İkimizin Yerine 371. Bölüm Özeti 13 Eylül Cuma Fragmanı

Burak 04 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Shiv bu güzel gününde yanlarında oldukları için ailesine teşekkür eder. Amol’un formaliteleri tamamlamasının ardından evlerine geleceğini ve o günün oldukça  özel bir gün olacağını belirtir. Anop cebinden bir madalya çıkararak bunu teröristleri öldürdüğüm için kazanmıştım ama artık senin der. Baba ve oğul tekrar birbirlerine sarılırlar. Jagdish, Ganga uyurken yanına gelerek sen olmazsan ben asla yaşayamam der Bu esnada Ganga uyanır ve ne kadar zamandır buradasın diye sorar. Jagdish yeni geldim der ve biraz daha kalıp gideceğim der.

İkimizin Yerine 13 Eylül Cuma Özeti

Mahi göl saray otelinde oda ayarladım der. Shiv ile Anandi orada bir gece kalacak der. Anandi kıyafetlerimiz hazır değil der. Dadu bavullarını vererek her şeyiniz hazır der. Anandi ve Shiv ayrılır. Anop bu günün kendisi için çok özel olduğunu söyler. Menakshi’nin fedakarlığını öğrenmesinin ardından onunla bir kez daha gurur duyduğunu söyler. Ben olsam buna müsaade etmezdim der. Iravati bu sözlerin ardından Menakshi’yi över.

Dadu bunu sana kim anlattı der. Anop Sanchi’ye bakınca Alok ve Dadu Sanchi’ye bağırır. Bu mutlu günümüzü neden mahvediyorsun derler. Anop tam tersi Sanchi bana mutluluk kattı der. Alok özür dilemesini söyler. Sanchi özür diler. Shiv ve Anandi otelde romantik anlar yaşarken Dadu arar ve geldiniz mi diye sorar. Shiv geldik der. Daha sonra Menakshi, Iravati ve Alok da telefon eder. Shekar ailesi her aramada kahkaha atar.

Anandi, Shiv’e bundan sonra kimse rahatsız edemeyecek der ve telefonu kapatır. Birlikte romantik bir gece geçirirler. Ertesi gün Kaliyani, Anandi ile görüşür ve anne olduğu için tebrik eder. Aynı zamanda büyük anne olduğu için de çok mutlu olduğunu söyler.

Bütün Shekar ailesi salonda sohbet etmektedir. Sanchi yanlarına gelerek özür diler. Bundan sonra değiştiğimi size kanıtlayacağım der. Herkesin beni sevmesini istiyorum der. Anandi önce babandan özür dilemen gerekiyor der. Sanchi benim değiştiğimi yakında anlayacaksınız der ve odasına çıkar. Anandi peşinden giderek ona psikiyatristin verdiği ilaçları verir. Umarım artık kimseyi hayal kırıklığına uğratmazsın der .

Saurav Sanchi’yi arar ve planının işe yarayıp yaramadığını sorar. Sanchi evet herkes değiştiğimi zannediyor der. Sanchi ilacı tükürür. Bu dünya bir tiyatro ve iyi bir oyun sergileyeceğim der. Anandi ve Shiv yetimhaneye giderler ve Amolu’u alırlar. Fakat diğer çocuklar ortalıkta yoktur. Çıkarken çocuklar ellerinde pankartlarla birlikte onu uğurlar. Shiv, Amol’u her zaman getireceğini söyler.

Kaliyani ve Bairon beraberken bir odadan ses duyarlar. Polisler beraber kapıyı kırarlar. İçeride daha önce işten ayrılmak üzere izin isteyen Vimla vardır. Bir kişi ona tecavüz etmeye çalışmaktadır. Vimla kocam eve gelmedi ve bu adam bana tecavüze yeltendi der. Bairon adama tokat atar. Kaliyani de eline aldığı bir sopayla adama vurur. Daha sonra polisler gelerek adamı götürürler. Kaliyani bu tip adamlardan korkma ve karşısında dur der. Vimla, Kaliyani’ye sarılır.

Anandi ve Shiv yeni çocukları Amol ile eve gelirler. Evdikiler ona bir takım hediyeler verirken Sanchi de mutluymuş gibi davranır. Jagdish test sonuçları için doktorla görüşür. Ganga’nın durumunun iyi olmadığını ve rahminin yeterince gelişmediğini öğrenir. Jagdish, Ganga’ya her şeyin yolunda olduğunu söyler. Ganga kufe yemek istiyorum der. Jagdish getireceğini söyler.

Ganga elini karnına koyar ve baban çok iyi birisi der. Durumumun kötü olduğunu bana söylemedi ama ben hissettim der. Mahi kuryenin elinden bir zarf alarak babasına verir. Anop ordunun kendisini onurlandırdığını söyler. Herkes Anopu’u tebrik eder. Anandi yeni çocuklarını tanıtmak üzere ailesine gidecektir. Sanchi ben de gelmek istiyorum ve Jagdish ve Ganga’dan özür dilemek istiyorum der.

Anandi gelebilirsin der. Sumitra, Ganga’nın yanına gider ve alnından öper. Ganga bu günün özel bir gün olup olmadığını sorar. Sumitra bu gün senin 7. ayın der ve yarın duş günü der. Bizim için hayatını teklikeye attın ve büyük bir fedakarlıkta bulundun der. Sumitra bebek için tekrar tatlıları yemesini söyler. Ganga videosunu tablete kaydeder…

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir