İkimizin Yerine 376. Bölüm Özeti 18 Eylül Çarşamba Fragmanı

Burak 09 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Sanchi restoranda Saurav ile buluşur. Anandi’nin sözlerinden ötürü özür diler. Saurav kimse bizim aşkımızdan da önemli değil, seni çok seviyorum der.  Sanchi rahatlar. Saurav akşamki partiye gelir misin diye sorar. Sanchi ailem bu tarz partilere izin vermiyor der. Saurav senin için tüm planlarımı erteledim yalnız gitmek istemiyorum der. Sanchi bir şekilde geleceğini söyler. Saurav bu akşam bizim için çok özel olacak der.

İkimizin  Yerine 18 Eylül Çarşamba Özeti

Kaliyani ve Bairon köylülerle bir araya gelirler. Fabrika için köylülere rüşvet dağıtıldığını duyarlar. Kaliyani bu konu için mücadele edeceklerini söylerken, Bairon avukatlarla görüştüm, der ve bu işi yasal çerçevede çözeceğiz der. Anandi sebze tabağı hazırlarken Iravati geliyor ve Sanchi’nin, piyal’ın evinde pijama partisine gittiğini belirtir. Anandi endişelenir. Sanchi neden konuşmadığı, birinin evine gidiyor diye düşünür.

Anandi zaman kaybetmeden Sanchi’yi arayarak Payal’ın yanında mısın diye soruyor. Saurab, Sanchi diye bağırınca Anandi onun sesini duyar ve sana o adam tehlikeli demiştim der. Sanchi ters konuşarak telefonu kapatır. Anandi hemen Payal ile görüşerek kendisi ile gelmesini söyler. Payal ve Anandi Ankita’nın evine gider. Onun da partiye gittiğini öğrenirler. Anandi onun peşinden gider. Saurav, Sanchi’ye içki içirir.

Sanchi dans ettikten sonra içeceğim der.  Dansa başlarlar. Sanchi, Anandi aradı ve çok sinirliydi der. Saurav, Sanchi’ye bir şeyler iç ve sakinleş der . Bu sırada, çaktırmadan içkisine ilaç koyar. Sanchi içki içince kendinden geçmeye başlar. Bu sırada Anandi ve Payal arabayla gelirler. Partinin yerini bulmaya çalışırlar. Bir adam oraya meyve suyu götürdüğünü söyleyerek, onlara adresi tarif eder.

Sanchi çok yorgun olduğunu söylemeye başlar. Saurav onu bir odaya götürür ve odadaki yatağın üzerine iteler. Sanchi iyice kendinden geçmiştir. Anandi ve Payal partinin olduğu yere gelirler ve herkese Sanchi nerede diye sorarlar. Bu sırada Shiv arar ve yolda olduğunu söyler. Saurav, Sanchi’ye tecavüz ederek bunu telefonuna kaydeder. Ankita, Anandi ve Payal’ı görünce çok şaşırır. Saurava aşağı iner ve kaydettiği görüntüleri arkadaşlarına izletir. Ankita, Anandi burada der ve na gitmesini söyler.

Saurava giderken Shiv ile karşılaşır. Shiv onu tanımaz ve Saurav hemen motoruyla oradan uzaklaşır. Anandi, Sanchi’nin yukarı kattaki odada olduğunu öğrenir. Anandi ve Payal hemen odaya çıkarlar ve Sanchi’nin bilinci kapalı bir şekilde yattığını görürler. Shiv de gelerek Sanchi’yi uyandırmaya çalışır. Fakat Sanchi kendinde değildir. Shiv onu hemen hastaneye götürür. Doktor Sanchi’nin tecavüze uğramış olabileceğini söyler. Shiv ve Anandi şok olur.

Anandi ve Shiv eve gelerek olan biteni anlatırlar. Iravati ve Alok adeta yıkılır. Sanchi kendine gelir ve neredeyim diye sorar. Iravati ona olanları anlatır. Bizi çok utandırdın der. Sanchi bu nasıl olabilir diyerek şok olur. Shiv ona ilaç verildiğini söyler.

Kaliyani ve köylüler fabrika için kazıların başladığını duyunca araziye giderler. Ellerine sopaları alarak adamları kovalarlar. Bay Mehra hemen kaymakama giderek Kaliyani’nin çok inatçı biri olduğunu söyler. Kaymakam yasal haklarımızı kullanacağız gerekirse polisi devreye sokacağız der.

Sanchi’nin ailesi de olan biteni öğrenir. Aile perişan haldedir. Anandi, Sanchi’nin yanına giderek o geceyi hatırlıyor musun diye sorar. Sanchi o gece bir iki kadeh içtiğini söyler. Anandiona ilaçları gösterir ve birisi sana bu ilaçları içirip tecavüz etti der. Suarav yapmış olabilir mi diye sorar. Sanchi hayır der ve o beni seviyor bunu yapmaz der.

Anandi dışarı çıkar ve Sanchi bir şey hatırlamıyor der. Alok öfkeyle onu öldüreceim derken Shiv sakin olmasını söyler. Dosyayı polise bildireceğim der. Iravati polise gidersek ailemizin şerefi iki paralık olur der. Sanchi, Suarav’ı arar ve neden aramadın diye sorar. Saurav yolda abin ile karşılaşınca korktum der. Bir yalan uydurur ve Sanchi’yi yine kandırır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 376. Bölüm Özeti 18 Eylül Çarşamba Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Shivandi dedi ki:

    Bence Saurav iyi biri değil, ondan uzak durmalısın Sanchi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir