İkimizin Yerine 378. Bölüm Özeti 20 Eylül Cuma Fragmanı

Burak 10 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Alok çok iyi bir avukat tutacağını söyler. Sanchi, Jagdish’i savunan avukatın çok iyi olduğunu belirtir. Shiv de onun gibi düşünmektedir. Sanchi ifade vermek üzere karakola gider. Müfettiş tüm detayları anlatması gerektiğini söyler. Iravati tedirgin bir şekilde beklemektedir. Sanchi ifade vermeye başlar.

İkimizin Yerine 20 Eylül Cuma Özeti

Saurav dışarı çıkmak üzeredir. Ailesi onun için yemek hazırlar.  Saurav dışarıda yiyeceğini söyler. Sokak kapısını açtığında karşısında polisleri görünce şok olur. Polisler onu tecavüz iddiasıyla göz altına alırlar. Ailesi şoktadır. Saurav kızın yalan söylediğini iddia eder. Annesi hemen Saurav’ın kardeşini arayarak yardım ister. Iravati, Sanchi nerede diye sorar. Anandi sarsıldığını fakat kendini toplarlamak için söz verdiğini belirtir. Shiv avukat ile görüşeceğini belirtir. Vivek, Kabra’yı arar . Kabra bir saat içinde ofise gelmesini söyler.

Saurav abisi Vivek’e bir şey yapmadığını ve iftiraya uğradığını söyler. Kardeşi onu sakinleştirmeye çalışır. Sanchi’yi mehvedeceğim der. Shiv, Anandi ve Alok avukat ile görüşmeye gelir. Shiv, Sanchi’ye tecavüz eden adamın her şeyi kaydettiğini söyler ve Sanchi’nin raporlarını ona verir. Avukat davayı almayı kabul etmez ve Sanchi’nin daha önce yalan söylediğine şahit oldum der. Anandi, Sanchi artık değişti davayı almalısın der.

Shiv’in verdiği raporu inceleyen Vivek Kabra kardeşinin adını görünce şok geçirir. Tecavüz ile suçladığınız adam kardeşim der. Sanchi kardeşimi tuzağa düşürmüş der ve davayı almayı kabul etmez. Shiv almazsan alma diyerek ona bağırır. Vivek onlardan gitmelerini ister.

Alok, Vivek’in sözlerine sinirlenirken Shiv er ya da geç adalet yerini bulacaktır der. DNA sonuçları elimize geçtiği zaman gerçekler daha iyi anlaşılacak der. Saurav annesini arama bahanesiyle Sanchi’ye telefon eder. Sözünü tutmadın seni mahvedeceğim der. Videoları herkes izleyecek der.

Sanchi, Anandi’ye Saurav’ın ardığını ve videoları yaymakla tehdit ettiğini söyler. Anandi ona sakin olmasını bu tehditleri mahkemede kullanacaklarını söyler. Sanchi’nin avukatı Saurav’dan kan örnekleri alarak DNA testi yaptıracaklarını söyler. Saurav kan vermek istemez. Bu esnada abisi gelir ve bana güven diyerek ondan kan vermesini ister.

Sanchi, arkadaşı Ankita’yı arar. Yarın amhkemesi olduğunu ve Saurav ile  ilgili bildiklerini anlatmasını ister. Ankita, Saurav’ın arkadaşı olduğunu söyler ve o gece sen hatalıydın der. Mahkemeye gelmeyeceğim der. Sanchi hayal kırıklığına uğrar ve hiç arkadaşım yokmuş der. Iravati arkadaşın yoksa ailen var der.

Saurav abisi sayesinde karakoldan çıkarak eve gelir. Annesi onu görünce çok sevinir. Abisi de DNA raporunun ardından suçsuz olduğun kanıtlanacak der. Sanchi’ye iftira davası açacağız der. Saurav ise raporu düşünmektedir. Hastaneye gider ve görevliye yüklü miktarda rüşvet vererek DNA sonuçlarının değiştirilmesini söyler.

Mahkeme günü gelir. Saurav ifade verir. Sanchi’nin kendi isteği ile partiye katıldığını ve içki içtiklerini söyler. Sanchi yorgun olduğunu söyledi ve onu bir odaya çıkardım der. Daha sonrada saat 10 da partiden ayrıldığını söyler. Annem şahittir der. Annesi de oğlunun 11 gibi evde olduğunu belirtir.

Alok avukatları ile konuşur. DNA sonuçları elimizdeyken Saurav’ın kurtulma şansı yok der. Saurav’ın annesi Sanchi’yi gördüğünde ona hakaret eder. Anandi kadına tepki gösterir. Mahkeme sonunda görüşeceğiz der.

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir