İkimizin Yerine 374. Bölüm Özeti 16 Eylül Pazartesi Fragmanı

Burak 07 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Evde heyecanlı bir bekleyiş devam ederken Jagdish gelerek Ratan’ın belgeleri imzaladığını belirtir. Sumitra inanamıyorum der. Jagdish, Manu artık resmi olarak benim oğlum olacak der. İsmini de Mehander Jagdish Sing yapacağım der. Manu karnım ağrıyor der. Jagdish onu muayene ettiğinde karnının şiş olduğunu fark eder. Hastaneye götürüp tahlil yaptıracağını söyler.

İkimizin Yerine 16 Eylül Pazar Özeti

Anandi, Amol’u fizyoterapi için hastaneye götürür. Ne zaman ayağa kalkabilir diye sorar. Doktor oldukça zor bir ihtimal olduğunus öyler ve büyük sabır ve azim gösterilmesi gerektiğini belirtir. Amol ne zaman eve gideceğiz diye sorar. Shiv aradaşlarınla buluştuktan sonra gideceğiz der. Onu yetimhanedeki arkadaşlarına götürür. Orada Amol kukla gösterisi yaparken müdür Amol’u seyreder ve mutlu olur. Amol babamı da alkışlayın der.

Shiv ve Anandi, Amol için okula giderlerken Müdür Amol’un yeteneklerini görmeden kayıt yapamam der. Amol için yetenek sınavı yapılmasını ister. Anandi, Amol’un yetimhanede resim çizdiğini söyler. Sınav sonuçları müdüre gelir ve müdür beklediğimin çok üzerinde der. Okula kayıt yapabileceğini söyler. Anandi ve Shiv çok mutlu olurlar.

Anandi ve Shiv kayıt için Amol’u yalnız bırakırlar. Bu esnada iki öğrenci gelir ve Amol’a sataşır. Amol onlara yürüyemediğini söylese de çocuklar onun saçlarını bozarlar. Anandi ve Shiv, Amol’u almak için gelirler. Dadu, Amol’u tebrik eder. Iravati de Anandi’yi över. Alok, Anandi’nin çok iyi bir anne olduğunu söyler. Anp, Amol’un eğitimi ile Sanchi’nin yakından ilgilenmesi gerektiğini söyler. Anandi, Amol’a ben bakacağım der.

Anandi, Sanchi’yi sorar. Sanchi ise Saurav ile beraberdir.  Saurav onu kapıya getirirken ikili yakınlaşır. Sanchi biri görürse problem olacağını belirtir ve eve gider. Amol okula gitmeden banyo yaparak hazırlanır. Okula giderken aile üyeleri de onu destekler. Anandi okula gelir. Amolu’u sıkıştıran çocuklar ona arkadan çarparlar. Anandi bu durumu görünce kaygılanır. Amol’un yanına gelir ve büyüyünce ne olmak istiyorsun diye sorar. Amol pilot olmak istediğini söyler. Pilot olmak istiyorsan çok güçlü olmalısın diyerek ona morallendirmeye çalışır.

 

 

Okuldaki çocuklar Amol’u sıkıştırmaya devam ederler. Amol, Anandi’nin güçlü olmalısın sözlerini hatırlayarak arkadaşlarına ders verir. Onu sıkıştıran çocukların saygısını kazanmayı başarır. Payal, Sanchi’yi görmek için gelir. Sanchi onu görmek istemez ancak Payal Saurav’ın iyi bir insan olmadığını ve Sanchi’yi kullandığını belirtir. Sanchi ona bağırır ve Saurav’a çok güvendiğini anlatır. Fakat Saurav bu sırada başka bir kızla gönül eğlendirmektedir.

Yeni bir ritüel hazırlığı yapılmaktadır. Anandi’nin babası da bu işleve gelmek üzere yola çıkmıştır. Yolda Anandi’nin küçüklüğünü ve Jagdish ile evlendiği günleri anımsar. Otobüsten inmesinin ardından bir hırsız gelerek adamın hediyelerini çalar. Adam hemen Anandi’yi arayarak size getirdiğim hediyeleri çaldılar bu nedenle geri dönüyorum der. Anandi, Shiv seni almak için gelecek der ve beklemesini söyler.

Sanchi hevesli bir şekilde Saurav’ı beklemektedir. Fakat Saurav onun telefonlarına cevap vermez. Kapı çalar ve Sanchi karşısında Saurav’ı görünce çok şaşırır. Saurav hemen Sanchi’ye sarılır. Sanchi ile yakınlaşmak ister ancak Ganga, Sanchi’yi arar. Nasıl olduğunu sorar. Sanchi seni ilgilendirmez der. Saurav, Sanchi’ye sakin olmasını söyler. Sanchi film izleyelim mi diye sorar. Saurav tamam der. Sanchi yiyecek getirmek için izin ister.

Anandi’nin babası gelerek kızına sarılır. Amol bu kim diye sorar. Anandi bu benim babam senin de büyük baban diyerek onları tanıştırır. Amol Anandi’ye annesinin nerede olduğunu sorar. Anandi ve babası sessiz kalırlar. Anandi onun cennette olduğunu söylerken ağlamaya başlar…

İkimizin Yerien 16 Eylül Frgmanı

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.