İkimizin Yerine 377. Bölüm Özeti 19 Eylül Perşembe Fragmanı

Burak 09 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Sanchi, Saurav’ı arar ve ona sorular sormaya başlar. O gün senden başka yanımda kimse yoktu bana tecavüz eden sensin der. Seni aileme söyleyeceğim der. Saurav telefonu kapatarak çektiği görüntüleri Sanchi’ye gönderir. Sanchi şok olur. Saurav tekrar arar ve sessiz olmasını söyler. Aileni karıştırırsan görüntüleri her yerde yayarım der. Doktor Sanchi’ye artık eve gidebileceğini fakat desteğe ihtiyacı olduğunu söyler. Anandi, Sanchi’yi almak için gelir.

İkimizin Yerine 19 Eylül Perşembe Özeti

Iravati, Sanchi’ye bişeyler yemesini söyler. Sanchi Saurav’ın gönderdiği görüntüleri düşünerek ağlamaktadır. Amol oraya gelerek resimlerine bakmasını ister. Sanchi acaba bundan sonra gülebilecek miyim diye düşünmektedir. Anandi onun bir şeyler gizlediğini fark eder. Beni hiç dinlemedin diye söylenir.

Sanchi gece Anandi ile birlikte uyumak istediğini söyler. Sanchi rüyasında videoyu görür ve bağırarak uyanır. Anandi ona sarılır. Sanchi ona videoyu ve olan biteni anlatır. Anandi bunu ailene söylemeliyiz der. Sanchi ailem duyarsa ben ölürüm der.

Müfettiş araziye gelir ve kepçelere çalışmasını söyler. Köylülerden biri bunu duyunca hemen Kaliyani’nin yanına gelir. Kaliyani hemen köylüleri toplar ve araziye gider. Jagdish de onlarla gelir. Polisler emir aldıklarını söyleyerek köylülere çekilmelerini söylerler. Kepçe harekete geçince Kaliyani kendini kepçenin önüne atar.

Buraya üniversite kurulacak der. Bu sırada Shiv de telefonla bir yeri arar ancak ulaşamaz. Sanchi, Saurav ile görüşmek doğru olur mu diye sorar. Anandi şu anda en önemli meselenin video olduğunu söyler. Saurav ile kendisi görüşmeyi düşünmektedir.

Kaliyani’nin verdiği mücadele, televizyonlardan canlı olarak yayınlanmaya başlar. Müfettiş, elimden hiçbir şey gelmiyor diyerek herkesten özür diler. Bay Mehra ise baskı yapmaya devam eder.

Avukat sevinçli bir şekilde gelir ve Kaliyani’ye müjdeyi verir. Bairon Kaliyani ile gurur duyduğunu söyler. Saurav arkadaşlarıyla buluşmak için gelir. Anandi ona konuşmamız lazım der. Saurav, sanchi benimle kendi isteği ile birlikte oldu der. Anandi bu sözleri duyunca ona bir tokat atar. Neden video çektin diye sorar.

Saurav çekmediğini iddia eder. Anandi sana güvenmiyorum der ve telefonu kontrol eder. Eğer o kayıtları görürsem başına bela olurum der. Saurav eve geldiğinde yedek telefonu dolaptan çıkarır. Sanchi’ye şantaj yapmaya devam edecektir. Anandi olan biteni ailesine anlatması konusunda Sanchi’yi ikna eder. Sanchi salona inerek Saurav ile olan ilişkisni baştan sona anlatır. Ailesi şok olur.

Iravati, Sanchi’nin üzerine yürürken Anandi onu sakinleştirmeye çalışır. Iravati artık senin hatalarından bıktım diyerek ona bağırır. Anandi gerçekleri söylediği için Sanchi’ye teşekkür eder. Her şeyin yoluna gireceğini söyler…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir