İkimizin Yerine 361. Bölüm Özeti 3 Eylül Salı Fragmanı

Burak 27 Ağu 2019 İkimizin Yerine  0

Nandu, Paşa’yı tanıdığını söyleyerek, onunla konuşmaya çalışır. Bu sırada Paşa çapulcuları görür ve aniden oradan uzaklaşır. Jagdish onun neden kaçtığını merak eder. Sarla, Alok’un isteği ile uzak bir şehre gitmeye karar verir. Terminale geldiği zaman Iravati’de çocuklar için şeker almaktadır. Sarla ona gözükmemek için saklanmaya çalışırken bir kamyon ona çarpar. Iravati, Sarla’yı görünce şok olur. Sarla hemen hastaneye kaldırılır.

Shiv ve Anandi hastane kayıtlarını görmek için yeniden giderler. Hastanedekiler şefin halen yıllık izinden dönmediğini söylerler. Shiv oradakileri sorguya çekmeye başlar adamlar tedirgin olur. Shiv onlardan şüphelenir ve kamera kayıtlarını görmek ister. Sarla hastanede son günlerini yaşadığını düşünerek Iravati’ye bir şey söylemek ister. Irvati iyileşince söylersin der. Paşa bir ağacın altında oturduğu sırada, çapulcular araba ile gelir.

Paşa, kaçmaya çalışırken, araba ona çarpar. Paşa yaralanarak yere düşer. Adamlar, patronlarını arar ve Paşa’nın öldüğünü söyler. Patron kontrol edin der. Bu sırada Jagdish gelir ve paşayı yerde yatarken görür. Onu hastaneye götürmek isterken, adamlar, Paşa’yı almak zorundayız der. Sarla son nefesini vermeden önce Iravati’ye Shiv’in gerçek oğlu olmadığını söyler. Bir yanda ölü bir çocuk, öbür yanda, kederli bir bebek vardı der. Iravati şok olur ve sen ne demek istiyorsun diye sorar. Sarla daha fazla konuşamaz ve hayatını kaybeder.

Iravati şok olmuş bir şekilde eve gelir ve Alok’a neden bana yalan söyledin diye sorar. Benim ölü bir çocuk doğurduğumu neden söylemedin der. Shiv kimin çocuğu diye sorar. Alok bu yalanları sana kim anlattı der. Iravati, Sarla ölmeden önce bana tüm gerçekleri söyledi der. Menakshi ağlamaya başlar ve iki kez çocuğunu kaybetmiştin üçüncü defa kaybetseydin kaldıramazdın bu nedenle sana yalan söyledik der. Iravati bana ihanet ettiniz diye bağırmaya başlarken Shiv ve Anandi gelir.

Shiv basına neden kayıt defterini yok ettin ve çalışanlara neden rüşvet verdin diye sorar. Annem öldü mü yoksa kötü yola düşen bir kadın mı diye sorunca Alok ona tokat atar. Alok senin baban bir askerdi der. Bu durumda Shiv’in annesi Menakshi’dir. Menakshi hemen Shiv, Iravati’nin çocuğu ben sadece onu doğurdum der. Onu büyütüp terbiye eden Iravati’dir der. Alok, Shiv doğmadan önce Iravati’nin bebeğe bir şey olursa ölmek istiyorum dediğini hatırlar.

Alok, Iravati’nin bir kazaya karıştığını ve Menakshi’nin kendisini suçladığını söyler. Menakshi ve Iravati aynı gün doğum yaptılar. Menakshi, Shiv’i doğurdu. Fakat Iravati’nin bebeği ölü doğdu der. Iravati’nin bunu kaldıramayacağını düşünerek Menakshi’den Shiv’i istedim. Bunun için çok yalvardım der. Menakshi ablasının ölmemesi için Shiv’i bana teslim etti der. Bunu yalnızca doktor ve Sarla biliyor der. Menakshi’nin ise ölü bir çocuk doğurduğu yalanını söyler. Alok bu şekilde davranarak doğrumu yaptım bilmiyorum de. Fakat Iravati’nin hayatını sadece bu şekilde kurtarabilirdik der…

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 361. Bölüm Özeti 3 Eylül Salı Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Shivandi dedi ki:

    Kaç gündür bekliyorum artık lütfen dizinin 362 bölümünü derlermisiniz

  2. Anonim dedi ki:

    deneme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir