ağladığını görür. Yanına gider ve ne olduğunu sorar. Sanchi buraya Saurav ile görüşmek için geldim der. Vivek buna mahkeme karar verecek der. Sanchi onunla konuşmasını rica eder.

Vivek, Sanchi isterse evi bırakabileceğini belirtir. Sanchi sen kardeşin gibi değilsin der ve Vivek’i över. Kendisinin masum olduğunu söyler ve bu kez yanlış kişiyi desteklediğini belirtir. Davayı kazansanız bile vicdanınız rahat edecek mi der. Vivek bu sözlerden etkilenir. Sanchi giderken Vivek kardeşinin yanına gelir ve bu dava beni çok gerdi uyuyamıyorum fakat sen eğlenceye devam ediyorsun der. Saurav arkadaşımın doğum gününe gittim der. Vivek, Sanchi ile ne konuştuğunu sorar.

Saurav benden suçumu itiraf etmemi istedi der. Vivek o haklı gibi görünüyordu der. Ertesi gün Jagdish uyanır ve Ganga’nın kendisini affettiğini düşünür. Nandu elinde bir notla gelir. Notta saat dokuzda kahvaltıya gel yazmaktadır. Jagdish, Ganga’nın halen küs olduğunu düşünmektedir. Nandu’ya herkesin bundan haberi var mı diye sorar. Nandu evet der. Jagdish işim çok zor diye söylenir…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir