İkimizin Yerine 375. Bölüm Özeti 17 Eylül Salı Fragmanı

Burak 08 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Hizmetçi elindeki kırmızı biberlerle birlikte Shekar ailesinin yanına gelir. Yukarıda birtakım sesler duyunca oraya doğru yönelir. Snanchi, Saurab’a uzak dur diye bağırmaktadır. Hizmetçi, kapıyı açtığında Suarab’ın Sanchi’ye yakınlaştığını görür. Hizmetçi, gördükleri karşısında adeta şok olur. Sanchi ve Suarab da korkudan adeta taş kesilmiştir. Sanchi kapıyı neden çalmadın diye hizmetçiye bağırırken, hizmetçi, daha fazla psikolojimi bozmak istemiyorum diyerek ayrılmak istediğini söyler.

İkimizin Yerine 17 Eylül Salı Özeti

Manu’nun ismi Abhimanyu olarak değiştirilir ve ritüeller  tamamlanır. Sanchi hizmetçiyi gördüklerini kimseye anlatmaması konusunda tehdit eder.  İsim töreni bittikten sonra herkes evine dağılır. Anandi, Dadu ve ALok’a çay getirir. Sanchi’yi gören hizmetçi Dadu’ya tüm gördüklerini anlatmak ister. Bu esnada Sanchi gelerek ona ters ters bakar. Anandi bir şeylerin ters gittiğini fark eder ve hizmetçiye neler olduğunu sorar. Hizmetçi evden ayrılmak istediğini söyler.

Ailemin bana ihtiyacı var diyerek gitmesi gerektiğini belirtir. Alok anlatmak, istemiyorsan seni zorlayamayız der ve gidebilirsin der. Paranı alıp ayrılabilirsin der. Anandi parayı alarak hizmetçiye verir . Birkez daha bana neler olduğunu anlatmak ister misin diye sorar. Hizmetçi, bütün gördüklerini anlatır. Dadu’ya olanları anlatmaya cesaret edemedim bu yüzden işten ayrıldım der. Anandi sen bu evin en güvenilir elemanısın bu nedenle bir yere gitmene izin vermiyorum der.

Ben de kimseye bir şey söylemeyeceğim derken Sanchi’nin beraber olduğu kişiyi öğrenmeyi düşünür. Daha sonra Anandi Sanchi’nin arkadaşı Payal ile bir yerde karşılaşır. Payal kendisini tanıtır. Mehkemede Sanchi hakkında konuştuğunu anımsatır. Anandi, Sanchi’nin birisiyle konuşup konuşmadığını sorar. Payal, Saurav ve Antika isimli bir kadından bahseder.

Anandi, Sasurav’ı görmek üzere gittiğinde onu arkadaşlarıyla kart oynarken bulur. Anandi seninle konuşmak istiyorum der. Arkadaşları Sanchi’nin yengesi diyerek Anandi’yi tanıtırlar. Saurav  beni nasıl buldunuz diye sorar. Anandi Bunun bir önemi yok der ve Sanchi ile ilişkisi hakkında sorular sormaya başlar. Daha sonra hizmetçinin anlattıklarını söyler. Saurav benim kötü bir niyetim yoktu beni eve kendisi çağırdı der.

Anandi, Sanchi’yle evlenmek mi istiyorsun diye sorar. Saurav şu anda eğitimime devam ediyorum ve evlenmeyi düşünmüyorum der. Anandi gönül eğlendirmek için onunla arkadaşlık yapmana izin veremem der.

Anandi eve geldiğinde Sanchi yanına gelerek Saurav ile neden görüştün diye sorar. Benden habersiz onunla görüşemezsin der. Anandi Saurav seninle sadece gönül eğlendiriyor der . Sanchi Bana öğüt vermeye kalkma diye çıkışır. Biz Saurav ile birbirimizi seviyoruz der.

Sing ailesi köyde kızlar için bir üniversite yapılması için harekete geçer. Fakat Bay Mehra üniversitenin bulunduğu arsaya, kimya fabrikası kurmak için harekete geçmiştir. Psikiyatrist, Anandi’yi arayarak Sanchi’nin seanslara gelmediğini söyler. Anandi, Sanchi bizi bir kere daha kandırdı der.

Bir köylü Kaliyani’nin yanına gelerek izin olmadan topraklarına kazı yapıldığını söyler. Kazanların ellerinde yasal emirler var der. Kaliyani ona sabırlı olmasını söyler ve topraklarını geri alacağız der. Bairon’u oraya yollayacağını söyler. Bay Mehra kaymakam ile karşılıklı içki içerek bir sorun istemiyorum der. Bairon benden daha büyük değil der . Bu köylüleri nasıl idare edeceğimi biliyorum der.

Saurav, Anandi’nin tehditlerini hatırlar ve bu işi artık bitirme zamanı geldi der. Sanchi’yi bir partiye çağırarak, onun duygularıyla oynamayı düşünür. Anandi, Shiv’e Saurav’dan bahseder. Shiv şok olur ve Anandi bu mesele şimdilik aramızda kalsın, sorunu birkaç gün içinde çözeceğim der. Kaliyani köydeki kızlarla beraber, kaymakamın yanına gider. Kaymakam emirlerin, hükümet tarafından geldiğini ve bunları uyguladığını söyler. Sanchi, Saurav ile görüşür ve Anandi’nin uyarılaından ötürü üzgün olduğunu belirtir. Saurav Olum tehditleri bana vız gelir diyerek Sanchi’yi seviyorum der. Sanchi o zaman benimle evlenir misin der…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 375. Bölüm Özeti 17 Eylül Salı Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Shivandi dedi ki:

    Bıktım artık ne zaman güzel ve romantik bölümler yayına gelecek! Sanchi artık vaz geç bu oyunlardan sana hiç faydası olmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir